D/122/2026 - DOSTAWA PRZYRZĄDÓW DO BADAŃ WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNYCH
2. Regionalna Baza Logistyczna
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do badań właściwości fizycznych bez podziału na części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) › Przyrządy do badania właściwości fizycznych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: D/122/2026 - DOSTAWA PRZYRZĄDÓW DO BADAŃ WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNYCH
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Przyrządy do badania właściwości fizycznych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Informacje dodatkowe:
Adres pocztowy: ul. Marsa 110
Kod pocztowy: 04-470
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-20 📅
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): okres gwarancji na przedmiot zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 07:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 08:00:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-07 23:59:59 📅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 2. Regionalna Baza Logistyczna
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Marsa 110
Kod pocztowy: 04-470
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: 2rblog.zampub@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261-815-317 📞
URL: http://www.2rblog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-581099 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: D/122/2026 - DOSTAWA PRZYRZĄDÓW DO BADAŃ WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNYCH
Numer referencyjny:
D/122/2026 - DOSTAWA PRZYRZĄDÓW DO BADAŃ WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNYCH
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do badań właściwości fizycznych bez podziału na części (zadania).
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Przyrządy do badania właściwości fizycznych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
D/122/2026 - DOSTAWA PRZYRZĄDÓW DO BADAŃ WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNYCH
Informacje dodatkowe:
1. Termin wykonania zamówienia:
Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie do 40 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 30.11.2026 r. (w zależności od tego, który z wyżej wymienionych terminów upływa wcześniej).
2. Szczegółowe informacje w zakresie terminu realizacji Zamawiający wskazał w pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
3. Termin podany w sekcji 5.1.3 Szacowany okres obowiązywania: Data początkowa: Zamawiający wskazał datę wysłania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu, faktyczną datą rozpoczęcia realizacji zamówienia będzie data podpisania umowy.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 04-470
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-20 📅
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): okres gwarancji na przedmiot zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 07:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Siedziba Zamawiającego: Warszawa, ul. Marsa 110, Budynek nr 1, POLSKA
Otwarcie ofert nie jest jawne.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 08:00:00 📅
Miejsce:
Za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog
Informacje dodatkowe:
Siedziba Zamawiającego: Warszawa, ul. Marsa 110, Budynek nr 1, POLSKA
Otwarcie ofert nie jest jawne.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-07 23:59:59 📅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 2. Regionalna Baza Logistyczna
Krajowy numer rejestracyjny:
521-340-81-99
Adres pocztowy: ul. Marsa 110
Kod pocztowy: 04-470
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: 2rblog.zampub@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261-815-317 📞
URL: http://www.2rblog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 pkt 1, 4 i 7 ustawy Pzp. Kwalifikacja podmiotowa Wykonawców – podstawy wykluczenia oraz informację o warunkach udziału w postępowaniu Zamawiający określił w rozdziale VI SWZ.
2. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga załączenia do oferty aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia w postaci jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej jako „JEDZ”), sporządzonego zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 2 do SWZ – szczegóły dotyczące złożenia oświadczenia JEDZ opisane zostały w rozdziale VII pkt 1 SWZ.
3. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu Zamawiający wymaga złożenia dokumentów i oświadczeń, o których mowa w rozdziale VII pkt 2.1. SWZ.
4. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
5. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
6. Forma składanych oświadczeń i dokumentów została opisana w rozdziale VII pkt 3.
7. Informacje dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum) zostały opisane w rozdziale VIII SWZ.
8. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu.
9. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający informuje, iż opis kryteriów i ich wag oraz sposobu oceny ofert szczegółowo określono w rozdziale XV SWZ.
11. Zamawiający nie żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w przedmiotowym postępowaniu.
12. Zamawiający zastrzega możliwość dokonania zmian treści umowy na podstawie art. 455 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje
dotyczące zmian treści umowy zostały określone w rozdziale XVIII SWZ oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy).
13. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.
14. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem:https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. Informacje o sposobie porozumiewania się z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów Zamawiający szczegółowo określił w rozdziale IX SWZ.
15. Zamawiający w rozdziale XVI SWZ określił formalności jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy.
16. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
17. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych - zgodnie z rozdziałem V SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-581099 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