Modernizacja systemów zabezpieczeń w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Starejwsi
Narodowy Bank Polski
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów zabezpieczeń, dalej: system, tj.: wymiana systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), wymiana systemu telewizji dozorowej (VSS), wymiana systemu sygnalizacji pożarowej (SSP), rozbudowa systemu rozgłaszania oraz instalacja systemu wizualizacji zabezpieczeń technicznych, w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Starejwsi przy ul. Węgrowskiej 26, dalej: Ośrodek, który wpisany jest do rejestru zabytków (nr wpisu A-49/252).
TerminTermin składania ofert wynosił 2020-07-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2020-06-05.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2020-06-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2020-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2020-06-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO2-TN-241-0075/DB/20
Krótki opis:
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska, z udziałem krajów GPA
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Siedlecki 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Podmiot prawa publicznego
Nazwa instytucji zamawiającej: Narodowy Bank Polski
Adres pocztowy: Świętokrzyska 11/21
Kod pocztowy: 00-919
Miasto pocztowe: Warszawa
Kontakt
Adres internetowy: https://www.nbp.pl 🌏
E-mail: dkrz-wpo2@nbp.pl 📧
Telefon: +48 221852359 📞
URL dokumentów: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
URL do udziału: https://oneplace.marketplanet.pl 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-06-05 📅
Termin składania ofert: 2020-07-07 📅
Data publikacji: 2020-06-10 📅
Data końcowa: 2020-12-15 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 111-269022
Numer Dz.U.-S: 111
Informacje dodatkowe
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Starawieś, ul. Węgrowska 26, POLSKA
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
Minimalny poziom(y) standardów:
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia:
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Procedura przyspieszona:
Czas składania ofert: 11:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2 miesięcy
Data otwarcia ofert: 2020-07-07 📅
Czas otwarcia ofert: 13:00
Miejsce: Otwarcie ofert nastąpi na platformie zakupowej NBP (https://oneplace.marketplanet.pl).
Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia
Sesja otwarcia ofert odbędzie się w sieci Internet.
Szczegółowy opis procedury otwarcia ofert opisany został w SIWZ w rozdz. 15.
Instytucja zamawiająca
Kontakt
Punkt kontaktowy: Tomasz Nowakowski
Dokumenty URL: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Odniesienie
Informacje dodatkowe
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587803 📠
Adres internetowy: www.uzp.gov/kio 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
Źródło: OJS 2020/S 111-269022 (2020-06-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO2-TN-241-0075/DB/20
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów zabezpieczeń, dalej: system, tj.: wymiana systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), wymiana systemu telewizji dozorowej (VSS), wymiana systemu sygnalizacji pożarowej (SSP), rozbudowa systemu rozgłaszania oraz instalacja systemu wizualizacji zabezpieczeń technicznych, w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Starejwsi przy ul. Węgrowskiej 26, dalej: Ośrodek, który wpisany jest do rejestru zabytków (nr wpisu A-49/252).
Pokaż więcej
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska, z udziałem krajów GPA
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Siedlecki 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Podmiot prawa publicznego
Nazwa instytucji zamawiającej: Narodowy Bank Polski
Adres pocztowy: Świętokrzyska 11/21
Kod pocztowy: 00-919
Miasto pocztowe: Warszawa
Kontakt
Adres internetowy: https://www.nbp.pl 🌏
E-mail: dkrz-wpo2@nbp.pl 📧
Telefon: +48 221852359 📞
URL dokumentów: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
URL do udziału: https://oneplace.marketplanet.pl 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-06-05 📅
Termin składania ofert: 2020-07-07 📅
Data publikacji: 2020-06-10 📅
Data końcowa: 2020-12-15 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 111-269022
Numer Dz.U.-S: 111
Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 oraz ust. 5 pkt 1;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu o zamówieniu i SIWZ zamieszczonej na stronie internetowej Zamawiającego.
