Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Makowiska -II postępowanie

Ochotnicza Straż Pożarna w Makowiskach

Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-08-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-01.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-01 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-07-22 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Makowiska -II postępowanie
Krótki opis:
Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 105 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Miejscowość: Makowiska

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-03 14:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-03 14:35:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-03 14:35:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej 1 zamówienie związane z dostawą pojazdu ratowniczo gaśniczego o wartości co najmniej 900 tys. zł brutto.
Pokaż więcej
Podstawa wykluczenia: Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Opis przesłanek wykluczenia:
1. art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r.o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ze zm. 3. art. 5k ust. 1 rozporządzenia ROZPORZĄDZENIE RADY (UE) NR 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych ze zm.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ochotnicza Straż Pożarna w Makowiskach
Krajowy numer rejestracyjny: 8792670222
Adres pocztowy: Makowiska
Kod pocztowy: 87632
Miasto pocztowe: Osówka
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: info@czernikowo.pl 📧
Telefon: 784073119 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1336836 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1336836 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +4822 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 126-459842 (2026-07-01)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-22)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-04 14:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-04 14:35:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-04 14:35:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: zmiana terminu składania ofert na 4.08.2026r.
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu składania ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 459842-2026
Źródło: OJS 2026/S 140-510902 (2026-07-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 000 000 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 021 000 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-18 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 021 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Moto Truck
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Moto-truck sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 657-294-22-26
Adres pocztowy: ks. P. Ściegiennego 270
Kod pocztowy: 25116
Miasto pocztowe: Kielce
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Źródło: OJS 2026/S 161-580809 (2026-08-20)