Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: zaprojektowanie robót, w tym uzyskanie wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do wykonania Inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami; dostawę i montaż słupów oświetleniowych (w tym solarnych), wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych (w tym instalacyjnych); dostawę i montaż opraw oświetleniowych na wykonanych słupach; dostawę i montaż szaf kablowych oraz urządzeń rozdzielczych (wraz z układem sterowania); wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym instalacyjnych; uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do przekazania Inwestycji do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Termin
Termin składania ofert wynosił 2023-10-10.
Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2023-09-08.
Dostawcy
Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Ogłoszenie o zamówieniu (2023-09-08) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Lampy i oprawy oświetleniowe
Numer referencyjny: RGPiR.271.10.2023.ZP
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
zaprojektowanie robót, w tym uzyskanie wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do wykonania Inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami;
dostawę i montaż słupów oświetleniowych (w tym solarnych), wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych (w tym instalacyjnych);
dostawę i montaż opraw oświetleniowych na wykonanych słupach;
dostawę i montaż szaf kablowych oraz urządzeń rozdzielczych (wraz z układem sterowania);
wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym instalacyjnych;
uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do przekazania Inwestycji do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
zaprojektowanie robót, w tym uzyskanie wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do wykonania Inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami;
dostawę i montaż słupów oświetleniowych (w tym solarnych), wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych (w tym instalacyjnych);
dostawę i montaż opraw oświetleniowych na wykonanych słupach;
dostawę i montaż szaf kablowych oraz urządzeń rozdzielczych (wraz z układem sterowania);
wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym instalacyjnych;
uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do przekazania Inwestycji do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Lampy i oprawy oświetleniowe📦
Dodatkowy kod CPV: Latarnie📦 Miejsce wykonania
Region NUTS: Płocki
🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie
Instytucja zamawiająca Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Nazwa instytucji zamawiającej: Gmina Szczawin Kościelny
Adres pocztowy: Jana Pawła II 10
Kod pocztowy: 09-550
Miasto pocztowe: Szczawin Kościelny
Kontakt
Adres internetowy: https://bip.szczawin.pl/🌏
E-mail: ewelinakowalska@szczawin.pl📧
Telefon: +48 789246599📞
Fax: +48 789246599 📠
URL dokumentów: https://ezamowienia.gov.pl/pl/🌏
Odniesienie Daty
Data wysłania: 2023-09-08 📅
Termin składania ofert: 2023-10-10 📅
Data publikacji: 2023-09-13 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2023/S 176-552854
Numer Dz.U.-S: 176
Obiekt Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
zaprojektowanie robót, w tym uzyskanie wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do wykonania Inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami;
dostawę i montaż słupów oświetleniowych (w tym solarnych), wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych (w tym instalacyjnych);
dostawę i montaż opraw oświetleniowych na wykonanych słupach;
dostawę i montaż szaf kablowych oraz urządzeń rozdzielczych (wraz z układem sterowania);
wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym instalacyjnych;
uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do przekazania Inwestycji do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry zadania inwestycyjnego i wymagane rozwiązania techniczne i funkcjonalne, zawarty jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym
Czas trwania: 13 miesięcy
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 12:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2024-01-07 📅
Data otwarcia ofert: 2023-10-10 📅
Czas otwarcia ofert: 12:30
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Oferowany podstawowy okres gwarancji i rękojmi
Kryterium jakości (waga): 40
Cena (waga): 60
Instytucja zamawiająca Tożsamość
Krajowy numer rejestracyjny: 611016070
Kontakt
Punkt kontaktowy: Ewelina Kowalska
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/🌏
Informacje uzupełniające Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587840📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Fax: +48 224587700 📠
Adres internetowy: http://uzp.gov.pl🌏
Źródło: OJS 2023/S 176-552854 (2023-09-08)
Dodatkowe informacje (2023-10-03) Obiekt Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Dodatkowe informacje
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego📦
Odniesienie Daty
Data wysłania: 2023-10-03 📅
Termin składania ofert: 2023-10-16 📅
Data publikacji: 2023-10-06 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2023/S 193-602242
Odnosi się do ogłoszenia: 2023/S 176-552854
Numer Dz.U.-S: 193
Źródło: OJS 2023/S 193-602242 (2023-10-03)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2025-03-09) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa i modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Szczawin Kościelny
Numer referencyjny: RGPiR.271.10.2023.ZP
