Wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów (EOD) w celu rozwoju analityki danych i digitalizacji procesów w Akademii Sztuki Wojennej
Akademia Sztuki Wojennej
1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów (EOD) w celu rozwoju analityki danych i digitalizacji procesów w Akademii Sztuki Wojennej zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ. 3. Dokumenty należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania potencjalnych wykonawców. 4. Zasady udostępniania analizy przedwdrożeniowej. Analiza przedwdrożeniowa nie może zostać udostępniona w sposób nieograniczony, ponieważ zawiera dane wrażliwe z punktu widzenia Zamawiającego. Dokument obejmuje szczegółowe informacje dotyczące środowiska, procesów, konfiguracji oraz uwarunkowań organizacyjnych i technicznych Zamawiającego, których ujawnienie mogłoby naruszać zasady bezpieczeństwa informacji lub interes Zamawiającego. W związku z powyższym Wykonawca zainteresowany uzyskaniem analizy przedwdrożeniowej zobowiązany jest zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o jej udostępnienie. Udostępnienie analizy przedwdrożeniowej następuje po uprzednim zawarciu umowy o zachowaniu poufności danych i informacji. Wzór umowy o zachowaniu poufności stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-28. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-24.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów (EOD) w celu rozwoju analityki danych i digitalizacji procesów w Akademii Sztuki Wojennej
Numer referencyjny:
AszWoj-K-ZZP.2812.60.2026.SO
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi wdrażania oprogramowania 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 50 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas wykonania prac wdrożeniowych, integracyjnych wraz z uruchomieniem systemu
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Al. gen. A. Chruściela 103
Kod pocztowy: 00-910
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-28 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-28 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Akademia Sztuki Wojennej
Krajowy numer rejestracyjny:
011574244
Departament: Zespół Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Al. gen. A. Chruściela 103
Kod pocztowy: 00-910
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespól Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@akademia.mil.pl 📧
Telefon: 261-814-532 📞
URL: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-767
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-584914 (2026-08-24)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 10:15:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 584914-2026
Źródło: OJS 2026/S 166-595540 (2026-08-27)
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia (>20 nowe zamówienia)
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania (>20)
- Usługi w zakresie oprogramowania (>20)
- Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
- Usługi dostawy oprogramowania (>20)
- Usługi konfiguracji oprogramowania (>20)
- Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania (4)
- Usługi powielania oprogramowania
- Usługi rozbudowy oprogramowania (9)
- Usługi wdrażania oprogramowania (>20)
- Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania (>20)