Dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową i dodatkowym wymiennym osprzętem zimowym
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o.
1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową i dodatkowym wymiennym osprzętem zimowym dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. 31-580 Kraków ul. Nowohuckiej 1 3. Gwarancja jakości: Zamawiający żąda, aby Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia tj.: - podwozie (2 szt.); - zabudowę hakową (2 szt.); - posypywarkę automatyczną (6 szt.); - pług odśnieżający (6 szt.); - wszystkie urządzenia domontowane do pojazdu, gwarancji jakości na okres min. 24 miesięcy, liczone od daty zakupu (data podpisania przez Zamawiającego (bez zastrzeżeń) protokołu zdawczo - odbiorczego). Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia : 8 tygodni od daty podpisania umowy
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-17. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-16.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-16 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową i dodatkowym wymiennym osprzętem zimowym
Numer referencyjny:
TZ/TT/21/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
TZ/TT/21/2026
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 31-580
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 8 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-17 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-17 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://mpo-krakow.logintrade.net.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-07-17 11:00:00 📅
Miejsce: https://mpo-krakow.logintrade.net.
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 17
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
0000189262
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Nowohucka 1
Kod pocztowy: 31-580
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Beata Wolnik
E-mail: beata.wolnik@mpo.krakow.pl 📧
Telefon: +48126462330 📞
Fax: +48126462350 📠
URL: https://mpo.krakow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://mpo-krakow.logintrade.net. 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://mpo-krakow.logintrade.net. 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://mpo-krakow.logintrade.net. 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 115-415555 (2026-06-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 3 480 000 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3 403 400 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 3 403 400 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 3 403 400 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-24 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa na dostawę dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakowa i dodatkowym wymiennym osprzętem zimowym
Data zawarcia umowy: 2026-08-24 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 3 403 400 💰
Najniższa oferta: 3 403 400 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 3 403 400 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta STT Trading Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: STT Trading Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: STT Trading Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7252057463
Adres pocztowy: ul. Dowborczyków 30/34
Kod pocztowy: 90-019
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro.stt@gmail.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 167-597925 (2026-08-28)