Świadczenie usługi doradztwa
Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa Kosackiego
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi doradztwa polegającej na przygotowaniu 2 raportów z badania globalnego potencjału rynkowego dla zaoferowania do sprzedaży patentów lub licencji na potencjalne, wskazane przez Wykonawcę produkty, jakie mogą powstać w oparciu o wskazane przez Zamawiającego dwie technologie.
TerminTermin składania ofert wynosił 2013-11-21. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2013-10-02.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Polska
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2013-10-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2014-01-08 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2013-10-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Wielkość lub zakres: poniżej 400.000,00 euro
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze 📦
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa Kosackiego
Adres pocztowy: Obornicka 136
Kod pocztowy: 50-961
Miasto pocztowe: Wrocław
Kontakt
Adres internetowy: http://www.witi.wroc.pl 🌏
E-mail: bill@wp.pl 📧
Telefon: +48 713474466 📞
Fax: +48 713474404 📠
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2013-10-02 📅
Termin składania ofert: 2013-11-21 📅
Data publikacji: 2013-10-05 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2013/S 194-334859
Numer Dz.U.-S: 194
Informacje dodatkowe
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Czas trwania: 3 miesięcy
Numer referencyjny: 08/WITI/13
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE:
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
Sytuacja gospodarcza i finansowa:
Zdolności techniczne i zawodowe:
Realizacja zamówienia
Wymagane depozyty i gwarancje:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Imiona, nazwiska i kwalifikacje zawodowe personelu ✅
Procedura
Okres ważności oferty: 60 dni
Data otwarcia ofert: 2013-11-21 📅
Miejsce otwarcia: Wroclaw, il. Obornicka 136
Miejsce: Wroclaw, il. Obornicka 136
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium: 1. Cena (80)
2. Doświadczenie (20)
Języki
Język: polski 🗣️
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Other
Kontakt
Punkt kontaktowy: DPiK
Tomasz Bill
Odniesienie
Identyfikatory
Numer referencyjny nadany przez instytucję zamawiającą: 08/WITI/13
Informacje dodatkowe
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Fax: +48 224587800 📠
Informacje o terminach składania odwołań:
Źródło: OJS 2013/S 194-334859 (2013-10-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Wielkość lub zakres: poniżej 400.000,00 euro
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze 📦
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa Kosackiego
Adres pocztowy: Obornicka 136
Kod pocztowy: 50-961
Miasto pocztowe: Wrocław
Kontakt
Adres internetowy: http://www.witi.wroc.pl 🌏
E-mail: bill@wp.pl 📧
Telefon: +48 713474466 📞
Fax: +48 713474404 📠
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2013-10-02 📅
Termin składania ofert: 2013-11-21 📅
Data publikacji: 2013-10-05 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2013/S 194-334859
Numer Dz.U.-S: 194
Informacje dodatkowe
Dokumenty wymagane w SIWZ mogą być dołączone do oferty
w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej na zgodność z oryginałem przez wykonawcę.
Zamawiający dopuszcza porozumiewanie się za pomocą faxu, drogą elektroniczną.
Adres e-mail: witi@witi.wroc.pl
Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazane zamawiającemu uważa się za złożone w terminie, jeżeli ich treść dotarła do adresata przed upływem terminu.
Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego w sprawie wyjaśnień dotyczących dokumentów przetargowych. Zamawiający obowiązany jest udzielić odpowiedzi w terminie zgodnym z treścią art. 38 PZP.
Pokaż więcej
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi doradztwa polegającej na przygotowaniu 2 raportów z badania globalnego potencjału rynkowego dla zaoferowania do sprzedaży patentów lub licencji na potencjalne, wskazane przez Wykonawcę produkty, jakie mogą powstać w oparciu o wskazane przez Zamawiającego dwie technologie.
Pokaż więcej
Numer referencyjny: 08/WITI/13
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE:
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Priorytet 1, Badania i rozwój nowoczesnych technologii Działanie 1.3 Wsparcie projektów B+R na rzecz przedsiębiorców realizowanych przez jednostki naukowe, Poddziałanie 1.3.2 Wsparcie ochrony własności przemysłowej tworzonej
Pokaż więcej
w jednostkach naukowych w wyniku prac B+R..
