Dostawy sukcesywne oleju napędowego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiegow Olsztynie

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy sukcesywne oleju napędowego do ciągników rolniczych i samochodów służbowych Stacji Dydaktyczno-Badawczej w Bałdach, Ośrodka Dydaktyczno-Doświadczalnego w Tomaszkowie oraz oleju napędowego zimowego do agregatów prądotwórczych dla jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

Termin

Termin składania ofert wynosił 2018-11-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2018-10-12.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2018-10-12 Ogłoszenie o zamówieniu
2018-12-14 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2018-10-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Paliwa
Numer referencyjny: 387/2018/PN/DZP
Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy sukcesywne oleju napędowego do ciągników rolniczych i samochodów służbowych Stacji Dydaktyczno-Badawczej w Bałdach, Ośrodka Dydaktyczno-Doświadczalnego w Tomaszkowie oraz oleju napędowego zimowego do agregatów prądotwórczych dla jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
Pokaż więcej
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Paliwa 📦
Dodatkowy kod CPV: Olej napędowy 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Olsztyński 🏙️

Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Kontakt
Adres internetowy: http://www.uwm.edu.pl 🌏
E-mail: przetarg2018387@uwm.edu.pl 📧
Telefon: +48 895233472 📞
Fax: +48 895233278 📠
URL dokumentów: http://www.uwm.edu.pl/zamowienia 🌏

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2018-10-12 📅
Termin składania ofert: 2018-11-23 📅
Data publikacji: 2018-10-17 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2018/S 200-453920
Numer Dz.U.-S: 200
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. 2. Ustala się wadium dla całości przedmiotu zamówienia w wysokości 10 000,00 zł, (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100).

Obiekt
Zakres zamówienia
Szacowana wartość całkowita: 380325.20 PLN 💰
Czas trwania: 12 miesięcy
Opis odnowień: Co 12 miesięcy.
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Jednostki organizacyjne UWM w Olsztynie.

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1.1. nie podlegają wykluczeniu w oparciu przesłanki obligatoryjne wskazane w art. 24 ust. 1 oraz przesłanki fakultatywne wskazane w art. 24 ust. 5 Ustawy Pzp.
1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu wskazane w art. 22 ust. 1b pkt. 1 i 2 Ustawy Pzp..
2. W zakresie warunku wskazanego w art. 22 ust. 1b pkt. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający uzna, że Wykonawca posiada kompetencje do prowadzenia określonej działalności zawodowej, tj. posiada koncesje wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki na obrót paliwami ciekłymi objętymi niniejszym zamówieniem zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10.4.1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2010 r., nr 21 poz. 104).
Pokaż więcej
Sytuacja gospodarcza i finansowa:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1.1. nie podlegają wykluczeniu w oparciu przesłanki obligatoryjne wskazane w art. 24 ust. 1 oraz przesłanki fakultatywne wskazane w art. 24 ust. 5 Ustawy Pzp.
1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu wskazane w art. 22 ust. 1b pkt. 1 i 2 Ustawy Pzp..
2. W zakresie warunku wskazanego w art. 22 ust. 1b pkt. 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający uzna, że Wykonawca znajduje się w odpowiedniej sytuacji finansowej lub ekonomicznej, jeżeli wykaże, że posiada polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną minimum 400 000,00 zł (słownie: czterysta tysięcy złotych). Jeżeli z uzasadnionych przyczyn Wykonawca nie może przedstawić dokumentów dotyczących sytuacji finansowej i ekonomicznej wymaganych przez Zamawiającego, może przedstawić inny dokument, który w wystarczający sposób potwierdza spełnienie opisanego przez Zamawiającego warunku.
Pokaż więcej
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia:
1. Istotne postanowienia umowy, jakie zostaną zawarte w umowie z wybranym Wykonawcą stanowią Załącznik nr 5 do SIWZ.
2. W przypadku zaistnienia której z okoliczności wskazanych w art. 144 Ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy.
3. Dopuszcza się zmianę postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy, jeżeli zmiany dotyczą zmiany terminu realizacji umowy, ze względu na wystąpienie okoliczności niedających się przewidzieć przed zawarciem umowy, np. działanie siły wyższej oraz zmiany terminu realizacji umowy, ze względu na wystąpienie okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności,
Pokaż więcej
4. W przypadku zaistnienia takich okoliczności, strony ustalają nowy termin realizacji przedmiotu umowy, który będzie stanowił zapis w aneksie do umowy.

Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 11:30
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2018-12-13 📅
Data otwarcia ofert: 2018-11-23 📅
Czas otwarcia ofert: 12:00
Miejsce: Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego przy ul. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn, pok. 310.
Oferty zostaną otwarte w siedzibie Zamawiającego przy ul. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn, pok. 309.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium kosztów (nazwa): Cena
Kryterium kosztów (waga): 25
Kryterium kosztów (nazwa): Wysofość opustu
Kryterium kosztów (waga): 70
Kryterium kosztów (nazwa): Termin wykonania
Kryterium kosztów (waga): 5

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Uczelnia publiczna
Kontakt
Punkt kontaktowy: Zygmunt Bartnikowski Dział Zamówień Publicznych UWM w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 2 pok. 309, 10-719 Olsztyn
Adres internetowy: www.uwm.edu.pl 🌏
Dokumenty URL: www.uwm.edu.pl/zamowienia 🌏
URL dokumentów: www.uwm.edu.pl/zamowienia 🌏

Odniesienie
Informacje dodatkowe
Szacunkowy termin publikacji kolejnych ogłoszeń: Październik 2019 r.
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium.
2. Ustala się wadium dla całości przedmiotu zamówienia w wysokości 10 000,00 zł, (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100).

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych, Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587700 📠
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
1. Środki ochrony prawnej (odwołanie, skarga do sądu) w niniejszym postępowaniu przysługują Wykonawcy, a także innym podmiotom, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów Ustawy Pzp.
Pokaż więcej
2. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami Ustawy Pzp czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie Ustawy Pzp.
3. Odwołanie powinno wskazywać czynność lub zaniechanie czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami Ustawy Pzp, zawierać zwięzłe przedstawienie zarzutów, określać żądanie oraz wskazywać okoliczności faktyczne i prawne uzasadniające wniesienie odwołania.
Pokaż więcej
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej podpisane bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub równoważnego środka, spełniającego wymagania dla tego rodzaju podpisu.
Pokaż więcej
5. Szczegółowe informacje na temat odwołania oraz skargi znajdują się w Ustawie Pzp., w Dziale VI „Środki ochrony prawnej”.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2018/S 200-453920 (2018-10-12)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2018-12-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 365128.46 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy

Instytucja zamawiająca
Kontakt
E-mail: zygmunt.bartnikowski@uwm.edu.pl 📧

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2018-12-14 📅
Data publikacji: 2018-12-18 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2018/S 243-554891
Odnosi się do ogłoszenia: 2018/S 200-453920
Numer Dz.U.-S: 243

Obiekt
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Jednostki organizacyjne UWM w Olsztynie

Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium kosztów (nazwa): Wysokość opustu

Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2018-12-14 📅
Nazwa: Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy Sp.j.
Adres pocztowy: ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 28
Miasto pocztowe: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Olsztyński 🏙️
Całkowita wartość zamówienia: 365128.46 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4

Instytucja zamawiająca
Kontakt
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych UWM w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 2, pok. 305, 10-719 Olsztyn
Źródło: OJS 2018/S 243-554891 (2018-12-14)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