Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,

Związek Powiatów Lubuskich

Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,

Termin

Deadline 2026-09-25

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-24 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,
Krótki opis:
Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi przetwarzania danych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: cz. 1
Tytuł: Digitalizacja materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego stanowiących operaty techniczne - powiat międzyrzecki
Opis zamówienia:
Digitalizacja materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego stanowiących operaty techniczne - powiat międzyrzecki
Miejscowość: powiat międzyrzecki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji należytego wykonania umowy oraz rozszerzonej rękojmi za wady
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: cz. 2
Tytuł: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat gorzowski
Opis zamówienia:
Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat gorzowski
Pokaż więcej
Miejscowość: powiat gorzowski
Miejsce wykonania: Gorzowski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: cz. 3
Tytuł: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat słubicki
Opis zamówienia:
Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat słubicki
Pokaż więcej
Miejscowość: powiat słubicki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: cz. 4
Tytuł: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat strzelecko-drezdenecki
Opis zamówienia:
Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat strzelecko-drezdenecki
Pokaż więcej
Miejscowość: powiat strzelecko-drezdenecki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: cz. 5
Tytuł: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu GIV MAPA - powiat świebodziński
Opis zamówienia:
Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu GIV MAPA - powiat świebodziński
Pokaż więcej
Miejscowość: powiat świebodziński
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Opis
Miejscowość: województwo lubuskie

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 07:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 08:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 08:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Związek powiatów lubuskich
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9271935888
Adres pocztowy: ul. ul. Podgórna 5
Kod pocztowy: 65-057
Miasto pocztowe: Zielona Góra
Region: Zielonogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl 📧
Telefon: +48684527541 📞
URL: https://zpl.bip.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd450f10-d79d-4eeb-93e2-999a9cd04a05 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd450f10-d79d-4eeb-93e2-999a9cd04a05 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 03-626
Miasto pocztowe: warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587701 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Odwołanie wnosi się w terminach określonych w art 515 Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586012 (2026-08-24)