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej
ul. Obornicka 136
50-961 Wrocław
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy PZP oraz w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania zgodnie z art.24 ust.1 ustawy PZP . Każdy wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest załączyć następujące oświadczenia i dokumenty:
Pokaż więcej
- oświadczenie potwierdzające spełnienie warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 oraz w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków o których mowa w art.24 ust.1 i 2 pkt. 1-4
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji
o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
Pokaż więcej
- jeśli występują pełnomocnictwa do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu
nr 08/WITI/13;
- aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
Pokaż więcej
- aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
Pokaż więcej
- aktualnej informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt…
… 4-8 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
… 9 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
… 10 i 11 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
- oświadczenie w trybie art. 26 ust. 2d ustawy w zakresie powiązań kapitałowych (załącznik nr 7 do SIWZ).
- umowy wiążącej podmioty w przypadku składania oferty wspólnej potwierdzonej notarialnie - od każdej z firm, wspólnie składających ofertę wymaga się spełnienia wszystkich warunków SIWZ.
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów o których mowa w § 3 ust. 1 pkt 2-4 i 6 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lutego 2013 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy ,oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Poz. 231)”, składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
Pokaż więcej
a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
b) nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu,
Pokaż więcej
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie,
W przypadku dokumentów o których mowa w § 3 ust. 1 pkt 5 i 7 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lutego 2013 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy ,oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Poz. 231) - składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8,10 i 11 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2010r., Nr 113, poz. 759 z późn. zm.).
Pokaż więcej
Jeżeli, w przypadku wykonawcy mającego siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, osoby, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 5-8, 10 i 11 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2010r., Nr 113, poz. 759 z późn. zm.), mają miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wykonawca składa w odniesieniu do nich zaświadczenie właściwego organu sądowego albo administracyjnego miejsca zamieszkania, dotyczące niekaralności tych osób w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 5-8, 10 i 11 ww. ustawy, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, z tym że w przypadku gdy w miejscu zamieszkania tych osób nie wydaje się takich zaświadczeń - zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego miejsca zamieszkania tych osób lub przed notariuszem.
Pokaż więcej
Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w którego kraju nie wydaje się zaświadczeń o których mowa powyżej to zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 7 do SIWZ złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego miejsca zamieszkania tych osób.
Pokaż więcej
W przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wszystkie dokumenty wymagane w niniejszym postępowaniu przetargowym muszą być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego.
Dokumenty, o których mowa niniejszego rozdziału mogą być dołączone do oferty
w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej na zgodność z oryginałem przez wykonawcę.
Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy PZP oraz w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania zgodnie z art.24 ust.1 ustawy PZP . Każdy wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest załączyć następujące oświadczenia i dokumenty:
Pokaż więcej
- informację z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowe-kredytowej, w której wykonawca posiada rachunek, potwierdzającą wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem składania ofert,
Pokaż więcej
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełnienia warunków udziału w postępowaniu na zdolność finansową innych podmiotów, przedkłada informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, dotyczącą podmiotu, z którego zdolności finansowej korzysta na podstawie art. 26 ust.2b ustawy, potwierdzającą wysokość posiadanych przez ten podmiot środków finansowych lub jego zdolność kredytową, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem składania ofert.
Pokaż więcej
Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy PZP oraz w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania zgodnie z art.24 ust.1 ustawy PZP . Każdy wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest załączyć następujące oświadczenia i dokumenty:
Pokaż więcej
- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie załącznik nr 3 do niniejszej SIWZ.Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia wykonanych dostaw.
Pokaż więcej
- wykaz zespołu co najmniej czterech osób do realizacji zamówienia, który wykaże się łącznie wykonaniem w ciągu ostatnich 3 lat przed dniem składania ofert w niniejszym postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia przez nich działalności jest krótszy – w tym okresie:
Pokaż więcej
- czterech analiz rynkowych dla innowacyjnych rozwiązań;
- czterech opracowań dotyczących wprowadzania polskich produktów lub usług na rynki zagraniczne;
- czterech analiz zasadności technologicznych przedsięwzięć inwestycyjnych;
- czterech analiz stanu techniki dla innowacyjnych rozwiązań;
- strategii rozwoju co najmniej jednego instytutu badawczego nie będącego jednostką sektora finansów publicznych;
- prowadził lub prowadzi projekt w ramach Poddziałania 1.3.2 w 1. osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w zakresie przedmiotu zamówienia.
