Produkcja 6 filmików/spotów edukacyjno - informacyjnych pt. „Bezpieczne Mazowsze”
Województwo Mazowieckie
Przedmiotem zamówienia jest Produkcja 6 filmików/spotów edukacyjno - informacyjnych pt. „Bezpieczne Mazowsze”. Tematyka materiałów związana z promocją szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Zamówienie będzie realizowane w zakresie zamówienia podstawowego (gwarantowany zakres zamówienia) z możliwością dodatkowego zamówienia w opcji. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/269597/notice/public/details (Platforma eZamawiający)
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-06.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Produkcja filmów reklamowych, propagandowych i informacyjnych i taśm wideo › Produkcja filmów informacyjnych
- • Produkcja filmów reklamowych, propagandowych i informacyjnych i taśm wideo › Produkcja filmów reklamowych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Ciechanowski
- • Mazowiecki regionalny › Ostrołęcki
- • Mazowiecki regionalny › Płocki
- • Mazowiecki regionalny › Radomski
- • Mazowiecki regionalny › Siedlecki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Produkcja 6 filmików/spotów edukacyjno - informacyjnych pt. „Bezpieczne Mazowsze”
Numer referencyjny:
OR-D-III.272.10.2026.AP
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkcja filmów reklamowych, propagandowych i informacyjnych i taśm wideo 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
OR-D-III.272.10.2026.AP
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 280 dni
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Materiał filmowy o charakterze społecznym – 30 pkt
Koncepcja scenariusza filmowego – 25 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-07 11:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/269597/notice/public/details (Platforma eZamawiający)
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Wykonawca jest związany ofertą nie dłużej niż do dnia 5 lipca 2026 roku.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-04-07 11:10:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Mazowieckie
Krajowy numer rejestracyjny:
015528910
Adres pocztowy: ul. Jagiellońska 26
Kod pocztowy: 03-719
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@mazovia.pl 📧
Telefon: +482259 79 100 📞
URL: http://www.mazovia.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://mazovia.ezamawiajacy.pl 🌏
Lider grupy ✅
Adres profilu nabywcy: https://mazovia.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Zamówienie jest udzielane przez centralną jednostkę zakupującą ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/269597/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/269597/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-10Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 048-166764 (2026-03-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 49 500 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
W/UMWM-UU/UM/OR/5773/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-21 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 23
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 23
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 23
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 49 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta nr 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MAKU MEDIA Sp. z o.o.,
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MAKU MEDIA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9482644202
Adres pocztowy: ul. Grodzka 2 lok. 2
Kod pocztowy: 26-600
Miasto pocztowe: Radom
Region: Radomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przemek@balmowski.pl 📧
Telefon: +48 605691700 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585162 (2026-08-21)