DOSTAWA EKOLOGICZNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO ODLADZANIA NAWIERZCHNI LOTNISKOWYCH NA SEZON ZIMOWY 2026/2027
Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027 dla Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia („SWZ”) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy (załącznik nr 2a i załącznik nr 2b do SWZ).
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DOSTAWA EKOLOGICZNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO ODLADZANIA NAWIERZCHNI LOTNISKOWYCH NA SEZON ZIMOWY 2026/2027
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Środki usuwające oblodzenia 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Część nr 1: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 1 lat
Czas trwania
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Część nr 2: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejscowość: Gdańsk
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Został opisany w SWZ w rozdziale IX Wymagania dotyczące wadium.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki realizacji zamówienia: Opisane w rozdziale IV SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Słowackiego 200
Kod pocztowy: 80-298
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: airport@airport.gdansk.pl 📧
Telefon: +48 58 348 11 54 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Główna działalność
Działalność dotycząca portów lotniczych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2026/S 166-594539 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DOSTAWA EKOLOGICZNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO ODLADZANIA NAWIERZCHNI LOTNISKOWYCH NA SEZON ZIMOWY 2026/2027
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027 dla Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia („SWZ”) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy (załącznik nr 2a i załącznik nr 2b do SWZ).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Środki usuwające oblodzenia 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Część nr 1: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Opis zamówienia:
Część nr 1 postępowania: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych tj. płynu do odladzania nawierzchni lotniskowych produkowanego na bazie mrówczanu potasu, w ilościach nie większych niż 800 000 kg.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 1 lat
Czas trwania
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część nr 2: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Opis zamówienia:
Część nr 2 postępowania: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych tj. granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowych produkowanego na bazie mrówczanu potasu, w ilościach nie większych niż 300 000 kg.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejscowość: Gdańsk
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Został opisany w SWZ w rozdziale IX Wymagania dotyczące wadium.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego (załącznik nr 2a do SWZ)
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Opisane w rozdziale IV SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5220010256
Adres pocztowy: ul. Słowackiego 200
Kod pocztowy: 80-298
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: airport@airport.gdansk.pl 📧
Telefon: +48 58 348 11 54 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Główna działalność
Działalność dotycząca portów lotniczych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/airport_gdansk 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2026/S 166-594539 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Produkty chemiczne (>20 nowe zamówienia)