1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.: a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa; b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa; c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa; d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa; e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa 2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego. 3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa energii cieplnej do budynków OSIR WOLA
Numer referencyjny: ZPD.26.2.5.2.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.:
a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa;
b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa;
c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa;
d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa;
e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa
2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający
będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego.
3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.:
a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa;
b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa;
c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa;
d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa;
e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa
2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający
będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego.
3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.:
a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa;
b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa;
c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa;
d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa;
e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa.
2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego.
3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola tj.:
a) Pływalnia DELFIN z siedzibą przy ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa;
b) Pływalnia FOKA z siedzibą przy ul. Esperanto 5, Warszawa;
c) Pływalnia NOWA FALA z siedzibą przy ul. Garbińskiego 1, Warszawa;
d) Hala KOŁO oraz Pawilon Hali KOŁO z siedzibą przy ul. Obozowa 60, Warszawa;
e) Hala REDUTA z siedzibą przy ul. Redutowa 37, Warszawa.
2. Wielkość zamówienia wskazana w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniku Nr 1 do SWZ (dalej: „OPZ”) jest wielkością szacunkową, przedstawioną jedynie do celów umożliwienia przygotowania oferty. Zamawiający będzie pobierał energię cieplną w miarę swoich potrzeb. Rozliczenie zużytej energii cieplnej nastąpi na podstawie wskazań zaplombowanych układów pomiarowo-rozliczeniowych na poszczególnych obiektach Zamawiającego.
3. Planowane szacowane zużycie energii cieplnej w okresie realizacji przedmiotu zamówienia dla obiektów Zamawiającego (zamówiona ilość ciepła) to 29 300 GJ, a zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 3,137 MW, co zostało przedstawione w OPZ.
Adres pocztowy: Esperanto 5
Kod pocztowy: 01-049
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa
🏙️ Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-12-17 📅
Data końcowa: 2028-11-30 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Wszystkie informacje nt. postępowania są umieszczone pod adresem: https://osirwola.ezamawiajacy.pl/
Ocena ofert: Oferty oceniane będą w trzech etapach:
I etap: wstępna ocena w zakresie wymagań formalnych i kompletności oferty. Oferty niespełniające wymagań określonych ustawą Prawo zamówień publicznych i SWZ zostaną odrzucone, a w przypadku ujawnienia podstaw do wykluczenia Wykonawcy składającego ofertę, oferty te zostaną odrzucone.
II etap: ocena merytoryczna według kryteriów określonych w pkt. 25 SWZ. W II etapie rozpatrywane będą oferty niepodlegające odrzuceniu, złożone przez Wykonawców niepodlegających wykluczeniu.
III etap: wezwanie Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień ich złożenia.
Wszystkie informacje nt. postępowania są umieszczone pod adresem: https://osirwola.ezamawiajacy.pl/
Ocena ofert: Oferty oceniane będą w trzech etapach:
I etap: wstępna ocena w zakresie wymagań formalnych i kompletności oferty. Oferty niespełniające wymagań określonych ustawą Prawo zamówień publicznych i SWZ zostaną odrzucone, a w przypadku ujawnienia podstaw do wykluczenia Wykonawcy składającego ofertę, oferty te zostaną odrzucone.
II etap: ocena merytoryczna według kryteriów określonych w pkt. 25 SWZ. W II etapie rozpatrywane będą oferty niepodlegające odrzuceniu, złożone przez Wykonawców niepodlegających wykluczeniu.
III etap: wezwanie Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień ich złożenia.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wymagane jest zezwolenie lub członkostwo w konkretnej organizacji dla umów o świadczenie usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Odnośnie do Części III rozdz. 12. pkt. 1. ppkt. 2) lit. b) SWZ: Zamawiający zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności w zakresie obrotu energią cieplną – wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (dalej: „URE”) lub aktualną koncesję w zakresie wytwarzania energii cieplnej – wydaną przez Prezesa URE oraz aktualną koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej polegającej na przesyłaniu i dystrybucji ciepła – wydaną przez Prezesa URE (w przypadku Wykonawców będących właścicielem sieci dystrybucyjnej) lub oświadczenie o posiadaniu aktualnej umowy podpisanej z dystrybutorem sieci na świadczenie usług dystrybucji ciepła na obszarze, na którym znajduje się miejsce dostarczania ciepła tj. do obiektów Zamawiającego i obowiązującą w całym okresie wykonywania przedmiotu zamówienia (w przypadku Wykonawców nie będących właścicielami sieci dystrybucyjnej).
