"Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) pojazdów samochodowych, motocyklowych lub innych, a także części samochodowych, motocyklowych i innych oraz przedmiotów ... - II"

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

1.Przedmiot zamówienia obejmuje: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu)pojazdów samochodowych, motocyklowych lub innych, a także części samochodowych, motocyklowychi innych oraz przedmiotów zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego o DMC do 16 ton”.
2.Kod CPV:
50118110-9 Usługi holownicze;
50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej;
63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego.
3.Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów samochodowych/części przyjętych jako depozyt policyjny, będących dowodami rzeczowymi w celu przeprowadzenia w niezbędnym zakresie czynności procesowych, zgodnie z art. 308 §1 KPK, na koszt Policji, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2018r., poz. 1990 ze zm.)

Termin

Termin składania ofert wynosił 2019-11-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2019-10-01.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2019-10-01 Ogłoszenie o zamówieniu
2020-01-27 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2019-10-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi holownicze
Numer referencyjny: ZP-9.1/19
Krótki opis:
1.Przedmiot zamówienia obejmuje: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu)pojazdów samochodowych, motocyklowych lub innych, a także części samochodowych, motocyklowychi innych oraz przedmiotów zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego o DMC do 16 ton”. 2.Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 3.Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów samochodowych/części przyjętych jako depozyt policyjny, będących dowodami rzeczowymi w celu przeprowadzenia w niezbędnym zakresie czynności procesowych, zgodnie z art. 308 §1 KPK, na koszt Policji, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2018r., poz. 1990 ze zm.)
Pokaż więcej
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Usługi holownicze 📦
Dodatkowy kod CPV: Usługi w zakresie pomocy drogowej 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Lubuskie 🏙️

Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Nazwa instytucji zamawiającej: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.
Adres pocztowy: ul. Kwiatowa 10
Kod pocztowy: 66-400
Miasto pocztowe: Gorzów Wielkopolski
Kontakt
Adres internetowy: http://www.lubuska.policja.gov.pl 🌏
E-mail: zamowieniapubliczne@go.policja.gov.pl 📧
Telefon: +48 957381491 📞
Fax: +48 957381495 📠
URL dokumentów: https://platformazakupowa.pl/kwp_gorzow 🌏

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2019-10-01 📅
Termin składania ofert: 2019-11-06 📅
Data publikacji: 2019-10-04 📅
Data końcowa: 2021-01-31 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2019/S 192-466792
Numer Dz.U.-S: 192
Informacje dodatkowe
1) Umowa będzie obowiązywać od dnia zawarcia umowy do dnia 31.01.2021 r. 2) Wykorzystanie „Wartości brutto umowy” przed terminem obowiązywania umowy skutkuje jej wygaśnięciem.

Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
1.Przedmiot zamówienia obejmuje: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu)pojazdów samochodowych, motocyklowych lub innych, a także części samochodowych, motocyklowychi innych oraz przedmiotów zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego o DMC do 16 ton”.
Pokaż więcej
2.Kod CPV:
50118110-9 Usługi holownicze;
50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej;
63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego.
3.Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów samochodowych/części przyjętych jako depozyt policyjny, będących dowodami rzeczowymi w celu przeprowadzenia w niezbędnym zakresie czynności procesowych, zgodnie z art. 308 §1 KPK, na koszt Policji, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2018r., poz. 1990 ze zm.)
Pokaż więcej
Nazwa części: Część 1: nadzór kompetencyjny: KMP Gorzów Wlkp.
Numer części: 1
Krótki opis:
1.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące czynności:
a) przyjęcie zlecenia przez Wykonawcę (przyjmowanie zleceń przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu), czas reakcji Wykonawcy od momentu przyjęcia zlecenia dyspozycji do momentu podjęcia wykonania przedmiotowej usługi (wyjazd holownika) w określonym czasie maksymalnie 15 minut. (Wskazany czas reakcji jest czasem maksymalnym, jednakże Wykonawca może zaoferować czas krótszy na zasadach opisanych dotyczącym kryterium oceny ofert – w takiej sytuacji w umowie właściwej zostanie podany zaoferowany czas);
Pokaż więcej
b) dojazd holownika do wskazanego miejsca wezwania (zdarzenia) i przystąpienie do realizacji usługi od momentu przejęcia zlecenia dyspozycji w określonym czasie maksymalnym do 80 min (Wskazany czas dojazdu jest czasem maksymalnym, jednakże Wykonawca może zaoferować czas krótszy na zasadach opisanych dotyczącym kryterium oceny ofert – w takiej sytuacji w umowie właściwej zostanie podany zaoferowany czas);
Pokaż więcej
c) podjęcie wszelkich czynności związanych z wyciągnięciem pojazdu na drogę, umożliwiającym jego załadunek niezwłocznie po zakończeniu prac przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia na pojazd holujący i wyładunek na miejscu wskazanym w dyspozycji, do wskazanego przez Policję miejsca postoju pojazdu samochodowego, motocyklowego (części samochodowych, motocyklowych, rowerowych);
Pokaż więcej
d) czas wykonania usługi opisanej w pkt III ppkt 5) lit. c) nie może przekroczyć łącznie 180min. (czas przewozu) od momentu przystąpienia do jej wykonania na miejscu zdarzenia, chyba, że dowodzący działaniami funkcjonariusz na miejscu zdarzenia dopuszcza i zgadza się na wydłużenie czasu odnotowując ten fakt na druku dyspozycji przekazanej Wykonawcy,
Pokaż więcej
e) Realizacja usługi opisanej w ppkt 5 polega w szczególności na niezwłocznym:
— załadunku i rozładunku pojazdu, a także części oraz innych przedmiotów pozostawionych w pojeździe, stanowiących zarówno jego wyposażenie jak i nie będących jego wyposażeniem lecz zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych w związku ze sprawą będącą następstwem zdarzenia,
Pokaż więcej
— zebraniu z miejsca zdarzenia wszystkich przedmiotów wskazanych przez policjantów niezwłocznie po zakończeniu ich prac i opisanych w dyspozycji holowania pojazdu/części,
— holowaniu (przewóz i rozładunek) pojazdu (części przedmiotów zabezpieczonych przez Policję) na wskazany przez Zamawiającego parking strzeżony zlokalizowany* - na danym terenie nadzoru kompetencyjnego dla danej części zamówienia, wraz z ich protokolarnym przyjęciem przez dyspozytora parkingu strzeżonego:
Pokaż więcej
