Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe.
Miasto Opole
Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do świetlicy dzielnicowej w Grotowicach mieszczącej się w Opolu, Grotowice ul. Złota, obręb Groszowice. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Kauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Krzesła › Krzesła stołowe
- • Meble biurowe › Regały biurowe
- • Meble do sypialni › Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane › Specjalne meble tapicerowane
- • Meble i wyposażenie kuchni › Szafy
- • Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki › Biurka i stoły
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe.
Numer referencyjny:
ZP.271.1.10.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące 📦
Opis
Tytuł: Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Zastosowanie kryteriów dostępności dla osób niepełnosprawnych w specyfikacjach technicznych: Kryteria dostępności dla osób niepełnosprawnych zostały uwzględnione
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Miejscowość: Opole
Opole
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty należy składać za pośrednictwem platformy zakupowej Logintrade pod adresem prowadzonego postępowania.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 11:30:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie ze wzorem umowy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Opole
Krajowy numer rejestracyjny:
754-300-99-77
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Rynek 1A
Kod pocztowy: 45015
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: pzp@um.opole.pl 📧
Telefon: +48774438700 📞
Fax: +48774438700 📠
URL: https://opole.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,238476,b19d520c430c98f0adf466925d121a03.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,238947,0ff83624950866b30cbded786b451a55.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,238947,0ff83624950866b30cbded786b451a55.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul.Postępu 17a
Kod pocztowy: 02676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
URL: https://uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-606483 (2026-09-02)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące (>20 nowe zamówienia)
- Meble (>20)
- Różny sprzęt (4)
- Sprzęt gospodarstwa domowego (16)
- Wyposażenie domowe (>20)
- Wyroby włókiennicze (13)
- Środki czyszczące i polerujące (8)