Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Strzelce Opolskie i jej jednostek organizacyjnych
Gmina Strzelce Opolskie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odbiorcom końcowym Gminy Strzelce Opolskie oraz jej jednostkom organizacyjnym, energii elektrycznej, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej dla obiektów należących do odbiorców końcowym (punktów poboru energii PPE), w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem w roku 2027, przy prognozowanym zapotrzebowaniu na energię elektryczną wynoszącym ok. 4,2 GWh i sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 2 925 kW
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Strzelce Opolskie i jej jednostek organizacyjnych
Numer referencyjny:
RZP.271.1.1.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Elektryczność 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
RZP.271.1.1.2026
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 47-100
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 87 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-23 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Strzelce Opolskie
Krajowy numer rejestracyjny:
7561858899
Adres pocztowy: Plac Myśliwca 1
Kod pocztowy: 47-100
Miasto pocztowe: Strzelce Opolskie
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@strzelceopolskie.eu 📧
Telefon: 77 404 93 38 📞
URL: https://www.strzelceopolskie.pl 🌏
Lider grupy ✅
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f498d1b-8428-4fa7-9b99-f34a4710a874 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f498d1b-8428-4fa7-9b99-f34a4710a874 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-22Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 098-351130 (2026-05-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2457527.95 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
1/1/RZP/2026/Gmina
Data zawarcia umowy: 2026-07-22 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2457527.95 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta nr 3 (Energia Polska Sp. z o. o.)
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Energia Polska Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Energia Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
022301032
Adres pocztowy: Al. Kasztanowa 5
Kod pocztowy: 53-125
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48778873500 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 162-583682 (2026-08-21)
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)