* część nadzór kompetencyjny KPP Międzyrzecz: Parking strzeżony zlokalizowany Gorzów Wlkp., ul. Poznańska 95A; do dnia 31.01.2020 rok z zastrzeżeniem:
Możliwości jednostronnej zmiany w trakcie trwania umowy przez Zamawiającego, miejsca lokalizacji parkingu strzeżonego na następujący teren miasta i gminy:
• Międzyrzecz, Pszczew, Trzciel, Skwierzyna, Przytoczna, Bledzew, Gorzów Wlkp., Deszczno, Świebodzin lub Szczaniec.
* część nadzór kompetencyjny KPP Strzelce Kraj.: Parking strzeżony zlokalizowany na terenie powiatu strzelecko – drezdeneckiego lub na terenie powiatu gorzowskiego.
— wyciągnięciu pojazdu lub innego przedmiotu na pobocze drogi oraz załadunku, transportowaniu i wyładunku pojazdów, ich części i innych przedmiotów do miejsca wskazanego przez Zamawiającego,
— zabezpieczeniu pojazdów, ich części lub innych przedmiotów przed uszkodzeniem, pożarem, zniszczeniem, kradzieżą, utratą w czasie wykonywania prac związanych z wykonywaniem przedmiotowej usługi oraz w czasie transportu na parking depozytowy lub wskazane w dyspozycji miejsce.
Pokaż więcej
2.Ze względu na ograniczoną dopuszczalną ilość znaków literowych w poszczególnych polach ogłoszenia przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SIWZ i jej załącznikach.
Opis opcji:
1.Zamówienie uwzględnia prawo opcji zgodnie z art. 34 ust. 5 ustawy Pzp.: Ze względu na sposób realizacji przedmiotu zamówienia, tj. w zależności od zaistniałych potrzeb Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń), dopuszcza się możliwość zrealizowania zamówienia o wartości niższej niż określona w zawartej umowie, z tym że Zamawiający zrealizuje nie mniej niż 80 % wartości brutto zawartej umowy. W takiej sytuacji Wykonawca nie będzie zgłaszał roszczeń wobec niewykorzystanej w terminie wykonania zamówienia wartości umowy.
Pokaż więcej
2.Prawo opcji zobowiązuje Zamawiającego do realizacji zamówienia jedynie w zakresie zadeklarowanym,
A poszerzonym o przewidzianą opcję na podstawie umowy kształtującej warunki realizacji opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi więc zmiany umowy, czy też zawarcia dodatkowej umowy na nowych warunkach, ale jest realizacją umowy poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1) Umowa będzie obowiązywać od dnia zawarcia umowy do dnia 31.01.2021 r.
2) Wykorzystanie „Wartości brutto umowy” przed terminem obowiązywania umowy skutkuje jej wygaśnięciem.
Nazwa części: Część 2: nadzór kompetencyjny: KP Kostrzyn n/Odrą
Numer części: 2
Nazwa części: Część 3: nadzór kompetencyjny: KPP Strzelce Kraj.
Numer części: 3
Nazwa części: Część 4: nadzór kompetencyjny: KPP Krosno Odrz.
Numer części: 4
Nazwa części: Część 5: nadzór kompetencyjny: KPP Międzyrzecz
Numer części: 5
Nazwa części: Część 6: nadzór kompetencyjny: KPP Świebodzin
Numer części: 6
Nazwa części: Część 7: nadzór kompetencyjny: KPP Żary
Numer części: 7
Nazwa części: Część 8: nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin
Numer części: 8
Nazwa części: Część 9: nadzór kompetencyjny: KPP Wschowa
Numer części: 9
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miasto i Gminy: Gorzów Wlkp., Bogdaniec, Deszczno, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Witnica
Miasto i Gmina: Kostrzyn n/Odrą
Miasto i Gminy: Strzelce Kraj., Zwierzyń, Stare Kurowo, Drezdenko, Dobiegniew
Miasto i Gminy: Krosno Odrz., Bobrowice, Dąbie, Bytnica, Maszewo, Gubin
Miasto i Gminy: Międzyrzecz, Pszczew, Trzciel, Skwierzyna, Przytoczna, Bledzew
Miasto i Gminy; Świebodzin, Skąpe, Lubrza, Łagów, Szczaniec, Zbąszynek
Miasto i Gminy: Żary, Jasień, Lipinki Łuż., Lubsko, Brody, Tuplice, Łęknica, Przewóz, Trzebiel
Miasto i Gminy: Sulęcin, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce, Słońsk
Miasto i Gminy: Wschowa, Szlichtyngowa, Sława

