Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027
Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Urzędu Morskiego w Szczecinie w roku 2027 w podziale na dwie części.
TerminDeadline 2026-10-14
Kto? Co?- • Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii › Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 1 - Rejon I Zachodniopomorski Urząd Morski w Szczecinie
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe: Ofertę należy przygotować zgodnie z rozdziałem 8 SWZ.
Adres pocztowy: pl. Stefana Batorego 4
Kod pocztowy: 70-207
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: nie dotyczy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 2 - Rejon II Pomorski Urząd Morski w Słupsku.
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: plac Stefana Batorego 4
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-14 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-14 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Miejsce: platforma elektroniczna: https://ums.ezamawiajacy.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Wykonawca pozostaje związany z ofertą do dnia 11 stycznia 2027 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-14 11:00:00 📅
Miejsce: Miejsce: platforma elektroniczna: https://ums.ezamawiajacy.pl
Informacje dodatkowe: Wykonawca pozostaje związany z ofertą do dnia 11 stycznia 2027 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do rejestru handlowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Wydział Prawno - Organizacyjny
Adres pocztowy: pl. Stefana Batorego 4
Kod pocztowy: 70-207
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@ums.gov.pl 📧
Telefon: 48914342423 📞
URL: www.ums.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ums.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=demand&MP_action=demandAllList&status=all&USER_MENU_HOVER=demandAll 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: platforma elektroniczna
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 22 6958504 📞
Fax: 22 6958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria/mediacja3 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/spprokuratoria/danekontaktowe 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609069 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027
Numer referencyjny:
PO-II.2600.15.26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Urzędu Morskiego w Szczecinie w roku 2027 w podziale na dwie części.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PO-II.2600.15.26 część 1
Tytuł: Część 1 - Rejon I Zachodniopomorski Urząd Morski w Szczecinie
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Część 1 – Przedmiotem zamówienia dla części 1 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Szczecinie – województwo zachodniopomorskie - rejon dystrybucji Enea Operator Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktów poboru energii elektrycznej został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: pl. Stefana Batorego 4
Kod pocztowy: 70-207
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: nie dotyczy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PO-II.2600.15.26 część 2
Tytuł: Część 2 - Rejon II Pomorski Urząd Morski w Słupsku.
Opis zamówienia:
Część 2 - Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Słupsku dla Rejonu Pomorskiego dystrybucji ENERGA-OPERATOR SA.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktów poboru energii elektrycznej został określony w Załączniku nr 1B do SWZ.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: plac Stefana Batorego 4
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-14 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-14 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Miejsce: platforma elektroniczna: https://ums.ezamawiajacy.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Wykonawca pozostaje związany z ofertą do dnia 11 stycznia 2027 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-14 11:00:00 📅
Miejsce: Miejsce: platforma elektroniczna: https://ums.ezamawiajacy.pl
Informacje dodatkowe: Wykonawca pozostaje związany z ofertą do dnia 11 stycznia 2027 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do rejestru handlowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca będzie posiadał koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną wydaną przez Prezesa URE.
W celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia, Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania do złożenia:
- dokumentu potwierdzającego, że wykonawca posiada aktualną koncesje na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną.
Pokaż więcej
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał co najmniej (1) jedną dostawę (sprzedaż) energii elektrycznej w ramach jednej umowy
dla części 1 - Rejon I Zachodniopomorski o wolumenie nie mniejszym niż 2 000 MWh /rok.
UWAGA:
W przypadku składania oferty na obie części, warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że spełnia warunek udziału w postępowaniu dla części 1.
W celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia, Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania do złożenia:
- wykazu dostaw – według wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, daty wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane;
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 000145017
Departament: Wydział Prawno - Organizacyjny
Adres pocztowy: pl. Stefana Batorego 4
Kod pocztowy: 70-207
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@ums.gov.pl 📧
Telefon: 48914342423 📞
URL: www.ums.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ums.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=demand&MP_action=demandAllList&status=all&USER_MENU_HOVER=demandAll 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ums.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: platforma elektroniczna
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamówienie udzielane jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.),
2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego określonego w art. 132 ustawy PZP.
3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
4. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia przez wykonawcę w formularzu JEDZ ogólnego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (kryteriów kwalifikacji), co wiąże się z koniecznością wypełnienia przez wykonawcę wyłącznie sekcji α w części IV.
(wykonawca, który będzie posługiwał się aktualnym certyfikatem potwierdzającym spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub brak podstaw do wykluczenia, w zakresie objętym tym certyfikatem, musi wskazać w formularzu JEDZ w części II:
numer i oznaczenie tego certyfikatu: ………. nazwę podmiotu certyfikującego: ………… okres ważności: ………… w zakresie, których warunków udziału w postępowaniu lub podstaw wykluczenia w postępowaniu Wykonawca będzie posługiwał się tym certyfikatem: ……………………………………… ………………………).
5. W niniejszym postępowaniu Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na Część 1 i/lub Część 2.
6. Zamawiający przewiduje składanie podmiotowych środków dowodowych w niniejszym postępowaniu.
7. Zamawiający nie przewiduje składania przedmiotowych środków dowodowych w niniejszym postępowaniu
8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy PZP.
9. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
10. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
11. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet zamówienia.
12. Zamawiający przewiduje zmiany umowy zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym Załącznik nr 2A i/lub 2B do SWZ.
13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia.
14. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie powierzy podwykonawcom.
15. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
16. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie powierzy podwykonawcom.
17. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. zakazuje się udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach publicznych i koncesjach. Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia/podmiot udostępniający zasoby zobowiązany jest złożyć oświadczenie stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
18. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast:
a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego - składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, o braku podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4. Dokument powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem.
19. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 17 ppkt a) powyżej, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć.
20. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo musi znajdować się w ofercie wspólnej Wykonawców. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej. Sposób składania dokumentów w postępowaniu został opisany w SWZ.
21. Informacja o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej oraz pozostałe szczegółowe informacje w ww. zakresie znajdują się w SWZ. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy MarketPlanet: https://ums.ezamawiajacy.pl.
22. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć: dokument pn. Załącznik nr 9A - Formularz cenowy dla części 1 i/lub Załącznik nr 9B - Formularz cenowy dla części 2.
23. Wszystkie pozostałe wymagania nie ujęte w przedmiotowym ogłoszeniu zawarte są w SWZ i załącznikach do SWZ. https://ums.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/316370
Pokaż więcej
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262883664
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 22 6958504 📞
Fax: 22 6958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria/mediacja3 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/spprokuratoria/danekontaktowe 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, w terminie:
1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej;
2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż ppkt. 1).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609069 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)