Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu typu zamiatarka w formie leasingu operacyjnego – postępowanie nr 2
Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu typu zamiatarka w formie leasingu operacyjnego na okres 60 miesięcy i wpłatą początkową wynoszącą maksymalnie 45% wartości przedmiotu zamówienia Oprocentowanie leasingu zmienne Inne wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia: 1. Pojazd musi posiadać kompletną dokumentację, która umożliwia zarejestrowanie pojazdu dopuszczonego do ruchu drogowego w Polsce w tym wyciąg ze świadectwa homologacji. 2. Pojazd nie może mieć znaków reklamowych z wyjątkiem oznaczeń producenta pojazdu. 3. Pojazd nie może mieć na żadnym elemencie śladów uszkodzeń. 4. Całe podwozie pojazdu musi reagować na czynności zabudowy pojazdu, w tym posiadać aktualizację oprogramowania. 5. Zamawiający wymaga przeprowadzenia instruktażu obsługi pojazdu w czasie ogólnym 7h, w tym 4h na terenie siedziby Zamawiającego (instruktarz teoretyczny/pokazowy) i 3h w terenie (instruktaż praktyczny/pokazowy), dedykowanego 2 osobom tj. wyznaczonym pracownikom Zamawiającego Czas przeznaczony na te czynności nie może obciążać kosztowo żądającego instruktażu. W czasie instruktarzu powinno odbywać się kilka działań związanych z bezpieczeństwem BHP operatora pojazdu oraz instrukcji reagowania operatora na awarie pojazdu, tak aby Wykonawca przedmiotu zamówienia nie kwestionował w przyszłości tj. w ramach gwarancji i rękojmi nieprawidłowego użytkowania pojazdu. Instruktaż powinien być przeprowadzony w dniu odbioru pojazdu. Potwierdzenie przeprowadzenia instruktarzu powinno być zawarte w protokole odbioru pojazdu. Przygotowanie Protokołu odbioru pojazdu oraz przeprowadzonego instruktarzu należy do Wykonawcy przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie dopuszcza do jakichkolwiek naruszeń urządzeń w podwoziu i zabudowie, które wskazywałyby na prototypowe rozwiązania. Oferowane urządzenia muszą pochodzić z produkcji seryjnej. 7. Wymagana 24 miesięczna gwarancja dla podwozia i zabudowy. 8. Ubezpieczenie pojazdu po stronie Zamawiającego. Dokumenty finansowe Zamawiającego znajdują się w ogólnodostępnej i bezpłatnej bazie pod adresem internetowym: https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Pojazdy do transportu odpadów i ścieków › Pojazdy do transportu odpadów › Pojazdy do zbierania odpadów
- • Sprzęt do konserwacji dróg › Zamiatarki drogowe
- • Usługi bankowe › Usługi leasingu finansowego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Koniński
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu typu zamiatarka w formie leasingu operacyjnego – postępowanie nr 2
Numer referencyjny:
ZP.272.3.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pojazdy do zbierania odpadów 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.272.3.2026
Informacje dodatkowe:
Kod pocztowy: 62 - 600
Miejscowość: Koło
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Koniński 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 13:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
311601084
Adres pocztowy: ul. Dąbska 40K
Kod pocztowy: 62 - 600
Miasto pocztowe: Koło
Region: Koniński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@wgpr.pl 📧
Telefon: 632722139 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/mzuk_kolo/postepowania/2272 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/mzuk_kolo/postepowania/2272 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/mzuk_kolo/postepowania/2272 🌏
Nazwa: Asystent Postępowania
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Szczegółowe postanowienia znajdują się w SWZ oraz załącznikach do SWZ.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-601249 (2026-08-28)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)