2. Dla potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający zażąda:
1) dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca posiada koncesję, zezwolenie, licencję lub inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania,
2) wykazu dostaw, o którym mowa w par. 2 ust. 4 pkt 2 rozporządzenia ws. dokumentów;
3) wykazu osób, o których mowa w par. 2 ust. 4 pkt 10 rozporządzenia ws. dokumentów.
3. Dla potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia Zamawiający zażąda:
1) oświadczeń i dokumentów, o których mowa w par. 5 pkt 1, 4, 5, 6 rozporządzenia w sprawie dokumentów;
2) oświadczenia, o którym mowa w par. 5 pkt 10 rozporządzenia ws. dokumentów;
3) dokumentów i oświadczeń, o których mowa w par. 7 i 8 w rozporządzenia ws. dokumentów.
4. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej i jest realizowana za pomocą platformy zakupowej NBP pod adresem (https://oneplace.marketplanet.pl).
5. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SIWZ określił instrukcję obsługi (korzystania) platformy zakupowej NBP na portalu OnePlace w zakresie niezbędnym do używania środków komunikacji elektronicznej pomiędzy Zamawiającym oraz Wykonawcami.
6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury postępowania, o której mowa w art. 24aa ustawy Prawo zamówień publicznych.
7. Zamawiający ustala wadium na całość przedmiotu zamówienia w wysokości 10 000,00 PLN.
8. Zamawiający informuje, że zostanie przeprowadzona na terenie Ośrodka Szkoleniowego NBP w Starejwsi, ul. Węgrowska 26, 07-100 Węgrów wizja lokalna, która umożliwi zapoznanie się z terenem i systemami objętymi zamówieniem. Szczegóły zawarte są w rozdziale 3 SIWZ.
9. Wykonawca jest związany ofertą przez okres 60 dni.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 7 ustawy.
Pokaż więcej
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów zabezpieczeń (dalej: system), tj.: wymiana systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), wymiana systemu telewizji dozorowej (VSS), wymiana systemu sygnalizacji pożarowej (SSP), rozbudowa systemu rozgłaszania oraz instalacja systemu wizualizacji zabezpieczeń technicznych, w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Starejwsi przy ul. Węgrowskiej 26 (dalej: Ośrodek), który wpisany jest do rejestru zabytków (nr wpisu A-49/252), polegająca na:
Pokaż więcej
1) wykonaniu projektów technicznych systemów z uzyskaniem zgód i pozwoleń administracyjnych, zgodnie z wymaganiami określonymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ, a także przeniesieniu autorskich praw majątkowych do projektów technicznych oraz praw zależnych, w zakresie i na zasadach określonych w umowie;
Pokaż więcej
2) wymianie elementów systemów i uruchomieniu w Ośrodku systemów zgodnie z projektami technicznymi, zaakceptowanymi przez Zamawiającego;
3) wykonaniu dokumentacji powykonawczej, odrębnie dla każdego z systemów oraz przeniesieniu autorskich praw majątkowych do dokumentacji powykonawczej oraz praw zależnych, w zakresie i na zasadach określonych w umowie;
4) przeprowadzeniu warsztatów wdrożeniowych dla pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i zaawansowanego administrowania systemami;
5) udzieleniu gwarancji jakości na działanie systemów;
6) udzieleniu licencji na oprogramowanie(-a) wykorzystywane w systemach.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Starawieś, ul. Węgrowska 26, POLSKA
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
Wykonawca wykaże, że posiada ważną koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego wydaną na podstawie ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia.
Pokaż więcej
a) Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej dwa zamówienia, z których każde miało wartość co najmniej 400 000,00 PLN brutto oraz obejmowało dostawę lub modernizację systemów: SSP, SSWiN i VSS.
