Wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy o występowaniu zalotki większej w obszarze Natura 2000 Pełcznica PLH220020

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku

Wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy o występowaniu zalotki większej w obszarze Natura 2000 Pełcznica PLH220020, w ramach projektu POIS.02.04.00-00-0191/16 pn. „Inwentaryzacja cennych siedlisk przyrodniczych kraju, gatunków występujących w ich obrębie oraz stworzenie Banku Danych o Zasobach Przyrodniczych” (tzw. Bank Danych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SIWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2020-02-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2020-01-21.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2020-01-21 Ogłoszenie o zamówieniu
2020-03-11 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2020-01-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi badawcze
Numer referencyjny: OI.I.261.1.4.2020.LM
Krótki opis:
Wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy o występowaniu zalotki większej w obszarze Natura 2000 Pełcznica PLH220020, w ramach projektu POIS.02.04.00-00-0191/16 pn. „Inwentaryzacja cennych siedlisk przyrodniczych kraju, gatunków występujących w ich obrębie oraz stworzenie Banku Danych o Zasobach Przyrodniczych” (tzw. Bank Danych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SIWZ.
Pokaż więcej
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Usługi badawcze 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Pomorskie 🏙️

Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
Adres pocztowy: ul. Chmielna 54/57
Kod pocztowy: 80-748
Miasto pocztowe: Gdańsk
Kontakt
Adres internetowy: http://bip.gdansk.rdos.gov.pl 🌏
E-mail: krystyna.molenda.gdansk@rdos.gov.pl 📧
Telefon: +48 586836835 📞
Fax: +48 586836803 📠
URL dokumentów: http://bip.gdansk.rdos.gov.pl 🌏
URL do udziału: https://miniportal.uzp.gov.pl 🌏

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-01-21 📅
Termin składania ofert: 2020-02-26 📅
Data publikacji: 2020-01-24 📅
Data końcowa: 2020-08-03 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 017-036773
Numer Dz.U.-S: 17

Obiekt
Zakres zamówienia
Szacowana wartość całkowita: 6504.07 PLN 💰
Krótki opis:
Wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy o występowaniu zalotki większej w obszarze Natura 2000 Pełcznica PLH220020, w ramach projektu POIS.02.04.00-00-0191/16 pn. „Inwentaryzacja cennych siedlisk przyrodniczych kraju, gatunków występujących w ich obrębie oraz stworzenie Banku Danych o Zasobach Przyrodniczych” (tzw. Bank Danych).
Pokaż więcej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SIWZ.
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: POIS.02.04.00-00-0191/16

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Sytuacja gospodarcza i finansowa: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zdolności techniczne i zawodowe:
Zamawiający uzna za spełniony warunek jeśli Wykonawca wykaże, iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jedną usługę obejmującą inwentaryzację lub monitoring zwierząt bezkręgowych wraz z podaniem przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których ta usługa została wykonana oraz z załączeniem dowodów określających czy ta usługa została wykonana lub jest wykonywana należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje, protokoły, bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługa była wykonywana. Przez jedną wykonaną usługę Zamawiający rozumie realizację przedmiotu jednej umowy (jednego zamówienia).
Pokaż więcej
Ponadto Wykonawca wykaże, że będzie dysponował na etapie realizacji umowy osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, które spełniają następujące wymagania:
Zespół opracowujący wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy o występowaniu zalotki większej w obszarze Natura 2000 Pełcznica PLH220020 musi składać się z:
Ekspert entomolog – osoba, która posiada doświadczenie w prowadzeniu inwentaryzacji lub monitoringu gatunków ważek z załącznika II Dyrektywy Siedliskowej i zrealizowała co najmniej jedną taką usługę lub wykaże się autorstwem/współautorstwem przynajmniej 1 publikacji w tym zakresie.
Pokaż więcej
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia: Wzór umowy załącznik nr 4 do SIWZ.

Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 11:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2 miesięcy
Data otwarcia ofert: 2020-02-26 📅
Czas otwarcia ofert: 12:00
Miejsce: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku, ul. Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk, POLSKA.

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: administracja rządowa terenowa
Kontakt
Punkt kontaktowy: Krystyna Molenda
Adres profilu nabywcy: http://bip.gdansk.rdos.gov.pl 🌏
Dokumenty URL: http://bip.gdansk.rdos.gov.pl 🌏

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587700 📠
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
W prowadzonym postępowaniu mają zastosowanie przepisy zawarte dziale VI Prawa zamówień publicznych – „Środki ochrony prawnej” określające zasady wnoszenia odwołań i skarg do sądu na wyroki i postanowienia Krajowej Izby Odwoławczej kończące postępowanie odwoławcze. Z uwagi na obszerność tych przepisów należy się z nimi zapoznać bezpośrednio analizując Prawo zamówień publicznych – od art. 179 do 198.
Pokaż więcej
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Źródło: OJS 2020/S 017-036773 (2020-01-21)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2020-03-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 6 500 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2020-03-11 📅
Data publikacji: 2020-03-16 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2020/S 053-126525
Odnosi się do ogłoszenia: 2020/S 017-036773
Numer Dz.U.-S: 53

Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): doświadczenie
Kryterium jakości (waga): 40
Cena (waga): 60

Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2020-03-09 📅
Nazwa: Katarzyna Bociąg Pracownia Przyrodnicza „Pro Natura Pro Homini" Ekspertyzy, Waloryzacje, Edukacja
Adres pocztowy: ul. Miraua 9/6
Miasto pocztowe: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-318
Kraj: Polska 🇵🇱
Pomorskie 🏙️
Całkowita wartość zamówienia: 7 995 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2020/S 053-126525 (2020-03-11)