Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW.
Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna
Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ (Dokumenty zamówienia).
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co? Gdzie?- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Kotły grzewcze 📦
Opis
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://lpec.eb2b.com.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-22 10:30:00 📅
Miejsce: https://lpec.eb2b.com.pl/
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Puławska 28
Kod pocztowy: 20-822
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zakupów
E-mail: zakupy@lpec.pl 📧
Telefon: +48 814520463 📞
URL: https://lpec.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Produkcja, transport oraz dystrybucja gazu i energii cieplnej
Komunikacja
Dokumenty URL: https://lpec.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://lpec.eb2b.com.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Źródło: OJS 2026/S 158-571764 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW.
Krótki opis:
Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ (Dokumenty zamówienia).
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Kotły grzewcze 📦
Opis
Informacje dodatkowe:
1. Szacowany okres obowiązywania (GR-Lot-PlannedDuration)-Okres obowiązywania (BT-36-Lot) 2 Miesiące, został określony ze względu na konieczność przejścia do kolejnego etapu ogłoszenia o zamówieniu. Termin realizacji zamówienia: od 02.11.2026 r. do 06.11.2026 r., zgodnie z zapisami SWZ (Dokumenty zamówienia).
2. W nawiązaniu do art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli nie zostaną mu przyznane środki z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Środki finansowe na realizację Umowy pochodzą z dotacji celowej udzielonej przez Gminę Lublin Zamawiającemu na podstawie art. 153 ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz.U. z 2024 r. poz. 1907 z późn. zm.).
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://lpec.eb2b.com.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-22 10:30:00 📅
Miejsce: https://lpec.eb2b.com.pl/
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
W przypadku wyboru oferty złożonej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy, przedstawienia kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Umowa taka winna określać strony umowy, cel działania, sposób współdziałania, zakres prac przewidzianych do wykonania każdemu z nich, solidarną odpowiedzialność za wykonanie zamówienia, oznaczenie czasu trwania konsorcjum, wykluczenie możliwości wypowiedzenia umowy konsorcjum przez któregokolwiek z jego członków (na okres realizacji przedmiotu zamówienia).
Pokaż więcej
Warunki rozliczeń i płatności faktur określa Załącznik Nr 4 do SWZ
(Dokumenty zamówienia).
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które staną się jej treścią, określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ (Dokumenty zamówienia).
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
7120150496
Adres pocztowy: ul. Puławska 28
Kod pocztowy: 20-822
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zakupów
E-mail: zakupy@lpec.pl 📧
Telefon: +48 814520463 📞
URL: https://lpec.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Produkcja, transport oraz dystrybucja gazu i energii cieplnej
Komunikacja
Dokumenty URL: https://lpec.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://lpec.eb2b.com.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Każdemu Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli
ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku
naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej
przewidziane w dziale IX ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
Nowa wartość
Tekst:
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 571764-2026
Źródło: OJS 2026/S 163-585676 (2026-08-24)
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Zmiana dotyczy informacji zamieszczonej w "Informacje dodatkowe" (Informacje dodatkowe (BT-300-Lot)) pkt 5.1.6 Ogłoszenia o zamówieniu to jest:
Było:
1. Szacowany okres obowiązywania (GR-Lot-PlannedDuration)-Okres obowiązywania (BT-36-Lot) 2 Miesiące, został określony ze względu na konieczność przejścia do kolejnego etapu ogłoszenia o zamówieniu. Termin realizacji zamówienia: od 02.11.2026 r. do 06.11.2026 r., zgodnie z zapisami SWZ (Dokumenty zamówienia).
Jest:
1. Szacowany okres obowiązywania (GR-Lot-PlannedDuration)-Okres obowiązywania (BT-36-Lot) 2 Miesiące, został określony ze względu na konieczność przejścia do kolejnego etapu ogłoszenia o zamówieniu. Termin realizacji zamówienia: od 01.12.2026 r. do 07.12.2026 r., zgodnie z zapisami SWZ (Dokumenty zamówienia).
Pokaż więcej
Zmiana dotyczy informacji zamieszczonej w "Informacje dodatkowe" (Informacje dodatkowe (BT-300-Lot)) pkt 5.1.6 Ogłoszenia o zamówieniu to jest:
Było:
1. Szacowany okres obowiązywania (GR-Lot-PlannedDuration)-Okres obowiązywania (BT-36-Lot) 2 Miesiące, został określony ze względu na konieczność przejścia do kolejnego etapu ogłoszenia o zamówieniu. Termin realizacji zamówienia: od 02.11.2026 r. do 06.11.2026 r., zgodnie z zapisami SWZ (Dokumenty zamówienia).
Jest:
1. Szacowany okres obowiązywania (GR-Lot-PlannedDuration)-Okres obowiązywania (BT-36-Lot) 2 Miesiące, został określony ze względu na konieczność przejścia do kolejnego etapu ogłoszenia o zamówieniu. Termin realizacji zamówienia: od 01.12.2026 r. do 07.12.2026 r., zgodnie z zapisami SWZ (Dokumenty zamówienia).
Pokaż więcej
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 571764-2026
Źródło: OJS 2026/S 163-585676 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