Dostawa energii elektrycznej w 2027 r. - ZK-DZP.262.15.2026
Politechnika Białostocka
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 43), do czterech podmiotów posiadających PPE (punkty poboru energii elektrycznej), objęte poniższym wykazem: 1) budynki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w grupie taryfowej: C11, C12a, C23, G12w, G11, B23 oraz budynek bez nadanej grupy taryfowej; 2) budynki Politechniki Białostockiej, w grupie taryfowej: B23 i C11; 3) budynki Uniwersytetu w Białymstoku, w grupie taryfowej: B23, B21, C21, C11 i G11. 4) budynki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – Filia w Białymstoku, w grupie taryfowej: C21, C11 i G12. Wykaz punktów poboru energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych oraz zużycie energii elektrycznej w poszczególnych obiektach Partnerów zawierają Załączniki nr 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-06
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej w 2027 r. - ZK-DZP.262.15.2026
Numer referencyjny:
ZK-DZP.262.15.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Elektryczność 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZK-DZP.262.15.2026
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej w 2027r.- ZK-DZP.262.15.2026
Dodatkowe produkty/usługi: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 📦
Miejscowość: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://pb.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-06 11:00:00 📅
Miejsce: https://pb.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Białostocka
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON: 000001672
Adres pocztowy: ul.Wiejska 45a
Kod pocztowy: 15-351
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział zamówień publicznych
E-mail: zampubl@pb.edu.pl 📧
Telefon: 85 746 97 56 📞
URL: www.pb.edu.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://pb.ezamawiajacy.pl 🌏
Lider grupy ✅
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Edukacja
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pb.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pb.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-607743 (2026-09-02)
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)