Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.

Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)

Termin

Deadline 2026-10-06

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)
Numer referencyjny: ZP/2026/07/0061/PE
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi zawodowe w branży gazowniczej 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 12
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 1
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Dotyczy terminu, do którego oferta musi pozostać ważna (Sekcja 5.1.12): Wykonawca jest związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 03.01.2027. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania wizji lokalnej przez Wykonawców. Szczegółowy opis dotyczący wizji lokalnej zawiera Rozdział III SWZ.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miejsce realizacji zamówienia określono we wzorze umowy.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 13 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 2
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki)
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 3
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 4
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 5
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 6
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 7
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 8
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Czas trwania: 25 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 9
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 10
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 11
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0061/PE - Część 12
Tytuł: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miejsce realizacji zgodnie ze wzorem umowy.
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Elektroniczne otwarcie ofert
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-06 12:00:00 📅
Miejsce: Elektroniczne otwarcie ofert
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
O udzielenie Zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: 1. W okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizowali co najmniej jedno zamówienie obejmujące łącznie: A. dotyczy Części nr 2, 5, 6, 8 i 10: 1) badanie tłokiem magnetycznym min. wysokiej rozdzielczości lub badanie tłokiem ultradźwiękowym oraz 2) mapping oraz 3) opracowanie raportu końcowego, rurociągu o średnicy co najmniej DN 200 i długości minimum 10 km. W przypadku Wykonawcy składającego ofertę na kilka Części spośród Części nr 2, 5, 6, 8 i 10, wystarczające jest spełnienie warunku dla jednej z tych Części (mniejsza średnica). B. dotyczy Części nr 1, 3, 4, 7, 9, 11 i 12: 1) badanie tłokiem magnetycznym min. wysokiej rozdzielczości lub badanie tłokiem ultradźwiękowym oraz 2) mapping oraz 3) opracowanie raportu końcowego, rurociągu o średnicy co najmniej DN 400 i długości minimum 10 km. W przypadku Wykonawcy składającego ofertę na kilka Części spośród Części nr 1, 3, 4, 7, 9, 11 i 12, wystarczające jest spełnienie warunku dla jednej z tych Części (większa średnica). W przypadku Wykonawcy składającego ofertę na kilka Części spośród Części nr 1, 3, 4, 7, 9, 11 i 12 oraz 2, 5, 6, 8 i 10, wystarczające jest spełnienie warunku dla jednej Części spośród 1, 3, 4, 7, 9, 11 i 12 (większa średnica). Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony wyłącznie, gdy wykonawca przedstawi wykonanie zakresu ww. usług w ramach jednego zamówienia. Podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania ww. warunku: Wykaz zamówień wykonanych w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, spełniających warunek określony w Rozdziale X ust. 2 SWZ (zgodnie z treścią Załącznika nr 5 do SWZ). Do każdego zamówienia wymienionego w wykazie należy podać: przedmiot, daty i miejsce wykonania (dd/mm/rrrr) i podmioty, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączyć dowody określające czy te usługi zostały wykonane należycie. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, iż dowodami, o których mowa powyżej są: a) referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonywane, b) jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy. Jeżeli Wykonawca powołuje sią na doświadczenie w realizacji usług, wykonanych wspólnie z innymi Wykonawcami, wykaz dotyczy usług, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Odpowiednie kwalifikacje edukacyjne i zawodowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
O udzielenie Zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: 2. Dysponują lub będą dysponować osobami zdolnymi do wykonania Zamówienia, które będą uczestniczyć w wykonaniu Zamówienia, w tym (dotyczy każdej Części): 1) co najmniej 2 osobami posiadającymi ważne świadectwo kwalifikacji uprawniające do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie co najmniej obsługi dla urządzeń, instalacji i sieci Grupy 3, pkt 5, wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 roku w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz.U. z 2022, poz. 1392) lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie uprzednio obowiązujących przepisów prawa. oraz 2) co najmniej 2 osobami posiadającymi ważne świadectwo kwalifikacji uprawniające do wykonywania pracy na stanowisku dozoru w zakresie co najmniej obsługi dla urządzeń, instalacji i sieci Grupy 3, pkt 5, wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 roku w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz.U. z 2022, poz. 1392) lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie uprzednio obowiązujących przepisów prawa. Zamawiający nie dopuszcza łączenia funkcji osób wymienionych w pkt 1) i pkt 2) powyżej. Zgodnie z art. 54 ust 2a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 43) Zamawiający dopuszcza wykazanie się odpowiednimi kwalifikacjami w zakresie dozoru lub eksploatacji przez osoby będące obywatelami państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, które nabyły w tych państwach wymagane kwalifikacje w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci i uzyskały ich potwierdzenie zgodnie z przepisami o zasadach uznawania nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej kwalifikacji do wykonywania zawodów regulowanych. W przypadku Wykonawcy składającego ofertę na kilka Części, wystarczające jest spełnienie warunku dla jednej Części. Podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania ww. warunku: Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji Zamówienia wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i wykształcenia niezbędnych do wykonania Zamówienia, a także zakres wykonywanych przez nie czynności, zgodnie z warunkiem opisanym w Rozdziale X ust. 3 SWZ wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (zgodnie z treścią Załącznika nr 6 do SWZ).
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Szczegółowe zapisy w przedmiotowym zakresie określa wzór Umowy.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z wymaganiami określonymi we Wzorze Umowy.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 527-243-20 41
Adres pocztowy: ul. Mszczonowska 4
Kod pocztowy: 02-337
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sabina Czech
E-mail: sabina.czech@gaz-system.pl 📧
Telefon: +48324392587 📞
URL: https://www.gaz-system.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Produkcja, transport oraz dystrybucja gazu i energii cieplnej
Komunikacja
Dokumenty URL: https://portal.gaz-system.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://portal.gaz-system.pl/ 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://portal.gaz-system.pl/ 🌏
Nazwa: Portal Zakupowy
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w Rozdziale X i XI SWZ. 2. Podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w Rozdziale XII SWZ. 3. Przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą (szczegółowe informacje zostały określone w Rozdziale VI SWZ). 4. Szczegółowe informacje na temat certyfikacji Wykonawców wskazane zostały w Rozdziale X oraz XII SWZ. 5. Dotyczy e-podpis (Sekcja 5.1.12): a) Oferta winna być złożona, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w języku polskim, w formie zapewniającej pełną czytelność jej treści. Zamawiający nie dopuszcza przekazania elektronicznego odwzorowania oferty podpisanej w formie pisemnej, chyba że odwzorowanie to zostanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę umocowaną do złożenia tego oświadczenia. b) Jednolity dokument składany przez Wykonawcę, a także przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia, musi zostać złożony, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osoby uprawnione do reprezentacji podmiotu, którego dotyczy Jednolity dokument. 6. Zamawiający wskazuje, iż stosownie do treści art. 139 Ustawy, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu. 7. Informacja dotycząca udziału wykonawców z państw trzecich została zawarta w Rozdziale XXIII SWZ.
Pokaż więcej
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Ul.Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z Działem IX Ustawy Pzp.
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-608899 (2026-09-02)