Odnośnie do Części III rozdz. 15. pkt. 8. SWZ: 8. Zamawiający zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (przy zastosowaniu art. 139 ust. 1 ustawy) do złożenia w terminie 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj.:
1) aktualnej koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią cieplną, wydanej przez Prezesa URE, albo – w przypadku Wykonawcy będącego właścicielem sieci dystrybucyjnej – aktualnych koncesji w zakresie wytwarzania energii cieplnej oraz przesyłania lub dystrybucji ciepła, wydanych przez Prezesa URE; w przypadku Wykonawcy niebędącego właścicielem sieci dystrybucyjnej – oświadczenia o posiadaniu aktualnej umowy z dystrybutorem sieci na świadczenie usług dystrybucji ciepła na obszarze obejmującym miejsca dostarczania ciepła do obiektów Zamawiającego, obowiązującej przez cały okres realizacji zamówienia potwierdzającej warunek określony w pkt. 12.1.2b SWZ;
2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór wykazu stanowi Załącznik nr 3 do SWZ);
3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
a) art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
c) art. 109 ust. 1 pkt. 2 lit. a ustawy Pzp,
d) art. 109 ust. 1 pkt. 2 lit. b ustawy Pzp, dotyczącej ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę aresztu,
e) art. 109 ust. 1 pkt. 3 ustawy Pzp, dotyczącej skazania za przestępstwo lub ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę aresztu,
– sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
4) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed udzieleniem zamówienia Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
5) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed udzieleniem zamówienia Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
6) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
Odnośnie do Części III rozdz. 12. pkt. 1. ppkt. 2) lit. b) SWZ: Zamawiający zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności w zakresie obrotu energią cieplną – wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (dalej: „URE”) lub aktualną koncesję w zakresie wytwarzania energii cieplnej – wydaną przez Prezesa URE oraz aktualną koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej polegającej na przesyłaniu i dystrybucji ciepła – wydaną przez Prezesa URE (w przypadku Wykonawców będących właścicielem sieci dystrybucyjnej) lub oświadczenie o posiadaniu aktualnej umowy podpisanej z dystrybutorem sieci na świadczenie usług dystrybucji ciepła na obszarze, na którym znajduje się miejsce dostarczania ciepła tj. do obiektów Zamawiającego i obowiązującą w całym okresie wykonywania przedmiotu zamówienia (w przypadku Wykonawców nie będących właścicielami sieci dystrybucyjnej).
Odnośnie do Części III rozdz. 15. pkt. 8. SWZ: 8. Zamawiający zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (przy zastosowaniu art. 139 ust. 1 ustawy) do złożenia w terminie 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj.:
1) aktualnej koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią cieplną, wydanej przez Prezesa URE, albo – w przypadku Wykonawcy będącego właścicielem sieci dystrybucyjnej – aktualnych koncesji w zakresie wytwarzania energii cieplnej oraz przesyłania lub dystrybucji ciepła, wydanych przez Prezesa URE; w przypadku Wykonawcy niebędącego właścicielem sieci dystrybucyjnej – oświadczenia o posiadaniu aktualnej umowy z dystrybutorem sieci na świadczenie usług dystrybucji ciepła na obszarze obejmującym miejsca dostarczania ciepła do obiektów Zamawiającego, obowiązującej przez cały okres realizacji zamówienia potwierdzającej warunek określony w pkt. 12.1.2b SWZ;
2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór wykazu stanowi Załącznik nr 3 do SWZ);
3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
a) art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
c) art. 109 ust. 1 pkt. 2 lit. a ustawy Pzp,
d) art. 109 ust. 1 pkt. 2 lit. b ustawy Pzp, dotyczącej ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę aresztu,
e) art. 109 ust. 1 pkt. 3 ustawy Pzp, dotyczącej skazania za przestępstwo lub ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę aresztu,
– sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
4) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed udzieleniem zamówienia Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
5) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed udzieleniem zamówienia Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
6) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 14
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp,
art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa (Dz.U. z 2024 r., poz. 507) - Wykonawca składa oświadczenie na wzorze załącznika nr 4
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp,
art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa (Dz.U. z 2024 r., poz. 507) - Wykonawca składa oświadczenie na wzorze załącznika nr 4
art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1h i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4, art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp
Informacje uzupełniające Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: (22) 458 78 01📞 Organ kontrolny Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
10 dni od daty przekazania informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty (art. 577 związku z art. 264 ust. 1 ustawy Pzp)
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-608132 (2026-09-02)