„Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zajączkowie”
Ochotnicza Straż Pożarna w Zajączkowie
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z zabudową pożarniczą i wyposażeniem określonym w załączniku nr 6 do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne pojazdu zawiera załącznik nr 6 do SWZ (OPZ / formularz parametrów technicznych).
TerminDeadline 2026-09-24
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zajączkowie”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi: Pojazdy specjalne
📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 30 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji na przedmiot zamówienia Za udzielenie gwarancji na okres: - 24 miesiące wykonawca otrzyma - 0 pkt, - od 25 do 36 miesięcy wykonawca otrzyma - 20 pkt, - od 48 miesięcy i więcej wykonawca otrzyma – 40 pkt,
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ochotnicza Straż Pożarna w Zajączkowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Dolomitowa 20
Kod pocztowy: 26-065
Miasto pocztowe: Piekoszów
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ospzajaczkow96a@gmail.com 📧
Telefon: 792473795 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5da09e8d-b349-4e22-94c6-d96f8c4d4d66 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5da09e8d-b349-4e22-94c6-d96f8c4d4d66 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586215 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zajączkowie”
Numer referencyjny:
OSP.ZAJ.271.1.2026
Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z zabudową pożarniczą i wyposażeniem określonym w załączniku nr 6 do SWZ.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne pojazdu zawiera załącznik nr 6 do SWZ (OPZ / formularz parametrów technicznych).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
OSP.ZAJ.271.1.2026
Informacje dodatkowe:
Zadanie realizowane jest na podstawie umowy nr 03598/1301301/2026 o realizację zadania publicznego pn. „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych”. Zakup jest współfinansowany z dotacji ze środków budżetu państwa pozostających w dyspozycji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Zamówienie nie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce dostarczenia i odbioru przedmiotu zamówienia: Ochotnicza Straż Pożarna w Zajączkowie, ul. Dolomitowa 20, 26-065 Piekoszów.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 30 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji na przedmiot zamówienia Za udzielenie gwarancji na okres: - 24 miesiące wykonawca otrzyma - 0 pkt, - od 25 do 36 miesięcy wykonawca otrzyma - 20 pkt, - od 48 miesięcy i więcej wykonawca otrzyma – 40 pkt,
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wadium w wysokości: 30 000, 00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych 00/100)
należy wnieść przed upływem terminu składania ofert na zasadach opisanych w rozdziale XII SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji zamówienia, płatności, obowiązkowego zatrudnienia osób o pracę oraz wymogów zabezpieczenia należytego wykonania umowy określają postanowienia umowy stanowiące załącznik do SWZ. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy opisano w rozdziale XXII SWZ.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ochotnicza Straż Pożarna w Zajączkowie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 9591728961
Adres pocztowy: ul. Dolomitowa 20
Kod pocztowy: 26-065
Miasto pocztowe: Piekoszów
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ospzajaczkow96a@gmail.com 📧
Telefon: 792473795 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5da09e8d-b349-4e22-94c6-d96f8c4d4d66 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5da09e8d-b349-4e22-94c6-d96f8c4d4d66 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Postępowanie prowadzone jest w procedurze odwróconej w rozumieniu art. 139 oznacza to że wykonawca nie jest zobowiązany składać wraz z oferta oświadczenia w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej „jednolitym dokumentem lub JEDZ”). Kwalifikacja podmiotowa zostanie dokonana tylko wobec wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana tylko wobec tego wykonawcy.
2. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.
3. Warunki udziału w postępowaniu zostały określone w rozdziale V ust. 9-11 SWZ. Podstawy wykluczenia zostały określone w rozdziale V ust. 13 SWZ.
4. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą na wezwanie Zamawiającego w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, składa podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw wykluczenia:
Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie, opisanym w rozdziale V ust. 13 SWZ
Oświadczenia wykonawcy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w zakresie, opisanym rozdziale V ust. 13 SWZ – załącznik do SWZ
Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, złożonym na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w rozdziale V ust. 13 – załącznik do SWZ
Wykaz dostaw wraz dokumentem potwierdzającym należyte wykonanie zamówienia.
Jeżeli z oświadczenia JEDZ Zamawiający uzyska potwierdzenie informacji wymaganych oświadczeniami lub wykazami może odstąpić od wezwania do złożenia podmiotowego środka dowodowego, oświadczenia lub wykazu. (art. 127 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp)
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp.
2. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym.
4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie
za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586215 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)