„Dostawa energii elektrycznej do obiektów zakładu górniczego Kopalnia Soli „Bochnia””

Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w ilościach i na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne, oraz wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-19. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-06.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-06 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-17 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa energii elektrycznej do obiektów zakładu górniczego Kopalnia Soli „Bochnia””
Numer referencyjny: 3/2026/EZ
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w ilościach i na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne, oraz wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 3/2026/EZ
Ilość: 4012
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w ilościach i na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne, oraz wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Campi 15
ul. Solna 2
Kod pocztowy: 32-700
Miejscowość: Bochnia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-01 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-19 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-19 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-19 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 8680000485
Adres pocztowy: ul. Campi 15
Kod pocztowy: 32-700
Miasto pocztowe: Bochnia
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@kopalnia-bochnia.pl 📧
Telefon: 146152400 📞
URL: www.kopalnia-bochnia.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://kopalnia-bochnia.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://kopalnia-bochnia.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: agnieszka.trojanowska@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w ustawie, w dziale IX Środki ochrony prawnej, tj.: 1) art. 506 - 512 ustawy – przepisy ogólne, 2) art. 513 - 578 ustawy – odwołanie, 3) art. 579 - 590 ustawy – skarga do sądu.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-06+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 088-314673 (2026-05-06)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 879 622 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2 800 376 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1 879 622 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: UMOWA Nr 2/VII/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 11
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2 800 376 💰
Najniższa oferta: 1 879 622 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 879 622 PLN 💰
Identyfikator oferty: OFERTA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Veolia energy contacting poland sp.z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5213589769
Adres pocztowy: UL. PUŁAWSKA 2
Kod pocztowy: 02-566
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro.vind@veolia.com 📧
Telefon: 725755711 📞
URL: https://uslugidlaprzemyslu.pl/?gad_source=1&gad_campaignid=20276304648&gbraid=0AAAAAoOQvmDxKs898vAmNxjipJKyqacXE&gclid=EAIaIQobChMIyua_jfOmlgMVjlmRBR1JWAUjEAAYASAAEgI1C_D_BwE 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi: generated_id

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-571616 (2026-08-17)