Przełączniki na GPZ

PGE Dystrybucja S.A.

Przełączniki na GPZ

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-02-25. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-01-21.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-01-21 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-17 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-01-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przełączniki na GPZ
Numer referencyjny: POST/DYS/OW/GZ/03897/2025
Krótki opis: Przełączniki na GPZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: POST/DYS/OW/GZ/03897/2025
Informacje dodatkowe:
Zgodnie z uprawnieniem wynikającym z postanowień art. 393 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP Zamawiający odrzuci ofertę w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców lub państw wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE nie przekracza 50%.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Oddziały PGE Dystrybucja S.A.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania: 10 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Polska
Adres pocztowy: Oddziały PGE Dystrybucja S.A.
Kod pocztowy: 04-470
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-25 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia ofert.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Informacje dodatkowe: Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia ofert.
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z dokumentami zamówienia.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Pge dystrybucja s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 9462593855
Departament: Pge dystrybucja s.a. oddział warszawa
Adres pocztowy: ul. Garbarska 21a
Kod pocztowy: 20-340
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Pge dystrybucja s.a. oddział warszawa
E-mail: sekretariat.ow@pgedystrybucja.pl 📧
Telefon: +48 22 367 13 11 📞
URL: https://pgedystrybucja.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: www.swpp2.gkpge.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.swpp2.gkpge.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zgodnie z uprawnieniem wynikającym z postanowień art. 393 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP Zamawiający odrzuci ofertę w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców lub państw wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE nie przekracza 50%.
Pokaż więcej
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z dokumentami zamówienia.
Źródło: OJS 2026/S 015-046675 (2026-01-21)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-10 11:00:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
zmiana terminu składania ofert z dnia 25.02.2026 godz. 11:00 na dzień 10.04.2026 godz. 11:00
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu składania ofert
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 46675-2026
Źródło: OJS 2026/S 034-113963 (2026-02-17)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3 550 000 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 1132/OW/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 550 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty: INNERGO SYSTEMS SP. Z O.O.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Innergo systems sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Innergo systems sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9522064794
Kod pocztowy: 03-310
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Źródło: OJS 2026/S 162-583866 (2026-08-21)