- wykaz projektów w ramach 1.3.2 PO IG, w ramach których oferent realizuje podobny przedmiot zamówienia.
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, z wykorzystaniem wzoru załącznik nr 4.
Pokaż więcej
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień,
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełnienia warunków udziału
w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy w pkt. 1.1, 1.3, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9 SIWZ.
Wymagane depozyty i gwarancje:
Każda oferta musi być zabezpieczona wadium na cały okres związania z ofertą.
Wykonawca wybrany zobowiązany będzie do wniesienia przed podpisaniem umowy zabezpieczenia nalezytego wykonania umowy w wysokosci 10% wartości brutto umowy.
Szczegółowe informacje dotyczące wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy zostaną określone w SIWZ
Wszystkie rozliczenia związane z realizacją niniejszego zamówienia publicznego dokonywane będą w PLN. Szczegółowe warunki finansowe zostaną określone w SIWZ.
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wykonawcy winni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego.
Przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego zamawiający będzie żądał przedstawienia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Procedura
Okres ważności oferty: 60 dni
Data otwarcia ofert: 2013-11-21 📅
Miejsce otwarcia: Wroclaw, il. Obornicka 136
Miejsce: Wroclaw, il. Obornicka 136
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium: 1. Cena (80)
2. Doświadczenie (20)
Języki
Język: polski 🗣️
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Other
Kontakt
Punkt kontaktowy: DPiK
Tomasz Bill
Odniesienie
Identyfikatory
Numer referencyjny nadany przez instytucję zamawiającą: 08/WITI/13
Informacje dodatkowe
Dokumenty wymagane w SIWZ mogą być dołączone do oferty
w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej na zgodność z oryginałem przez wykonawcę.
Zamawiający dopuszcza porozumiewanie się za pomocą faxu, drogą elektroniczną.
Adres e-mail: witi@witi.wroc.pl
Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazane zamawiającemu uważa się za złożone w terminie, jeżeli ich treść dotarła do adresata przed upływem terminu.
Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego w sprawie wyjaśnień dotyczących dokumentów przetargowych. Zamawiający obowiązany jest udzielić odpowiedzi w terminie zgodnym z treścią art. 38 PZP.
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Fax: +48 224587800 📠
Informacje o terminach składania odwołań:
Odwołanie wnosi się:
- w terminie 5 dni od dnia przesłania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia - jeżeli zostały przesłane w sposób określony w art. 27 ust.2 albo w terminie 10 dni - jeżeli zostały przesłane w inny sposób - w przypadku gdy wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8.
Pokaż więcej
- wobec treści ogłoszenia o zamówieniu w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej;
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2014-01-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 288 000 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Nazwa instytucji zamawiającej: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Jzóefa Kosackiego
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2014-01-08 📅
Data publikacji: 2014-01-09 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2014/S 006-006897
Odnosi się do ogłoszenia: 2013/S 194-334859
Numer Dz.U.-S: 6
Obiekt
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej, ul. Obornicka 136, 50-961 Wrocław.
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2014-01-07 📅
Nazwa: Lider Konsorcjum: Polski Instytut Badań i Rozwoju Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Leszczyńska 1/5
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 00-339
Kraj: Polska 🇵🇱
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2014/S 006-006897 (2014-01-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 288 000 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Nazwa instytucji zamawiającej: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Jzóefa Kosackiego
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2014-01-08 📅
Data publikacji: 2014-01-09 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2014/S 006-006897
Odnosi się do ogłoszenia: 2013/S 194-334859
Numer Dz.U.-S: 6
Obiekt
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej, ul. Obornicka 136, 50-961 Wrocław.
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2014-01-07 📅
Nazwa: Lider Konsorcjum: Polski Instytut Badań i Rozwoju Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Leszczyńska 1/5
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 00-339
Kraj: Polska 🇵🇱
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2014/S 006-006897 (2014-01-08)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze (13 nowe zamówienia)