Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy
Komenda Stołeczna Policji
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla potrzeb policjantów, pracowników Policji i kandydatów do pracy w Policji z garnizonu stołecznego Policji, zwane w dalszej części „usługami”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ. 3. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ani wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy: Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności administracyjno-gospodarcze w zakresie realizacji zamówienia. 8. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 237 kwietnia 2016 r. Zmawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl. 10. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane.
TerminTermin składania ofert wynosił 2024-06-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-05-06.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2024-05-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-06-04 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2025-01-10 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy
Numer referencyjny:
WZP-821/24/72/SOP
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
WZP-821/24/72/SOP
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania badania/szczepienia
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-06-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-06-06 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/918590
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2024-06-06 10:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/918590
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wykaz i krótki opis warunków:
Wykaz i krótki opis kryteriów wyboru:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
+ jeszcze 17
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Komenda Stołeczna Policji
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5251930070
Adres pocztowy: ul. Nowolipie 2
Kod pocztowy: 00-150
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@ksp.policja.gov.pl 📧
Telefon: +48477230313 📞
URL: https://ksp.policja.gov.pl/zam/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/918590 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/918590 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/918590 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa OpenNexus
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 089-269184 (2024-05-06)
Obiekt
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-06-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-06-28 10:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-06-28 10:15:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 269184-2024
Źródło: OJS 2024/S 108-333002 (2024-06-04)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
WZP-821/24/72/SOP
Data zawarcia umowy: 2024-12-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 898 797 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Spółka komandytowa
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Spółka komandytowa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Spółka komandytowa
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP:1133112098
Adres pocztowy: ul. Grochowska 278
Kod pocztowy: 03-841
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: mp@popularnacm.pl 📧
Telefon: 530 700 007 📞
URL: https://popularnacm.pl 🌏
Źródło: OJS 2025/S 008-020587 (2025-01-10)