Usługa ubezpieczenia komunikacyjnego w zakresie ryzyk OC, AC, KR i NNW + zielona karta
Służba Kontrwywiadu Wojskowego
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia komunikacyjnego w zakresie ryzyk OC, AC, KR, NNW i ZK wszystkich pojazdów służbowych Służby Kontrwywiadu Wojskowego na rok 2026. Podczas trwania okresu ubezpieczeniowego przewiduje się ubezpieczenie: 1) w zakresie OC krajowego – wszystkich pojazdów mechanicznych Służby Kontrwywiadu Wojskowego, planowany roczny limit kilometrów na poziomie 5 mln km rocznie; 2) w zakresie OC zagranicznego (obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej poza granicami kraju, w krajach, w których obowiązuje „Zielona Karta” tzw. ZK z wyłączeniem krajów Europy wschodniej, tzw. ubezpieczenie graniczne) – opcjonalnie do 100 pojazdów; 3) w zakresie autocasco, od kradzieży oraz ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (AC, KR i NNW) – do 583 pojazdów.
TerminTermin składania ofert wynosił 2025-09-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-08-07.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej › Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
- • Usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu › Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2025-08-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2025-11-18 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-03-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa ubezpieczenia komunikacyjnego w zakresie ryzyk OC, AC, KR i NNW + zielona karta
Numer referencyjny:
ZP-41-SKW-2025
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 003 255 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP-41-SKW-2025
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 📦
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-01-01 📅
Data końcowa: 2026-12-31 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Klauzule fakultatywne
Kryterium jakości (waga): 25
15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Wojciecha Oczki 1
Kod pocztowy: 02-007
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-09-12 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-09-12 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2025-09-12 09:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Służba Kontrwywiadu Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
7010032784
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Wojciecha Oczki 1
Kod pocztowy: 02-007
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov
E-mail: zamowienia@skw.gov.pl 📧
Telefon: 22261841208 📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov 🌏
Nazwa: platforma zakupowa
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://www.gov.pl/web/uzp
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587805 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2025-08-12Z 📅
Źródło: OJS 2025/S 153-527451 (2025-08-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 003 255 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 562 888 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1693071.25 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1 562 888 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa 258/U/2025/SKW
Data zawarcia umowy: 2025-11-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1693071.25 💰
Najniższa oferta: 1 562 888 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 562 888 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Najkorzystniejsza oferta wykonawcy TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
5252271511
Adres pocztowy: Domaniewska 41
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Źródło: OJS 2025/S 224-769664 (2025-11-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 562 888 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 562 888 PLN 💰
Nazwa i adres wykonawcy
Krajowy numer rejestracyjny:
1070048082
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji: ORG-0003
Nowa wartość
Tekst:
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 562 888 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 562 888 PLN 💰
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji: ORG-0003
Nowa wartość
Tekst: Zmiana nazwy podmiotu
Źródło: OJS 2026/S 169-605675 (2026-09-01)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)