Sprzedaż, dzierżawa i wykup
Gmina Dolsk
Udzielenie zamówienia na sprzedaż oraz dzierżawę nabytej od gminy Dolsk sieci kanalizacyjnej w Dolsku V etap oraz sieci wodociągowej w Pokrzywnicy i Mszczyczynie, wraz z ich odsprzedażą gminie Dolsk, po upływie okresu dzierżawy. Okres dzierżawy wynosi 5 lat. Przedmiotem dzierżawy są sieci wodociągowe i kanalizacyjne, które uprzednio zostaną nabyte od gminy za cenę wynikającą z wyceny rzeczoznawcy. Czynsz dzierżawy płatny będzie z dołu do 10 każdego dnia miesiąca. Po upływie okresu dzierżawy sieci zostaną sprzedane gminie Dolsk. Zamawiający zakłada wpłatę określonej wartości w formie kaucji zabezpieczającej wykup sieci. Wpłata kaucji w wysokości 1 300 000 PLN do 1.12.2015 r. Wpłata kaucji skutkuje zastosowaniem niższej raty czynszu dzierżawy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2013-08-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2013-06-28.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Materiały konstrukcyjne i elementy podobne › Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
- • Polska
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2013-06-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2013-10-21 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
Wielkość lub zakres: 5 413 506 PLN.
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy 📦
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Nazwa instytucji zamawiającej: Gmina Dolsk
Adres pocztowy: pl. Wyzwolenia 4
Kod pocztowy: 63-140
Miasto pocztowe: Dolsk
Kontakt
Adres internetowy: http://www.dolsk.pl 🌏
E-mail: umig@dolsk.pl 📧
Telefon: +48 612825001 📞
Fax: +48 612825510 📠
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2013-06-28 📅
Termin składania ofert: 2013-08-26 📅
Data publikacji: 2013-07-09 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2013/S 131-226687
Numer Dz.U.-S: 131
Informacje dodatkowe
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Gmina Dolsk.
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
Zdolności techniczne i zawodowe:
Wymagane depozyty i gwarancje: Wadium 150 000 PLN.
Procedura
Okres ważności oferty: 60 dni
Data otwarcia ofert: 2013-08-26 📅
Instytucja zamawiająca
Kontakt
Punkt kontaktowy: Monika Leciejewska
Adres internetowy: www.dolsk.pl 🌏
Odniesienie
Daty
Data końcowa: 2018-11-30 📅
Informacje dodatkowe
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Adres internetowy: www.uzp.gov.pl 🌏
Fax: +48 224587800 📠
Informacje o terminach składania odwołań: Art. 182 Pzp.
Źródło: OJS 2013/S 131-226687 (2013-06-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 5 413 506 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2013-10-21 📅
Data publikacji: 2013-10-26 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2013/S 209-362788
Odnosi się do ogłoszenia: 2013/S 131-226687
Numer Dz.U.-S: 209
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny: 13-353126-001
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2013-09-18 📅
Nazwa: Spółka MW. Trade Spółka Akcyjna
Adres pocztowy: ul. Powstańców Śląskich 125/200
Miasto pocztowe: Wrocław
Kod pocztowy: 53-317
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@mwtrade.pl 📧
Adres internetowy: www.mwtrade.pl 🌏
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2013/S 209-362788 (2013-10-21)