Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem uterenowionym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Odolanowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Odolanowie

Zamawiający zamawia dostawę fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem uterenowionym dla OSP w Odolanowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5, który jest integralną częścią SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2021-08-05. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2021-06-30.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2021-06-30 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2021-06-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wozy strażackie
Numer referencyjny: 271.1.2021
Krótki opis:
Zamawiający zamawia dostawę fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem uterenowionym dla OSP w Odolanowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5, który jest integralną częścią SWZ.
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Wozy strażackie 📦
Dodatkowy kod CPV: Pojazdy specjalne 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Kaliski 🏙️

Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Ochotnicza Straż Pożarna w Odolanowie
Adres pocztowy: 1 Maja 8
Kod pocztowy: 63-430
Miasto pocztowe: Odolanów
Kontakt
Adres internetowy: https://ospodolanow.logintrade.net 🌏
E-mail: darek0207@o2.pl 📧
Telefon: +48 600658859 📞
URL dokumentów: https://ospodolanow.logintrade.net 🌏
URL do udziału: https://ospodolanow.logintrade.net 🌏

Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-06-30 📅
Termin składania ofert: 2021-08-05 📅
Data publikacji: 2021-07-05 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 127-336133
Numer Dz.U.-S: 127
Informacje dodatkowe
Osobami uprawnionymi do kontaktu z Wykonawcami są: w zakresie formalnym: Agnieszka Janiak – tel. +48 627331581, e-mail: agnieszka.janiak@odolanow.pl w zakresie merytorycznym: Dariusz Kmiecik – tel. +48 600658859, e-mail: darek0207@o2.pl Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy.
Pokaż więcej

Obiekt
Zakres zamówienia
Czas trwania: 4 miesięcy
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: 63-430 Odolanów, ul. 1 Maja 8

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej: Zamawiający nie określa niniejszego warunku udziału w postępowaniu.
Sytuacja gospodarcza i finansowa: Zamawiający nie określa niniejszego warunku udziału w postępowaniu.
Zdolności techniczne i zawodowe:
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia / nie spełnia.
Warunek w zakresie doświadczenia, zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że wykonuje lub wykonał nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, minimum 1 dostawę fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem uterenowionym o wartości min. 650 000,00 PLN brutto. Przez wykonanie dostawy rozumie się wykonanie jej na podstawie jednej umowy, nie dopuszcza się sumowania mniejszych dostaw w celu osiągnięcia poziomu 650 000,00 PLN brutto. W przypadku zadań aktualnie wykonywanych liczy się wartość zrealizowanej części umowy.
Pokaż więcej
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji umowy zostały określone we wzorze umowy, który stanowi załącznik do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości zmian umowy.

Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 09:30
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2021-11-02 📅
Data otwarcia ofert: 2021-08-05 📅
Czas otwarcia ofert: 10:00
Miejsce: Drogą elektroniczną pod adresem:
https://ospodolanow.logintrade.net
Informacje dodatkowe:
Osobami uprawnionymi do kontaktu z Wykonawcami są: w zakresie formalnym: Agnieszka Janiak – tel. +48 627331581, e-mail: agnieszka.janiak@odolanow.pl w zakresie merytorycznym: Dariusz Kmiecik – tel. +48 600658859, e-mail: darek0207@o2.pl
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja jakości na zabudowę
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja jakości na podwozie
Moc silnika
Kryterium jakości (waga): 20
Cena (waga): 60

Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Krajowy numer rejestracyjny: 6222567319
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Ochotnicza Straż Pożarna w Odolanowie
Kontakt
Punkt kontaktowy: Dariusz Kmiecik
Adres profilu nabywcy: https://ospodolanow.logintrade.net 🌏
Dokumenty URL: https://ospodolanow.logintrade.net 🌏

Odniesienie
Informacje dodatkowe
Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 10 000,00 PLN (słownie: dziesięć tysięcy 00/100 PLN).
Dokumenty składane na etapie składania ofert: JEDZ wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – jeżeli dotyczy.
Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:
1) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: wykaz dostaw lub usług;
2) w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenie Wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej, odpis lub informacja z KRS lub CEIDG, oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu.
Pokaż więcej
Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia Wykonawca składa, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587800 📠
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań: Zgodnie z art. 515 ustawy Pzp z dnia 19 września 2019 r.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Organ kontrolny
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych, Departament Odwołań
Źródło: OJS 2021/S 127-336133 (2021-06-30)