Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark

Gmina Baboszewo

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dostępna na stronie prowadzonego postępowania. Zadanie realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „OSP” 2026.

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark
Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dostępna na stronie prowadzonego postępowania. Zadanie realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „OSP” 2026.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dostępna na stronie prowadzonego postępowania. Zadanie realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „OSP” 2026.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Warszawska 9A
Kod pocztowy: 09-130
Miejscowość: Gmina Baboszewo
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ciechanowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-15 📅
Data końcowa: 2026-12-15 📅
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium:
Kryterium: cena Waga:60% Kryterium: okres gwarancji Waga: 20% Kryterium: warunki serwisu Waga: 20%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://gminababoszewo.ezamawiajacy.pl/pn/gminababoszewo/demand/313353/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 10:00:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina baboszewo
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5671790440
Adres pocztowy: ul. ul. Warszawska 9A
Kod pocztowy: 09-130
Miasto pocztowe: Baboszewo
Region: Ciechanowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@gminababoszewo.pl 📧
Telefon: +48236611091 📞
URL: www.bip.gminababoszewo.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gminababoszewo.ezamawiajacy.pl/pn/gminababoszewo/demand/313353/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://gminababoszewo.ezamawiajacy.pl/pn/gminababoszewo/demand/313353/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: NIP:5262883664
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: www.gov.pl/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP:5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567887 (2026-08-14)