usługi sprzątania i utrzymania całorocznej czystości pomieszczeń biurowo-konferencyjnych i konserwacji powierzchni drewnianych znajdujących się w budynkach ŁSSE S.A. zlokalizowanych na terenie Kompleksu 3 w Łodzi przy ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/2

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie obowiązywania umowy usług sprzątania i utrzymania całorocznej czystości pomieszczeń biurowo-konferencyjnych, co-workingowych, wystawienniczych, socjalnych a także konserwacja powierzchni drewnianych znajdujących się w następujących budynkach: 1) w budynku Biura Zarządu połączonym z budynkiem F, adres Tymienieckiego 22G stanowiącym siedzibę ŁSSE o łącznej o powierzchni 2.228 m2, 2) w budynku nr 41 położonym na terenie Kompleksu 3 w Łodzi pod adresem ul. ks. Tymienieckiego 22/24, w którym mieści się „Fabryka Kreatywności” o łącznej powierzchni 123 m2, 3) w budynku Re-connect, który połączony jest korytarzem z budynkiem Biura Zarządu, pełniący funkcję co- workingową, wystawienniczą oraz biurową o łącznej powierzchni 1525 m2, przy czym zamówieniem objęta jest powierzchnia 475 m2 4) w budynku pn;”Szwajcar” adres ul. ks. Tymienieckiego 22/24, pełniącego funkcję biurową, o łącznej powierzchni 117 m2 5) w budynku nr 60

