Dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Naftowe paliwa lotnicze 📦
Opis
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: stacja paliw lotniska PANS w Chełmie w Depułtyczach Królewskich
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Pocztowa 54
Kod pocztowy: 22-100
Miasto pocztowe: Chełm
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: mnowicka@panschelm.edu.pl 📧
Telefon: +48825640456 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/314199/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/314199/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579449 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Naftowe paliwa lotnicze 📦
Opis
Opis zamówienia:
Benzyna lotnicza AKI 93 w ilości 250.000 litrów z dostawą do stacji paliw lotniska w Depułtyczach Królewskich.
Benzyna lotnicza AKI 93 zgodna z kartą charakterystyki produktu oraz warunkami technicznymi określonymi przez producenta.
Zamawiający przewiduje 25 dostaw paliwa. Wymagany termin realizacji poszczególnych partii dostaw Zamawiający określa na 7 dni od złożenia zapotrzebowania przez Zamawiającego.
Zamawiający wymaga, aby paliwo lotnicze dostarczane było samochodami - cysternami wyposażonymi w pompy przetaczające paliwo oraz przewód instalacji odpowietrzającej z końcówką fi 100 mm do połączenia się z instalacją odpowietrzającą zbiornika.
Rozliczenie nastąpi na podstawie dostarczonego Zamawiającemu paliwa.
Paliwo ma zostać dostarczone do stacji paliw Zamawiającego, przy użyciu cysterny z pompą.
Termin dostawy - do 7 dni od dnia złożenia zamówienia.
Termin realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r. lub wcześniej do wykorzystania w całości wartości kwoty wynagrodzenia Wykonawcy.
Zamawiający dopuszcza możliwość włączenia kosztów dostawy w cenę paliwa.
Ceny paliw na fakturze będą odpowiadały cenom bieżącym paliw publikowanym przez dostawcę.
Cena za litr paliwa musi zawierać wszystkie koszty.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce realizacji zamówienia: stacja paliw lotniska PANS w Chełmie w Depułtyczach Królewskich
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
Krajowy numer rejestracyjny:
5632077608
Adres pocztowy: ul. Pocztowa 54
Kod pocztowy: 22-100
Miasto pocztowe: Chełm
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: mnowicka@panschelm.edu.pl 📧
Telefon: +48825640456 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/314199/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/314199/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579449 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)
- Paliwa (>20)
- Ropa naftowa i destylaty (>20)