Kredyt w 2025 roku do wysokości 6.000.000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pabianickiego
Powiat Pabianicki
1. Okres kredytowania – 6 lat Okres karencji przy spłacie kredytu do dnia 30 czerwca 2026 roku. Na koszty kredytu składają się wysokość rat odsetkowych od niespłaconej części kapitału oraz prowizja bankowa od przyznanego kredytu. Spłata odsetek następować będzie w okresach miesięcznych w ostatnim dniu roboczym miesiąca. Spłata kapitału następować będzie każdego miesiąca w następujących ratach : - od 30 czerwca 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku – miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 97 000,00 zł, - od 29 stycznia 2027 roku do 29 października 2027 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 112 200,00 zł, - 30 listopada 2027 roku oraz 31 grudnia 2027 roku w kwocie 112 000,00 zł, - od 31 stycznia 2028 roku do 31 października 2028 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 112 200,00 zł, - 30 listopada 2028 roku oraz 29 grudnia 2028 roku w kwocie 112 000,00 zł, - od 31 stycznia 2029 roku do 30 listopada 2029 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 66 700,00 zł, - 31 grudnia 2029 roku w kwocie 66 300,00 zł, - od 31 stycznia 2030 roku do 29 listopada 2030 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 76 200,00 zł, - 31 grudnia 2030 roku w kwocie 76 300,00 zł, - od 31 stycznia 2031 roku do 30 czerwca 2031 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 130 700,00 zł, - 31 lipca 2031 roku w kwocie 130 300,00 zł. Kredyt zostanie przez Wykonawcę postawiony do dyspozycji Zamawiającego w dniu podpisania umowy kredytowej. Zamawiający ma możliwość wykorzystania kredytu w transzach w zależności od potrzeb do dnia 31 grudnia 2025 roku. Środki zostaną przelane na rachunek podstawowy Zamawiającego w ciągu 3 dni od momentu złożenia dyspozycji pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Zamawiającego, w której wskazana zostanie kwota transzy kredytu. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2025-08-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-07-21.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Łódzki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2025-07-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2025-08-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kredyt w 2025 roku do wysokości 6.000.000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pabianickiego
Numer referencyjny:
FN.272.1.2025
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi udzielania kredytu 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
FN.272.1.2025
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2025-09-25 📅
Data końcowa: 2031-07-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejscowość: Pabianice
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-08-26 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiat Pabianicki
Krajowy numer rejestracyjny:
7311749778
Adres pocztowy: ul. Piłsudskiego 2
Kod pocztowy: 95-200
Miasto pocztowe: Pabianice
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@powiat.pabianice.pl 📧
Telefon: +48 42 225 40 00 📞
URL: https://www.powiat.pabianice.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1144176 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1144176 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1144176 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1144176 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/epuap 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-08-29 12:00:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania ofert
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 479168-2025
Źródło: OJS 2025/S 156-536461 (2025-08-14)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)