Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania

Polska Grupa Górnicza s.a.

Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-03-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-02-19.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-02-19 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-28 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania
Numer referencyjny: 702501912
Krótki opis:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 1
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji FERRIT dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji FERRIT dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 1
Informacje dodatkowe: Określono w SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Rybnicki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 2
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji SANDVIK dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 2
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji SANDVIK dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 2 dla Ruchu Chwałowice
Informacje dodatkowe: Zgodnie z zapisami SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 3
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji COMPENSUS dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 3
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji COMPENSUS dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 4
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji HYDROTECH dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 4
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji HYDROTECH dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 5
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji DEILMANN HANIEL dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 5
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji DEILMANN HANIEL dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Opis
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-27 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Opis
Informacje o aukcji elektronicznej: Minimalna wysokość postąpienia w kryterium cena: 5 000,00 zł brutto
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-03-27 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Termin płatności 30 dni od daty wpływu faktury do Zamawiającego.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z zapisami SWZ

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Grupa Górnicza S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 634-283-47-28
Departament: Polska Grupa Górnicza S.A. KWK ROW
Kod pocztowy: 40 - 039
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: l.szulik@pgg.pl 📧
Telefon: +48 32 716 9999 📞
URL: https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi 🌏
Główna działalność
Poszukiwanie i wydobycie węgla i innych paliw stałych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz 🌏
Opis: Minimalna wysokość postąpienia w kryterium cena: 5 000,00 zł brutto
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: 526-223-93-25
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 036-121608 (2026-02-19)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3082458.2 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 702501912 - ZADANIE NR 1
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji FERRIT dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 1
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji FERRIT dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 1
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Polska Grupa Górnicza S.A.
Adres pocztowy: ul. Powstańców 30
Kod pocztowy: 40-039
Miejscowość: Katowice
Wewnętrzny identyfikator: 702501912 - ZADANIE NR 2
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji SANDVIK dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 2
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji SANDVIK dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 2 dla Ruchu Chwałowice
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Oddziały PGG S.A.
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji COMPENSUS dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 3
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji COMPENSUS dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 3
Wewnętrzny identyfikator: 702501912 - ZADANIE NR 4
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji HYDROTECH dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 4
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji HYDROTECH dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 4
Wewnętrzny identyfikator: 702501912 - ZADANIE NR 5
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji DEILMANN HANIEL dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 5
Opis zamówienia:
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji DEILMANN HANIEL dla Oddziałów PGG S.A. - Zadanie nr 5

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 702603252
Data zawarcia umowy: 2026-08-24 📅
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek produkcji FERRIT
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 434 790 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Ferrit - zadanie nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Ferrit s r.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: FERRIT s.r.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 48400751
Adres pocztowy: Harcovská 1476
Kod pocztowy: 739 11
Miasto pocztowe: Frýdlant nad Ostravicí
Region: Moravskoslezský kraj 🏙️
Kraj: Czechy 🇨🇿
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 60 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Sandvik - zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sandvik Polska Sp. z o. o. Oddział Mining and Rock Solutions
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sandvik Polska Sp. z o. o. Oddział Mining and Rock Solutions
Krajowy numer rejestracyjny: 5211010771
Adres pocztowy: ul. Strefowa 10
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
Region: Tyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 120 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Compensus - zadanie nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Compensus Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Compensus Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6482239500
Adres pocztowy: ul. Inwestycyjna 10
Kod pocztowy: 41-940
Miasto pocztowe: Piekary Śląskie
Region: Bytomski 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1267668.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Hydrotech - zadanie nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hydrotech S.A. - Zadanie nr 4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hydrotech S.A. - Zadanie nr 4
Krajowy numer rejestracyjny: 6420000211
Adres pocztowy: ul. Poligonowa 21
Kod pocztowy: 44-251
Miasto pocztowe: Rybnik
Region: Rybnicki 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 200 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Hydrotech - zadanie nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hydrotech S.A. - Zadanie nr 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hydrotech S.A. - Zadanie nr 5

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Telefon: +48 32 716 0583 📞
URL: https://www.pgg.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://efo.coig.biz/inquiries 🌏
Źródło: OJS 2026/S 167-598662 (2026-08-28)