„Organizacja szkoleń specjalistycznych dla kadr CUS (Centrum Usług Społecznych) oraz przedstawicieli JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) w województwie łódzkim.”
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi
Przedmiotem zamówienia jest „Organizacja szkoleń specjalistycznych dla kadr CUS (Centrum Usług Społecznych) oraz przedstawicieli JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) w województwie łódzkim.” Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część I: Moduł I Szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych; Część II: Moduł II Szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych; Część III: Moduł III Szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnej. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ- odpowiednio dla każdej części.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-22. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego › Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
- • Usługi szkoleniowe › Usługi szkolenia specjalistycznego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Organizacja szkoleń specjalistycznych dla kadr CUS (Centrum Usług Społecznych) oraz przedstawicieli JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) w województwie łódzkim.”
Numer referencyjny:
8/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi edukacyjne i szkoleniowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 213058.92 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część I
Tytuł: Część I: Moduł I Szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych;
Wartość szacunkowa bez VAT: 75167.96 PLN 💰
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 4 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie kadry dydaktycznej skierowanej do realizacji zamówienia - 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część II
Tytuł: Część II: Moduł II Szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych;
Wartość szacunkowa bez VAT: 68 463 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część III
Tytuł: Część III: Moduł III Szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnej
Wartość szacunkowa bez VAT: 69427.96 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
art. 132 ustawy z dnia 11.09.20219 r. Prawo zamówień publicznych
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-22 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280266
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-04-22 09:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280266
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 725-17-38-043
Adres pocztowy: ul. Snycerska 8
Kod pocztowy: 91-302
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: info@rcpslodz.pl 📧
Telefon: 42 203 48 00 📞
URL: https://rcpslodz.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/rcpslodz 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/rcpslodz 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280266 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280266 🌏
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5265239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 057-199484 (2026-03-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 213058.92 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 124 860 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 133 000 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 43 210 💰
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) (2021/2027)
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 75167.96 PLN 💰
68 463 PLN 💰
69427.96 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa nr 11/DEFS/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 133 000 💰
Najniższa oferta: 43 210 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 43 210 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta nr 4 najkorzystniejsza w części 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 8762498132
Adres pocztowy: ul. Chełmińska 106A/36
Kod pocztowy: 86-300
Miasto pocztowe: Grudziądz
Region: Grudziądzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 120 700 💰
Najniższa oferta: 39 130 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 39 130 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 8 najkorzystniejsza w części 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Najniższa oferta: 42 520 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 42 520 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 12 najkorzystniejsza w części 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 161-578866 (2026-08-20)