Dostawa 2 sztuk samochodów ciężarowych o dmc pow. 5,5 t z napędem 4x4, z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 400 kVA dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy - 62/2026/RZ2
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ciężarowych o dmc pow. 5,5 t z napędem 4x4, z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 400 kVA dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-09. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-28.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Legnicko-głogowski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa 2 sztuk samochodów ciężarowych o dmc pow. 5,5 t z napędem 4x4, z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 400 kVA dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy - 62/2026/RZ2
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pojazdy ciężarowe z przyczepą 📦
Opis
Opis zamówienia:
Wałbrzyska 1
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Legnicko-głogowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-01 📅
Data końcowa: 2026-12-30 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-09 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-09 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): swoz.tauron.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-09 12:15:00 📅
Miejsce: swoz.tauron.pl
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: wskazane w Projekcie umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: wskazane w SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Partyzantów 21
Kod pocztowy: 59-220
Miasto pocztowe: Legnica
Region: Legnicko-głogowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: TAURON Dystrybucja Oddział w Legnicy, ul. Partyzantów 21, 59-220 Legnica
E-mail: piotr.bak@tauron-dystrybucja.pl 📧
Telefon: +48 571665610 📞
URL: http://www.tauron-dystrybucja.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.tauron-dystrybucja.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swoz.tauron.pl/platform/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swoz.tauron.pl/platform/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: art. 515 ustawy Prawo zamówień publicznych
Źródło: OJS 2026/S 083-294332 (2026-04-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa 2 sztuk samochodów ciężarowych o dmc pow. 5,5 t z napędem 4x4, z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 400 kVA dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy - 62/2026/RZ2
Numer referencyjny:
PZP/TD-OLG/03440/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ciężarowych o dmc pow. 5,5 t z napędem 4x4, z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 400 kVA dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pojazdy ciężarowe z przyczepą 📦
Opis
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest 2 sztuk samochodów ciężarowych o dmc pow. 5,5 t z napędem 4x4, z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 400 kVA dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
Adres pocztowy: TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy - Dział Transportu
Wałbrzyska 1
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Legnicko-głogowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-01 📅
Data końcowa: 2026-12-30 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-09 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-09 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): swoz.tauron.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-09 12:15:00 📅
Miejsce: swoz.tauron.pl
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: wskazane w Projekcie umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: wskazane w SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy
Krajowy numer rejestracyjny:
Spółka Akcyjna
Adres pocztowy: Partyzantów 21
Kod pocztowy: 59-220
Miasto pocztowe: Legnica
Region: Legnicko-głogowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: TAURON Dystrybucja Oddział w Legnicy, ul. Partyzantów 21, 59-220 Legnica
E-mail: piotr.bak@tauron-dystrybucja.pl 📧
Telefon: +48 571665610 📞
URL: http://www.tauron-dystrybucja.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.tauron-dystrybucja.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swoz.tauron.pl/platform/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swoz.tauron.pl/platform/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Sąd polubowny
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: art. 515 ustawy Prawo zamówień publicznych
Źródło: OJS 2026/S 083-294332 (2026-04-28)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 970 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 970 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: konsorcjum ENERGY i EPS
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Energy Power Systems Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Harcerska 16
Kod pocztowy: 32-540
Miasto pocztowe: Trzebinia
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Źródło: OJS 2026/S 158-569732 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 970 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa
Data zawarcia umowy: 2026-08-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 970 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta najkorzystniejsza
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: konsorcjum ENERGY i EPS
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Energy Power Systems Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8952267909
Adres pocztowy: Harcerska 16
Kod pocztowy: 32-540
Miasto pocztowe: Trzebinia
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Źródło: OJS 2026/S 158-569732 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)