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: zaprojektowanie robót, w tym uzyskanie wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do wykonania Inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami; dostawę i montaż słupów oświetleniowych (w tym solarnych), wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych (w tym instalacyjnych); dostawę i montaż opraw oświetleniowych na wykonanych słupach; dostawę i montaż szaf kablowych oraz urządzeń rozdzielczych (wraz z układem sterowania); wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym instalacyjnych; uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do przekazania Inwestycji do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: zaprojektowanie robót, w tym uzyskanie wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do wykonania Inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami; dostawę i montaż słupów oświetleniowych (w tym solarnych), wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych (w tym instalacyjnych); dostawę i montaż opraw oświetleniowych na wykonanych słupach; dostawę i montaż szaf kablowych oraz urządzeń rozdzielczych (wraz z układem sterowania); wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym instalacyjnych; uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich uzgodnień, warunków i decyzji koniecznych do przekazania Inwestycji do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Lampy i oprawy oświetleniowe📦
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 6 138 315 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 11340227.08 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 6 138 315 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: RGPiR.271.10.2023.ZP
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry zadania inwestycyjnego i wymagane rozwiązania techniczne i funkcjonalne, zawarty jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Płocki
🏙️
Czas trwania: 13 miesięcy Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Oferowany podstawowy okres gwarancji i rękojmi
Kryterium jakości (waga): 40
Cena ✅
Cena (waga): 60
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0000 Opis
Kod pocztowy: 09-550
Miejscowość: Szczawin Kościelny
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Przetarg nieograniczony
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0000
Numer umowy: 5/2024
Data zawarcia umowy: 2024-01-08 📅
Tytuł: Budowa i modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Szczawin Kościelny
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 11340227.08 💰
Najniższa oferta: 6 138 315 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 6 138 315 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Pollight Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0000 Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pollight Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Pollight Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5272704077
Departament: Przetargi Pollight
Adres pocztowy: Al. J. Ch. Szucha
11B
lok. H2
Kod pocztowy: 00-580
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Pollight Sp. z o.o.
E-mail: przetargi@pollight.pl📧
Telefon: 601900055📞
URL: https://pollight.pl🌏
Instytucja zamawiająca Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Szczawin Kościelny
Krajowy numer rejestracyjny: 9710662755
Adres pocztowy: Jana Pawła II 10
Kod pocztowy: 09-550
Miasto pocztowe: Szczawin Kościelny
Region: Płocki
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Ewelina Kowalska
E-mail: ewelinakowalska@szczawin.pl📧
Telefon: +48 789246599📞
Fax: +48 789246599 📠
URL: https://bip.szczawin.pl/🌏 Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacje uzupełniające Organ kontrolny
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Region: Miasto Warszawa
🏙️
URL: http://uzp.gov.pl🌏 Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: +48 224587840📞
Fax: +48 224587700 📠 Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w art. 505 PZP i następnych.
2. Środkami ochrony prawnej, są:
1) odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej,
2) skarga do sądu.
3. Odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy;
3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że Zamawiający był do tego obowiązany.
4. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. Pisma w formie pisemnej wnosi się za pośrednictwem operatora pocztowego, w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe, osobiście, za pośrednictwem posłańca, a pisma w postaci elektronicznej wnosi się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
6. Odwołanie wnosi się w terminie 5 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w inny sposób.
7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 5 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
8. Odwołanie wobec czynności innych niż określone w ust. 6 i 7 wnosi się w terminie 5 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
9. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom i uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Kwestie dotyczące skargi do sądu są uregulowane w art. 579-590 PZP.
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych
1. Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w art. 505 PZP i następnych.
2. Środkami ochrony prawnej, są:
1) odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej,
2) skarga do sądu.
3. Odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy;
3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że Zamawiający był do tego obowiązany.
4. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. Pisma w formie pisemnej wnosi się za pośrednictwem operatora pocztowego, w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe, osobiście, za pośrednictwem posłańca, a pisma w postaci elektronicznej wnosi się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
6. Odwołanie wnosi się w terminie 5 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w inny sposób.
7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 5 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
8. Odwołanie wobec czynności innych niż określone w ust. 6 i 7 wnosi się w terminie 5 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
9. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom i uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Kwestie dotyczące skargi do sądu są uregulowane w art. 579-590 PZP.