Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-03-02. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-01-23.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi w zakresie transportu drogowego › Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-01-23 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-01-23)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
Krótki opis: Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 📦
Opis
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Stanisława Staszica 16
Kod pocztowy: 20-081
Miejscowość: Lublin
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-02 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-02 08:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-03-02 08:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Staszica 16
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@usk1.pl 📧
Telefon: 815344610 📞
URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 017-054583 (2026-01-23)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
Krótki opis: Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 📦
Opis
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Stanisława Staszica 16
Kod pocztowy: 20-081
Miejscowość: Lublin
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-02 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-02 08:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-03-02 08:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny:
712-24-29-274
Adres pocztowy: ul. Staszica 16
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@usk1.pl 📧
Telefon: 815344610 📞
URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 017-054583 (2026-01-23)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 835 462 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): wykaz pojazdów
Kryterium jakości (waga): 40
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 835 462 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Triomed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Kolumna Transportu Sanitarnego Triomed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Probostwo 4
Kod pocztowy: 20-089
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@triomed.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 160-576703 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 835 462 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): wykaz pojazdów
Kryterium jakości (waga): 40
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
EO/EG-2720/III/26
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 835 462 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta do załącznika nr 1 swz
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Triomed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Kolumna Transportu Sanitarnego Triomed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9462402424
Adres pocztowy: ul. Probostwo 4
Kod pocztowy: 20-089
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@triomed.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 160-576703 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) (>20 nowe zamówienia)