Dostawa ambulansu typu C wraz z wyposażeniem
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
6.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu typu C wraz z wyposażeniem. 6.2. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium Polski, jak również zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawnymi, musi posiadać wszelkie niezbędne atesty i inne dokumenty ujęte w SWZ. 6.3. Szczegółowy opis/warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz: szczegółowe wymagania dotyczące parametrów techniczno-użytkowych przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ, tj. w Formularzu Ofertowym Wykonawca winien uzupełnić powyższy załącznik poprzez podanie informacji (opisu) o zaoferowanym przedmiocie zamówienia lub potwierdzenie parametrów podanych przez zamawiającego i wpisanie „TAK- Zgodnie z SWZ”. Szczegółowy opis w SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-28. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-27.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Kaliski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa ambulansu typu C wraz z wyposażeniem
Numer referencyjny:
64/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Karetki 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
1
Informacje dodatkowe:
Kod pocztowy: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kaliski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-28 📅
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): parametry jakościowe
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 89 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-28 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia: wzór umowy stanowi załącznik numer 7 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 618-20-25-893, Regon: 300224440, KRS: 0000251663
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miasto pocztowe: Kalisz
Region: Kaliski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl 📧
Telefon: 62 7651 451 📞
URL: https://www.szpital.kalisz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1992468f-0bd0-4e99-ba69-14b6008a9076 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1992468f-0bd0-4e99-ba69-14b6008a9076 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 143-521287 (2026-07-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30:00 📅
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 82 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-04 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Nowa wartość
Tekst:
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 521287-2026
Źródło: OJS 2026/S 162-581297 (2026-08-21)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)
- Pojazdy silnikowe (>20)
- Samochody osobowe (>20)
- Pojazdy specjalne (>20)