Dostawa fabrycznie nowej maszyny: mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego, w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY W POLANICY-ZDROJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej maszyny: mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego - w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu szczegółowo opisana w zał. nr 4 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-24.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowej maszyny: mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego, w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu
Krótki opis:
Produkty/usługi: Rozdrabniarki 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Tytuł: Dostawa rozdrabniacza
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi leasingu finansowego 📦
Adres pocztowy: Polanica Zdrój - siedziba Zamawiającego
Kod pocztowy: 57-320
Miejscowość: Polanica Zdrój
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania: 120 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-27 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-27 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-27 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejski zakład komunalny w polanicy-zdroju spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. ul. Dąbrowskiego 3
Kod pocztowy: 57-320
Miasto pocztowe: Polanica-Zdrój
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@mzk-polanica.pl 📧
Telefon: 74 865 17 80 📞
URL: http://mzk-polanica.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ec9389-2057-400b-be0f-e1dea9b7560c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ec9389-2057-400b-be0f-e1dea9b7560c 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 40 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-26+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 121-440463 (2026-06-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowej maszyny: mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego, w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej maszyny: mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego - w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu szczegółowo opisana w zał. nr 4 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Rozdrabniarki 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Tytuł: Dostawa rozdrabniacza
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi leasingu finansowego 📦
Adres pocztowy: Polanica Zdrój - siedziba Zamawiającego
Kod pocztowy: 57-320
Miejscowość: Polanica Zdrój
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania: 120 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-27 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-27 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-27 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejski zakład komunalny w polanicy-zdroju spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8831771000
Adres pocztowy: ul. ul. Dąbrowskiego 3
Kod pocztowy: 57-320
Miasto pocztowe: Polanica-Zdrój
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@mzk-polanica.pl 📧
Telefon: 74 865 17 80 📞
URL: http://mzk-polanica.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ec9389-2057-400b-be0f-e1dea9b7560c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ec9389-2057-400b-be0f-e1dea9b7560c 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 40 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-26+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 121-440463 (2026-06-24)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1830363.76 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-24 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1830363.76 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa strony oferującej: Europejski Fundusz Leasingowy SA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Europejski Fundusz Leasingowy SA
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Legnicka 48 bud. C-D
Kod pocztowy: 54-202
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: teresa.joniec@efl.com.pl 📧
Telefon: 607700728 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Nazwa: PRONAR Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Adama MICKIEWICZA 101 A
Kod pocztowy: 17-210
Miasto pocztowe: Narew
Region: Łomżyński 🏙️
E-mail: urszula.bondaruk@pronar.pl 📧
Telefon: 507 110 443 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-601117 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1830363.76 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
MZK/1/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-24 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1830363.76 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta 1
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa strony oferującej: Europejski Fundusz Leasingowy SA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Europejski Fundusz Leasingowy SA
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 930986308
Adres pocztowy: ul. Legnicka 48 bud. C-D
Kod pocztowy: 54-202
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: teresa.joniec@efl.com.pl 📧
Telefon: 607700728 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Nazwa: PRONAR Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 008002850
Adres pocztowy: ul. Adama MICKIEWICZA 101 A
Kod pocztowy: 17-210
Miasto pocztowe: Narew
Region: Łomżyński 🏙️
E-mail: urszula.bondaruk@pronar.pl 📧
Telefon: 507 110 443 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
generated_id
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-601117 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