Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie III

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Termin

Deadline 2026-09-23

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie III
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi przygotowywania posiłków 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Opis
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie III
Informacje dodatkowe: Zgodnie z SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji (1) polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 25 % wartości umowy w czasie podstawowego terminu realizacji umowy. Realizacja prawa opcji (2) polegać będzie na przedłużeniu terminu realizacji umowy maksymalnie o 12 miesięcy Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. Prawo opcji (1) oznacza, że w przypadku gdy Zamawiający wyczerpie całość wartości umowy przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; Prawo opcji (2) oznacza, że gdy Zamawiający nie wyczerpie wartości umowy w podstawowym terminie realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem, z tym zastrzeżeniem, że o skorzystaniu z prawa opcji 1 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na miesiąc przed wyczerpaniem kwoty podstawowej, a w przypadku prawa opcji nr 2 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na miesiąc przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): OCENA JADŁOSPISU 10 DNIOWEGO
Kryterium jakości (waga): 25
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie Dietetyka Wykonawcy - czas pracy w zawodzie
Kryterium jakości (waga): 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-21
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-23 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-21
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości 50 000,00 złotych ( słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. 2. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach: 2.1. pieniądzu; 2.2. gwarancjach bankowych; 2.3. gwarancjach ubezpieczeniowych; 2.4. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 3. W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu wykonawca powinien dokonać przelewu na rachunek bankowy Zamawiającego w PKO Bank Polski SA, nr 67 1020 1026 0000 1802 0721 5066 z dopiskiem: „Wadium do post. nr ZAM/14/26, przy czym przed upływem terminu do składania ofert środki muszą znaleźć się na rachunku bankowym Zamawiającego. 4. Zaleca się dołączenie do oferty kserokopii odcinka polecenia dokonania przelewu. 5. W przypadku składania przez wykonawcę wadium w formie gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej, gwarancja powinna być sporządzona zgodnie z obowiązującym prawem, podlegać prawu polskiemu i winna zawierać następujące elementy: 5.1. nazwę dającego zlecenie (wykonawcy), beneficjenta gwarancji (Zamawiającego), gwaranta (banku lub instytucji ubezpieczeniowej udzielających gwarancji) oraz wskazanie ich siedzib, nr referencyjny nadany sprawie przez Zamawiającego, nazwę zamówienia; 5.2. określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją; 5.3. kwotę gwarancji; 5.4. termin ważności gwarancji; 5.5. bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego (nie później niż w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia żądania), w przypadku zaistnienia okoliczności wymienionych w art. 98 ust. 6 Ustawy Pzp; 5.6. nie może zawierać postanowienia, iż zwrot oryginału gwarancji będzie skutkował wygaśnięciem gwarancji. 6. Wymagane jest załączenie do oferty oryginalnego (wystawionego przez gwaranta) dokumentu gwarancji/poręczenia w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy, podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez gwaranta, tj. wystawcę gwarancji/poręczenia. 7. Zamawiający zwraca wadium w okolicznościach i w sposób wskazany w art. 98 Ustawy Pzp.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Krajowy numer rejestracyjny: 1250931792
Adres pocztowy: UL. GDYŃSKA 1/3
Kod pocztowy: 05-200
Miasto pocztowe: Wołomin
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: tomasz.ksit@szpitalwolomin.pl 📧
Telefon: 22 763 32 09 📞
URL: https://szpitalwolomin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalwolomin 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalwolomin 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalwolomin 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalwolomin 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zgodnie z SWZ
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-573991 (2026-08-18)