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolności techniczne i zawodowe:
a) Zamawiający uzna za spełniony warunek dotyczący kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, jeżeli Wykonawca, poprzez informacje zawarte w złożonych, wymaganych w tym celu oświadczeniach lub dokumentach wykaże że: posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności gospodarczej, tj. posiada licencję/ zezwolenie na wykonanie krajowego transportu drogowego, wydaną na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 58 ze zm.)
Pokaż więcej
— w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Konsorcjum/ Spółka cywilna) powyższy warunek musi być spełniony przez każdego Wykonawcę (członka Konsorcjum/ wspólnika Spółki cywilnej), który będzie świadczył usługi holowania (przewozu) pojazdów.
Pokaż więcej
b) Zamawiający uzna za spełniony warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli Wykonawca, poprzez informacje zawarte w złożonych, wymaganych w tym celu oświadczeniach lub dokumentach wykaże, że:
b.1) dysponuje lub będzie dysponował sprzętem zapewniającym prawidłową realizację zamówienia, w tym co najmniej 2 (dwoma) pojazdami pomocy drogowej, tj. pojazdami posiadającymi wpis w dowodzie rejestracyjnym z którego wynika, że jest to pojazd specjalny o przeznaczeniu pomocy drogowej (kod ITS 504 - tekst jednolity Dz.U. 2016r. poz. 1088 z późn. zm.), z czego jeden o DMC minimum 18t.
Pokaż więcej
Pojazdy, o których mowa powyżej, posiadają ważne badania techniczne, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2018r., poz. 1990 ze zm.)
Uwaga:
— Wykonawca musi wykazać pojazdy specjalne o przeznaczeniu pomocy drogowej mogące zrealizować przedmiotową usługę, w tym przynajmniej 1 (jednym) o DMC minimum 18 ton,
— Wykonawca musi wykazać pojazd mogący przewieść pojazdy od min. DMC 3,5t do max DMC 16t.,
— Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część nie może dysponować tymi samymi pojazdami pomocy drogowej, które wykazuje składając ofertę na inną część,
— w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Konsorcjum/ Spółka cywilna) powyższy warunek może być spełniony przez wszystkich członków Konsorcjum/ wspólników Spółki cywilnej wspólnie.
Minimalny poziom(y) standardów:
a) Dokumenty wymagane zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu dotyczących:
a.1) zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca na wezwanie Zamawiającego będzie zobowiązany złożyć oświadczenia lub dokumenty w których wykaże na każdą część odrębnie, że:
— dysponuje lub będzie dysponował sprzętem zapewniającym prawidłową realizację zamówienia, w tym co najmniej 2 (dwoma) pojazdami pomocy drogowej, tj. pojazdami posiadającymi wpis w dowodzie rejestracyjnym z którego wynika, że jest to pojazd specjalny o przeznaczeniu pomocy drogowej (kod ITS 504 - tekst jednolity Dz.U. 2016r. poz. 1088 z późn. zm.), z czego jeden o DMC minimum 18t.
Pokaż więcej
UWAGA: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Konsorcjum/Spółka cywilna) warunek może być spełniony wspólnie przez wszystkich członków Konsorcjum/ wspólników Spółki cywilnej. Wymagane dokumenty muszą potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z wspólnie występujących Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
Pokaż więcej
— Jeśli Wykonawca przy wykazywaniu spełniania warunków powołuje się na zasoby podmiotów trzecich, zgodnie z treścią § 9 ust.1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w celu oceny czy Wykonawca polegając na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów na zasadach określonych w art. 22a ustawy, będzie dysponował niezbędnymi zasobami w stopniu umożliwiającym należyte wykonanie zamówienia publicznego oraz oceny, czy stosunek łączący wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów, zamawiający wymaga złożenia wraz z w/w wykazem również dokumentów, które określają w szczególności:
Pokaż więcej
— zakres dostępnych wykonawcy zasobów innego podmiotu,
— sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez wykonawcę przy wykonywaniu zamówienia publicznego,
— zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia publicznego.
a.2) kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej Wykonawca na wezwanie Zamawiającego będzie zobowiązany złożyć oświadczenia lub dokumenty w których wykaże że: posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności gospodarczej, tj. posiada licencję/ zezwolenie na wykonanie krajowego transportu drogowego, wydaną na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 58 ze zm.)
Pokaż więcej
— w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Konsorcjum/ Spółka cywilna) powyższy warunek musi być spełniony przez każdego Wykonawcę (członka Konsorcjum/ wspólnika Spółki cywilnej), który będzie świadczył usługi holowania (przewozu) pojazdów.
Pokaż więcej
Ze złożonego dokumentu musi wynikać spełnianie warunku opisanego w pkt XI ppkt 2.1 lit. a) SIWZ. UWAGA: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Konsorcjum, Spółka cywilna) w/w warunek musi być spełniony przez każdego Wykonawcę (członka Konsorcjum/ wspólnika Spółki cywilnej), który będzie świadczył usługi holowania (przewozu) pojazdów; Wymagane dokumenty muszą potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z wspólnie występujących Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. W przypadku złożenia kopii dokumentu poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonują odpowiednio Wykonawcy, wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego), w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą.
Pokaż więcej
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia:
1. Projekt umowy jest załącznikiem nr 5 do SIWZ wspólny dla wszystkich części.
2. Projekt umowy zawiera warunki i okoliczności możliwych zmian treści umowy zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt 1(ustawy Pzp)

Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 11:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2 miesięcy
Data otwarcia ofert: 2019-11-06 📅
Czas otwarcia ofert: 11:15
Miejsce: Sekcja ds. Funduszy Pomocowych i Zamówień Publicznych
Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.
Ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp.
Polska
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Czas dojazdu
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Czas reakcji
Kryterium jakości (waga): 10
Cena (waga): 60

Instytucja zamawiająca
Kontakt
Punkt kontaktowy: Sekcja ds. Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych
Adres internetowy: www.lubuska.policja.gov.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/kwp_gorzow 🌏
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/kwp_gorzow 🌏

Odniesienie
Informacje dodatkowe
Szacunkowy termin publikacji kolejnych ogłoszeń:
Po terminie 31.01.2021 r. lub przed terminem obowiązywania umowy z chwilą wykorzystania wartości brutto umowy
Ze względu na ograniczoną dopuszczalna ilość znaków literowych w poszczególnych polach ogłoszenia wszystkie wymagane przez Zamawiającego dokumenty i oświadczenia oraz formach składania zawiera pkt XIII SIWZ. W ofercie należy złożyć: oświadczenie w formie JEDZ, Formularz Ofertowy oraz jeśli
Pokaż więcej
Dotyczą:pełnomocnictwo, ośw. o woli współpracy wykonawców występujących wspólnie, pełnomocnictwo do reprezentowania wspólników s.c, zobow. innego podm. oraz dowód wniesienia wadium - w przypadku wniesienia w formie innej niż pieniężna. Pkt XIII SIWZ zawiera również inf. dotyczące udziału innego
Pokaż więcej
Podmiotu,podwykonawców, Wykonawców zagranicznych. Zamawiający wykluczy Wykonawcę zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 12-23 ustawy Pzp oraz na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1), 5), 6), 8) ustawy Pzp. Wykaz dok. i oświadczeń wymaganych od Wykonawcy: w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp (szczegóły zawiera pkt XIII SIWZ):a)informacja z KRK w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 13, 14, 21 oraz art. 24 ust. 5 i 6 ustawy Pzp; b)zaśw. właść. naczelnika US;c) zaśw. wł. terenowej jednostki org. ZUS lub KRUS,d) odpisz wł. rejestru lub z CEIDG oświadczenia wykonawcy(w brzmieniu zg. z §
Pokaż więcej
5 pkt 5),6),7), 9)i 10) w/w Rozp.). W zakresie ośw. o Grupie Kapitałowej zgodnie z brzmieniem art. 24 ust.11 ustawy Pzp, na mocy art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu zamierza najpierw dokonać oceny ofert, a następnie zbadać,czy wykonawca, którego oferta została oceniona jako
Pokaż więcej
Najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Jeśli wykonawca uchyla się od zawarcia umowy lub nie nosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może zbadać, czy nie podlega wykluczeniu oraz czy spełnia warunki udziału w postępowaniu
Pokaż więcej
Wykonawca, który złożył najwyżej ocenioną ofertę, spośród pozostałych ofert.(art. 24aa ust. 2 ustawy Pzp). Tryb udzielenia zamówienia - przetarg nieograniczony.Treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych „RODO”zawiera pkt XXX SIWZ. Szczegóły dotyczące komunikacji między Wykonawcą a
Pokaż więcej
Zamawiającym zawiera SIWZ. Wadium może być wnoszone w formach określonych w art. 45 ust. 6 ustawy P.z.p., wymagana kwota wadium na Część 1: 2.700,00 zł, Część 2: 500,00 zł, Część 3: 600,00, Część 4: 1.000,00 zł, Część 5: 1.100,00 zł, Część 6: 1.200,00 zł, Część 7: 1.800,00 zł, Część 8: 1.100,00 zł, Część 9: 500,00 zł - szczegóły zawiera pkt XXIII SIWZ.
Pokaż więcej
Zamawiający nie żąda od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Informacje o terminach składania odwołań:
Wykonawcy przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w dziale VI ustawy Pzp, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów niniejszej ustawy.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2019/S 192-466792 (2019-10-01)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2020-01-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny: ZP-9.1.19
Krótki opis:
1.Przedmiot zamówienia obejmuje: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania(przewozu)pojazdów samochodowych, motocyklowych lub innych, a także części samochodowych,motocyklowych i innych oraz przedmiotów zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego o DMC do 16 ton”. 2.Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 3.Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów samochodowych/części przyjętych jako depozyt policyjny, będących dowodami rzeczowymi w celu przeprowadzenia w niezbędnym zakresie czynności procesowych, zgodnie z art. 308 §1 KPK, na koszt Policji, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2018r., poz. 1990 ze zm.)
Pokaż więcej
Całkowita wartość zamówienia: 155965.37 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Nazwa instytucji zamawiającej: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-01-27 📅
Data publikacji: 2020-01-30 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 021-046389
Odnosi się do ogłoszenia: 2019/S 192-466792
Numer Dz.U.-S: 21

Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
1.Przedmiot zamówienia obejmuje: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania(przewozu)pojazdów samochodowych, motocyklowych lub innych, a także części samochodowych,motocyklowych i innych oraz przedmiotów zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego o DMC do 16 ton”.
Pokaż więcej
Nazwa części: Nadzór kompetencyjny: KMP Gorzów Wlkp.
Krótki opis:
d) czas wykonania usługi opisanej w pkt III ppkt 5) lit. c) nie może przekroczyć łącznie 180min. (czas przewozu)od momentu przystąpienia do jej wykonania na miejscu zdarzenia, chyba, że dowodzący działaniami funkcjonariusz na miejscu zdarzenia dopuszcza i zgadza się na wydłużenie czasu odnotowując ten fakt nadruku dyspozycji przekazanej Wykonawcy,
Pokaż więcej
— załadunku i rozładunku pojazdu, a także części oraz innych przedmiotów pozostawionych w pojeździe,stanowiących zarówno jego wyposażenie jak i nie będących jego wyposażeniem lecz zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych w związku ze sprawą będącą następstwem zdarzenia,
Pokaż więcej
* część nadzór kompetencyjny KPP Międzyrzecz: Parking strzeżony zlokalizowany Gorzów Wlkp., ul.Poznańska 95A; do dnia 31.01.2020 rok z zastrzeżeniem:
— zabezpieczeniu pojazdów, ich części lub innych przedmiotów przed uszkodzeniem, pożarem, zniszczeniem,kradzieżą, utratą w czasie wykonywania prac związanych z wykonywaniem przedmiotowej usługi oraz w czasie transportu na parking depozytowy lub wskazane w dyspozycji miejsce.
Pokaż więcej
Opis opcji:
A poszerzonym o przewidzianą opcję na podstawie umowy kształtującej warunki realizacji opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi więc zmiany umowy, czy też zawarcia dodatkowej umowy na nowych warunkach, alej est realizacją umowy poprzez złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.
Pokaż więcej
Nazwa części: Nadzór kompetencyjny: KP Kostrzyn n/Odrą
Nadzór kompetencyjny: KPP Strzelce Kraj.
Nadzór kompetencyjny: KPP Krosno Odrz.
Nadzór kompetencyjny: KPP Międzyrzecz
Nadzór kompetencyjny: KPP Świebodzin
Nadzór kompetencyjny: KPP Żary
Nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin
Nadzór kompetencyjny: KPP Wschowa

Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2020-01-23 📅
Nazwa: NETMEDIA PARTNERS GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Komandytowo-Akcyjna
Adres pocztowy: ul. Poznańska 98A
Miasto pocztowe: Gorzów Wlkp.
Kod pocztowy: 66-400
Kraj: Polska 🇵🇱
Lubuskie 🏙️
Całkowita wartość zamówienia: 103655.12 PLN 💰
Adres pocztowy: ul. Poznańska 98a
Całkowita wartość zamówienia: 24555.12 PLN 💰
27755.12 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1

Odniesienie
Informacje dodatkowe
1) W zakresie części:
— część 5: nadzór kompetencyjny: KPP Międzyrzecz,
— część 7: nadzór kompetencyjny: KPP Żary,
— część 8: nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin.
Podstawa prawna: art. 93 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych dnia 29.1.2004 (tekst jednolity Dz.U. z 2019, poz. 1843): „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena najkorzystniejszej oferty (...) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (...).”
Pokaż więcej
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu w zakresie:
— część 5: nadzór kompetencyjny: KPP Międzyrzecz, Miasto i Gminy: Międzyrzecz, Pszczew, Trzciel, Skwierzyna, Przytoczna, Bledzew złożono 2 ważne oferty. Oferta najkorzystniejsza uzyskała 85,50 pkt – zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w SIWZ. Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia publicznego,
Pokaż więcej
— część 7: nadzór kompetencyjny: KPP Żary, Miasto i Gminy: Żary, Jasień, Lipinki Łuż., Lubsko, Brody, Tuplice, Łęknica, Przewóz, Trzebiel złożono 1 ważną ofertą która uzyskała 100 pkt – zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w SIWZ. Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia publicznego,
Pokaż więcej
— część 8: nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin, Miasto i Gminy: Sulęcin, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce, Słońsk złożono 1 ważną ofertą która uzyskała 100 pkt – zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w SIWZ. Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia publicznego.
Pokaż więcej
2) W zakresie części:
— część 4: nadzór kompetencyjny: KPP Krosno Odrz,
— część 9: nadzór kompetencyjny: KPP Wschowa.
Podstawa prawna: art. 93 ust 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych dnia 29.1.2004 (tekst jednolity Dz.U. z 2019, poz. 1843): Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu (...);
Pokaż więcej
Uzasadnienie faktyczne: na ww. części w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane w DZ.U. UE w dniu 4.10.2019 pod nr 2019/S 192-466792, nie złożono żadnej oferty.
3) W zakresie części:
— część 6: nadzór kompetencyjny: KPP Świebodzin.
Uzasadnienie faktyczne: w wyżej wymienionej części postępowania złożono tylko 1 ofertę – ofertę podlegającą odrzuceniu.
Źródło: OJS 2020/S 021-046389 (2020-01-27)