Termin

Termin składania ofert wynosił 2024-05-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-05-13.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2024-05-13 Ogłoszenie o zamówieniu
2024-05-17 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-05-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: usługi sprzątania i utrzymania całorocznej czystości pomieszczeń biurowo-konferencyjnych i konserwacji powierzchni drewnianych znajdujących się w budynkach ŁSSE S.A. zlokalizowanych na terenie Kompleksu 3 w Łodzi przy ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/2
Numer referencyjny: DIK.451.2.2024.MZ
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie obowiązywania umowy usług sprzątania i utrzymania całorocznej czystości pomieszczeń biurowo-konferencyjnych, co-workingowych, wystawienniczych, socjalnych a także konserwacja powierzchni drewnianych znajdujących się w następujących budynkach: 1) w budynku Biura Zarządu połączonym z budynkiem F, adres Tymienieckiego 22G stanowiącym siedzibę ŁSSE o łącznej o powierzchni 2.228 m2, 2) w budynku nr 41 położonym na terenie Kompleksu 3 w Łodzi pod adresem ul. ks. Tymienieckiego 22/24, w którym mieści się „Fabryka Kreatywności” o łącznej powierzchni 123 m2, 3) w budynku Re-connect, który połączony jest korytarzem z budynkiem Biura Zarządu, pełniący funkcję co- workingową, wystawienniczą oraz biurową o łącznej powierzchni 1525 m2, przy czym zamówieniem objęta jest powierzchnia 475 m2 4) w budynku pn;”Szwajcar” adres ul. ks. Tymienieckiego 22/24, pełniącego funkcję biurową, o łącznej powierzchni 117 m2 5) w budynku nr 60
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi sprzątania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: DIK.451.2.2024.MZ
Ilość: 1 godzina
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi sprzątania budynków 📦
Podejście do ograniczania wpływu na środowisko: Inne
Promowany cel społeczny: Dostępność dla wszystkich
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): Jakość
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Przetarg nieograniczony na postawie art. 132 USTAWY z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Procedura przyspieszona: wstępne ogłoszenie informacyjne
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-05-29 15:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-05-29 15:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2024-05-29 15:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Zdolności techniczne i zawodowe
Wykaz i krótki opis kryteriów wyboru:
doświadczenie: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy - w tym okresie - należycie wykonał lub wykonuje co najmniej 2 zamówienia (umowy) każde charakteryzujące się poniższymi cechami łącznie: sprzątanie pomieszczeń w budynkach biurowych w ramach jednej umowy wielkość pomieszczeń biurowych i konferencyjnych o łącznej powierzchni co najmniej 2900 m², ilość osób przebywających w pomieszczeniach biurowych min. 80 osób trwająca nieprzerwanie przez okres min. 24 kolejnych miesięcy wartość roczna każdego wykonanego zamówienia lub jego zrealizowanej części wynosi co najmniej 200 000,00 zł brutto (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100), Jedno z zamówień musi obejmować swym zakresem czyszczenie, impregnację i konserwację podłóg drewnianych olejowanych z drewna Merbau. Wykonawca musi wykazać, że skieruje do realizacji zamówienia co najmniej: jedną osobę sprawującą bezpośredni nadzór nad osobami sprzątającymi, posiadającą trzyletnie doświadczenie przy kierowaniu lub nadzorowaniu usług utrzymania czystości wewnątrz obiektów, jedną osobę zastępującą osobę, o której mowa w pkt b), posiadającą co najmniej roczne doświadczenie przy kierowaniu lub nadzorowaniu usług utrzymania czystości wewnątrz obiektów, 4 osoby personelu sprzątającego ( w tym koordynator), z których każda posiada co najmniej roczne doświadczenie przy bezpośrednim wykonywaniu usług utrzymania czystości powierzchni biurowych.
Pokaż więcej
Sytuacja gospodarcza i finansowa
ubezpieczenie: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem zamówienia na sumę ubezpieczenia wynoszącą co najmniej: 2 000 000,00 zł (słownie: dwa miliony złotych 00/100)
Pokaż więcej
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przez Wykonawcę, którego oferta została wybrana w wysokości 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie odpowiednio dla danej części zamówienia. Zabezpieczenie Wykonawca, który wygra postępowanie zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy zgodnie z art. 450 ustawy Pzp., w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. Treść art. 449-453 ustawy Pzp dotycząca zabezpieczenia należytego wykonania umowy będzie miała zastosowanie w ramach zawartej umowy. Oryginał dokumentu potwierdzającego wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy musi być dostarczony do Zamawiającego przed podpisaniem umowy. W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu, za zgodą Wykonawcy, kwota wadium może zostać zaliczona na poczet zabezpieczenia. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu Wykonawca zobowiązany będzie wnieść przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: PKO Bank Polski Spółka Akcyjna Oddział 1 Łódź, nr konta (IBAN: PL): PL 58 1020 3352 0000 1102 0011 0445 z podaniem znaku sprawy DIK.451.2.2024.MZ Zwrot zabezpieczenia odbywa się zgodnie z art.450 ust 5 Pzp. Gwarancja (poręczenie) bankowa lub ubezpieczeniowa musi zostać dostarczona w oryginale i nie może w swoich zapisach wychodzić ponad treść umowy łączącej Zamawiającego z Wykonawcą oraz musi gwarantować Zamawiającemu nieodwołalnie i bezwarunkowo zapłatę na pierwsze wezwanie. Gwarancja bankowa lub ubezpieczeniowa nie może wyłączać kar umownych z zakresu gwarancji zabezpieczenia, a kwota gwarancji nie może ulegać zmniejszeniu w miarę wykonania przedmiotu umowy. Gwarancja winna gwarantować Zamawiającemu zapłatę za wszystkie zobowiązania Wykonawcy wynikające z umowy zawartej pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą (w tym również za zobowiązania wynikające z niniejszej SWZ). W przypadku nieprzedłużenia lub niewniesienia nowego zabezpieczenia najpóźniej na 30 dni przed upływem terminu ważności dotychczasowego zabezpieczenia wniesionego w innej formie niż w pieniądzu, Zamawiający zmienia formę na zabezpieczenie w pieniądzu, poprzez wypłatę kwoty z dotychczasowego zabezpieczenia. Zamawiający zwróci kwotę zabezpieczenia w terminie 30 dni od dnia wykonania zamówienia i uznania go przez Zamawiającego za należycie wykonane. Zabezpieczenie obejmuje wszelkie kwoty jakich Zamawiający może żądać na podstawie niniejszej umowy w tym kar umownych, kosztów wykonania zastępczego oraz wszelkich kwot, co do których przysługuje mu prawo potracenia wynikające z niniejszej SWZ i umowy.
Pokaż więcej
Procedura
Właściwe prawo transgraniczne: Polska
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 7
Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Płatność podatków
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Pzp: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego; b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego; c) o którym mowa w art. 228-230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46-48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie lub w art. 54 ust. 1-4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U z 2021r, poz. 523, 1292, 1559 i 2054), d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego; e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa; f) pracy małoletnich cudzoziemców powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769); g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe; h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1; 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenia konkurencji, w szczególności, jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 2. Zamawiający przewiduje następującą fakultatywną podstawę wykluczenia, o której mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp: Wykonawca, w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury, podlega wykluczeniu.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 7251486825
Adres pocztowy: ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22 G
Kod pocztowy: 90-349
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: info@sse.lodz.pl 📧
Telefon: +48607779725 📞
URL: http://sse.lodz.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d3116a25-dd2b-11ee-8305-7e4937eb936d 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 764172-2023
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 094-287770 (2024-05-13)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-05-17)
Obiekt
Opis
Adres pocztowy: ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/2
Kod pocztowy: 90-349
Miejscowość: Łódź

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Zdolności techniczne i zawodowe
Wykaz i krótki opis kryteriów wyboru: doświadczenie: PL

Instytucja zamawiająca
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia

Informacje uzupełniające
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji: PAR-5111
Nowa wartość
Tekst: Inne informacje dodatkowe
zmiana
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 287770-2024
Źródło: OJS 2024/S 097-296463 (2024-05-17)