Pokaż więcej
b) Wykonawca wykaże, że do realizacji zamówienia dysponuje osobami, z których:
— każda posiada zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, na podstawie ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia,
— co najmniej jedna posiada świadectwo kwalifikacyjne, co najmniej grupy 1 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz.U. z 2003 r. Nr 89 poz. 828 ze zm.), uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku: eksploatacji, o napięciu nie wyższym niż 1 kV,
Pokaż więcej
— co najmniej jedna posiada aktualny dokument (certyfikat/świadectwo) potwierdzający odbycie szkolenia w zakresie instalacji, konfiguracji modernizowanych systemów, o których mowa we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ, organizowanego przez producenta lub autoryzowanego dystrybutora każdego z systemów, które zostaną zaoferowane Zamawiającemu (łącznie Wykonawca musi się wykazać osobą lub osobami, które odbyły szkolenie w zakresie systemów: SSP, SSWiN, VSS, systemu rozgłaszania oraz systemu wizualizacji zabezpieczeń technicznych).
Pokaż więcej
Warunki realizacji zamówienia:
Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określone zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ.
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Procedura przyspieszona:
Podstawą prawną skrócenia terminu składania ofert jest art. 43 ust. 2b pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych.
Zamawiający wyznaczył skrócony termin składania ofert, ponieważ ogłoszenie o zamówieniu zostało poprzedzone wstępnym ogłoszeniem informacyjnym opublikowanym w Dz.U. UE pod numerem 2020/S
010-018843 z dnia 15 stycznia 2020 r. – zawierającym wszystkie wymagane informacje dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego i zostało zamieszczone na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Pokaż więcej
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2 miesięcy
Data otwarcia ofert: 2020-07-07 📅
Czas otwarcia ofert: 13:00
Miejsce: Otwarcie ofert nastąpi na platformie zakupowej NBP (https://oneplace.marketplanet.pl).
Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia
Sesja otwarcia ofert odbędzie się w sieci Internet.
Szczegółowy opis procedury otwarcia ofert opisany został w SIWZ w rozdz. 15.
Instytucja zamawiająca
Kontakt
Punkt kontaktowy: Tomasz Nowakowski
Dokumenty URL: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Odniesienie
Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 oraz ust. 5 pkt 1;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu o zamówieniu i SIWZ zamieszczonej na stronie internetowej Zamawiającego.
2. Dla potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający zażąda:
1) dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca posiada koncesję, zezwolenie, licencję lub inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania,
Pokaż więcej
2) wykazu dostaw, o którym mowa w par. 2 ust. 4 pkt 2 rozporządzenia ws. dokumentów;
3) wykazu osób, o których mowa w par. 2 ust. 4 pkt 10 rozporządzenia ws. dokumentów.
3. Dla potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia Zamawiający zażąda:
1) oświadczeń i dokumentów, o których mowa w par. 5 pkt 1, 4, 5, 6 rozporządzenia w sprawie dokumentów;
2) oświadczenia, o którym mowa w par. 5 pkt 10 rozporządzenia ws. dokumentów;
3) dokumentów i oświadczeń, o których mowa w par. 7 i 8 w rozporządzenia ws. dokumentów.
4. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej i jest realizowana za pomocą platformy zakupowej NBP pod adresem (https://oneplace.marketplanet.pl).
5. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SIWZ określił instrukcję obsługi (korzystania) platformy zakupowej NBP na portalu OnePlace w zakresie niezbędnym do używania środków komunikacji elektronicznej pomiędzy Zamawiającym oraz Wykonawcami.
6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury postępowania, o której mowa w art. 24aa ustawy Prawo zamówień publicznych.
7. Zamawiający ustala wadium na całość przedmiotu zamówienia w wysokości 10 000,00 PLN.
8. Zamawiający informuje, że zostanie przeprowadzona na terenie Ośrodka Szkoleniowego NBP w Starejwsi, ul. Węgrowska 26, 07-100 Węgrów wizja lokalna, która umożliwi zapoznanie się z terenem i systemami objętymi zamówieniem. Szczegóły zawarte są w rozdziale 3 SIWZ.
Pokaż więcej
9. Wykonawca jest związany ofertą przez okres 60 dni.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 7 ustawy.
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587803 📠
Adres internetowy: www.uzp.gov/kio 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
Środki ochrony prawnej przysługujące Wykonawcy w toku postępowania
1. Wykonawcy oraz innemu podmiotowi przysługują środki ochrony prawnej opisane w dziale VI ustawy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy.
2. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2020-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Całkowita wartość zamówienia: 399 627 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Miejsce wykonania
Region NUTS: Polska 🏙️
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Kontakt
Fax: +48 221851211 📠
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-09-02 📅
Data publikacji: 2020-09-07 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 173-417956
Odnosi się do ogłoszenia: 2020/S 111-269022
Numer Dz.U.-S: 173
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Starawieś, ul. Węgrowska 26
Procedura
Procedura przyspieszona:
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2020-08-26 📅
Nazwa: PHU Salon Zabezpieczeń Wardak Krzysztof
Adres pocztowy: ul. Szeligowska 13
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 01-319
Kraj: Polska 🇵🇱
Całkowita wartość zamówienia: 399 627 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2020/S 173-417956 (2020-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów zabezpieczeń dalej: System, tj.: wymiana systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), wymiana systemu telewizji dozorowej (VSS), wymiana systemu sygnalizacji pożarowej (SSP), rozbudowa systemu rozgłaszania oraz instalacja systemu wizualizacji zabezpieczeń technicznych, w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Starejwsi przy ul. Węgrowskiej 26, dalej: Ośrodek, który wpisany jest do rejestru zabytków (nr wpisu A-49/252).
Pokaż więcej
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Miejsce wykonania
Region NUTS: Polska 🏙️
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Kontakt
Fax: +48 221851211 📠
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-09-02 📅
Data publikacji: 2020-09-07 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 173-417956
Odnosi się do ogłoszenia: 2020/S 111-269022
Numer Dz.U.-S: 173
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów zabezpieczeń (dalej: System), tj.: wymiana systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), wymiana systemu telewizji dozorowej (VSS), wymiana systemu sygnalizacji pożarowej (SSP), rozbudowa systemu rozgłaszania oraz instalacja systemu wizualizacji zabezpieczeń technicznych, w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Starejwsi przy ul. Węgrowskiej 26 (dalej: Ośrodek), który wpisany jest do rejestru zabytków (nr wpisu A-49/252), polegająca na:
Pokaż więcej
1) wykonaniu projektów technicznych Systemów z uzyskaniem zgód i pozwoleń administracyjnych, zgodnie z wymaganiami określonymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ, a także przeniesieniu autorskich praw majątkowych do projektów technicznych oraz praw zależnych, w zakresie i na zasadach określonych w umowie;
Pokaż więcej
2) wymianie elementów Systemów i uruchomieniu w ośrodku systemów zgodnie z projektami technicznymi, zaakceptowanymi przez Zamawiającego;
3) wykonaniu dokumentacji powykonawczej, odrębnie dla każdego z Systemów oraz przeniesieniu autorskich praw majątkowych do dokumentacji powykonawczej oraz praw zależnych, w zakresie i na zasadach określonych w umowie;
4) przeprowadzeniu warsztatów wdrożeniowych dla pracowników Zamawiającego
Z zakresu obsługi i zaawansowanego administrowania Systemami;
5) udzieleniu gwarancji jakości na działanie Systemów;
6) udzieleniu licencji na oprogramowanie(-a) wykorzystywane w Systemach.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Starawieś, ul. Węgrowska 26
Procedura
Procedura przyspieszona:
Zamawiający wyznaczył skrócony termin składania ofert, ponieważ ogłoszenie o zamówieniu zostało poprzedzone wstępnym ogłoszeniem informacyjnym opublikowanym w Dz.U. UE pod numerem 2020/S 010-018843 z dnia 15 stycznia 2020 r. – zawierającym wszystkie wymagane informacje dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego i zostało zamieszczone na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Pokaż więcej
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2020-08-26 📅
Nazwa: PHU Salon Zabezpieczeń Wardak Krzysztof
Adres pocztowy: ul. Szeligowska 13
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 01-319
Kraj: Polska 🇵🇱
Całkowita wartość zamówienia: 399 627 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2020/S 173-417956 (2020-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny (>20 nowe zamówienia)