Dostawa artykułów żywnościowych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie

Dostawa artykułów żywnościowych

Termin

Deadline 2026-10-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa artykułów żywnościowych
Numer referencyjny: 18/PN/Ż/26
Krótki opis: Dostawa artykułów żywnościowych
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Owoce, warzywa i podobne produkty 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7

1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Miejscowość: Działdowo
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Elbląski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6
Produkty/usługi: Produkty mięsne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7
Produkty/usługi: Produkty drobiowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Leśna 1
Kod pocztowy: 13-200

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-07 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie
Krajowy numer rejestracyjny: 5711458598
Adres pocztowy: ul. Leśna 1
Kod pocztowy: 13-200
Miasto pocztowe: Działdowo
Region: Elbląski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@spzoz-dzialdowo.pl 📧
Telefon: 236972653 📞
Fax: 236972653 📠
URL: https://spzoz-dzialdowo.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-608208 (2026-09-02)