19_2026 Świadczenie usług serwisowych aparatów do diagnostyki obrazowej przez okres 24 miesięcy
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bi
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych aparatów do diagnostyki obrazowej przez okres 24 miesięcy stanowiących własność Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego, zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz z wymaganymi minimalnymi parametrami techniczno-użytkowymi, zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia. 2. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o parametrach wymaganych i innych wymogach zostały określone odpowiednio w Załącznikach nr 2 i 2A do SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-07.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego › Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: 19_2026 Świadczenie usług serwisowych aparatów do diagnostyki obrazowej przez okres 24 miesięcy
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: 1. Świadczenie usług serwisowych tomografu komputerowego
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Jakość - parametry techniczno-użytkowe
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: 2. Świadczenie usług serwisowych rezonansu magnetycznego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-04
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-07 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-04
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
7811617330
Adres pocztowy: Dojazd 34
Kod pocztowy: 60-631
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@szpitalmswia.poznan.pl 📧
Telefon: 618464770 📞
URL: https://www.szpitalmswia.poznan.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmsw_poznan 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmsw_poznan 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339596 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339596 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 129-470024 (2026-07-07)
Obiekt
Opis
Informacje dodatkowe:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-11 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-11 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-08
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-11 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-08
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 470024-2026
Źródło: OJS 2026/S 147-535250 (2026-07-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 781 380 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 93 636 PLN 💰
687 744 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Cz. 1: DZP.260.19.1.2026.AW
Data zawarcia umowy: 2026-08-24 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 93 636 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
PL5220019702
Adres pocztowy: Woloska 9
Kod pocztowy: 02-583
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 687 744 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 2: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Źródło: OJS 2026/S 170-608288 (2026-09-02)
- Usługi naprawcze i konserwacyjne (>20 nowe zamówienia)