Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r.
"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2022r. poz. 1385 z późn. zm.) oraz na wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych. Dostawa energii następować będzie w oparciu o faktyczne zużycie energii elektrycznej, w oparciu o ceny indeksu produktu RDN (Rynek Dnia Następnego) oraz RT (Rynku Terminowego) na Towarowej Giełdzie Energii (TGE) dla danego okresu rozliczeniowego z uwzględnieniem marży Wykonawcy i obowiązkowych obciążeń (akcyza, prawa majątkowe, podatki, itp.). w okresie od dnia 01.01.2027 r. (włącznie) do dnia 31.12.2027 r. (włącznie) o wolumenie o orientacyjnej wielkości: 9 000 MWh.
TerminDeadline 2026-10-07
Kto? Co?- • Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii › Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Koszaliński
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r.
Numer referencyjny:
1/ZP/En/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 4 320 000 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
1/ZP/En/2026
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Koszaliński 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu ✅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 1
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Kołobrzeg
Adres pocztowy: Artyleryjska 3
Kod pocztowy: 78-100
Miejscowość: Kołobrzeg
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-07 12:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie 100.000,00 zł
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zasady określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z zapisami z określonymi w specyfikacji warunków zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: "Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
330263149
Adres pocztowy: Artyleryjska 3
Kod pocztowy: 78-100
Miasto pocztowe: Kołobrzeg
Region: Koszaliński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@mwik.kolobrzeg.pl 📧
Telefon: +48943067456 📞
URL: https://www.mwik.kolobrzeg.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/mwik.kolobrzeg 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Sektor wodny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784 🌏
Nazwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366784
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z określonymi w ustawie PZP
Źródło: OJS 2026/S 168-600305 (2026-08-31)
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)