Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo polegająca na udziale zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy w wydarzeniach, zawodach, treningach i wyścigach kolarskich
Województwo Mazowieckie
Przedmiotem zamówienia jest promocja Województwa Mazowieckiego podczas udziału zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy podczas wydarzeń, zawodów, treningów i wyścigów kolarskich. Szczegółowe informacje zawarte zostały w dokumentacji zamówienia zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092.
TerminTermin składania ofert wynosił 2025-06-09. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-05-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2025-05-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2025-08-18 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-05-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo polegająca na udziale zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy w wydarzeniach, zawodach, treningach i wyścigach kolarskich
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie promocji 📦
Opis
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Adres pocztowy: ul. Jagiellońska 26
Kod pocztowy: 03-719
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-06-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-06-09 11:10:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2025-06-09 11:10:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Mazowieckie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Jagiellońska 26
Kod pocztowy: 03-719
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@mazovia.pl 📧
Telefon: +482259 79 100 📞
URL: www.mazovia.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/mazovia 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/mazovia 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 091-304145 (2025-05-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo polegająca na udziale zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy w wydarzeniach, zawodach, treningach i wyścigach kolarskich
Numer referencyjny:
OR-D-III.272.54.2025.AS
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest promocja Województwa Mazowieckiego podczas udziału zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy podczas wydarzeń, zawodów, treningów i wyścigów kolarskich. Szczegółowe informacje zawarte zostały w dokumentacji zamówienia zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie promocji 📦
Opis
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest promocja Województwa Mazowieckiego podczas udziału zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy podczas wydarzeń, zawodów, treningów i wyścigów kolarskich, szczegółowe informacje zawarte zostały w dokumentacji zamówienia zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092.
Pokaż więcej
1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę zawierającą jedną cenę.
2. Ofertę składa się pod rygorem nieważności wyłącznie w formie elektronicznej (art. 781 Kodeksu cywilnego określa, że do zachowania elektronicznej formy czynności prawnej wymagane jest spełnienie dwóch przesłanek: złożenie oświadczenia woli w postaci elektronicznej oraz opatrzenie go kwalifikowanym podpisem elektronicznym).
3. Wykonawca wraz z ofertą składa na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 3 (JEDZ), składa każdy z Wykonawców.
5. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, 2) oświadczenia Wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, 3) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, 4) oświadczenia Wykonawcy o
aktualności informacji zawartych w złożonym wraz z ofertą oświadczeniu JEDZ, 5) dokumentu, potwierdzającego rejestrację w Polskim Związku Kolarskim oraz Union Cycliste Internationale Continental Teams, 6) wykazu osób (licencjonowanych zawodników).
6. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do złożenia dokumentów wymienionych w ust. 5 pkt 1 - 4 zobowiązany jest każdy z Wykonawców występujących wspólnie (zależnie od statusu podmiotu).
7. Dokumenty składane przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zostały określone w specyfikacji warunków zamówienia, zamieszczonej na Platformie Zakupowej Zamawiającego.
8. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wykonawcy składają oświadczenie, określające zakres usług, które wykonają poszczególni Wykonawcy.
9. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający, działając zgodnie z art. 60 PZP, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez jednego z Wykonawców kluczowych zadań związanych z realizacją zamówienia w zakresie warunków udziału w postępowaniu określonych w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
10. Zamawiający, działając zgodnie z art. 121 PZP, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę składającego ofertę, kluczowych zadań związanych z realizacją zamówienia w zakresie warunków udziału w postępowaniu określonych w SWZ.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. 2. Instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej dot. logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, ofert oraz innych czynności podejmowanych w przedmiotowym postępowaniu przy użyciu Platformy Zakupowej znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców": https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 3. Realizując obowiązek wynikający z art. 67 ustawy Prawo zamówień publicznych (PZP) Zamawiający informuje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej: 1) minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie ze Strony Platformy Zakupowej to przeglądarka internetowa EDGE, Chrome lub FireFox w najnowszej dostępnej wersji, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” oraz łącze
internetowe o przepustowości co najmniej 256 kbit/s., 2) Platforma Zakupowa jest zoptymalizowana dla minimalnej rozdzielczości ekranu 1024x768 pikseli, 3) w celu założenia Konta Użytkownika na Platformie Zakupowej, konieczne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail), 4) występuje limit objętości plików lub spakowanych folderów w
zakresie całej oferty do ilości 10 plików lub spakowanych folderów przy maksymalnej wielkości 150 MB (w przypadku większych plików zalecane jest skorzystanie z instrukcji pakowania plików, dzieląc je na mniejsze paczki po np. 150 MB każda), 5) komunikacja poprzez Wyślij wiadomość umożliwia dodanie do treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanego katalogu (załączników); występuje limit objętości plików lub spakowanych folderów do ilości 10 plików lub spakowanych folderów przy maksymalnej sumarycznej wielkości 500 MB, 6) czas wyświetlany na Platformie Zakupowej synchronizuje się automatycznie z serwerem Głównego Urzędu Miar. 4. Wykonawca za pośrednictwem Platformy Zakupowej składa ofertę, przygotowaną w języku polskim, sporządzoną pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. 5. Zgodnie z art. 257 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzył
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 03-719
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-06-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-06-09 11:10:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2025-06-09 11:10:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji zamówienia wraz z dopuszczalnymi zmianami umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do specyfikacji warunków zamówienia, zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Mazowieckie
Krajowy numer rejestracyjny:
015528910
Adres pocztowy: ul. Jagiellońska 26
Kod pocztowy: 03-719
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@mazovia.pl 📧
Telefon: +482259 79 100 📞
URL: www.mazovia.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/mazovia 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/mazovia 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107092 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w ciągu 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej albo 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o
udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 4. Jeżeli Zamawiający nie przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty odwołanie wnosi się nie później niż w
terminie 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia albo 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 091-304145 (2025-05-09)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2025-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1463414.63 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 1544715.45 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2025-08-04 📅
Tytuł: Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo” polegającej na promocji Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze w ramach udziału zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy w wydarzeniach, zawodach, treningach i wyścigach kolarskich
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1463414.63 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Klub kolarski panorama warszawa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Klub kolarski panorama warszawa
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Nowogrodzka 7/9
Kod pocztowy: 00-513
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: w.pietrzak@mazowszeteam.pl 📧
Telefon: 573 669 789 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Źródło: OJS 2025/S 157-540181 (2025-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1463414.63 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 1544715.45 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
W/UMWM-UU/UM/KP/5967/2025
Data zawarcia umowy: 2025-08-04 📅
Tytuł: Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo” polegającej na promocji Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze w ramach udziału zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy w wydarzeniach, zawodach, treningach i wyścigach kolarskich
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1463414.63 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Klub kolarski panorama warszawa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Klub kolarski panorama warszawa
Krajowy numer rejestracyjny:
012283738
Adres pocztowy: ul. Nowogrodzka 7/9
Kod pocztowy: 00-513
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: w.pietrzak@mazowszeteam.pl 📧
Telefon: 573 669 789 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Źródło: OJS 2025/S 157-540181 (2025-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