Dostawa gazów medycznych

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Dostawa gazów medycznych - 5 zadań asortymentowych.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-22. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-19.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-19 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-01 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa gazów medycznych
Numer referencyjny: DZPZ.3320.67.26
Krótki opis: Dostawa gazów medycznych - 5 zadań asortymentowych.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Gazy 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Tytuł: Zadanie 1 - Tlen medyczny ciekły.
Opis zamówienia: Zadanie 1 - Tlen medyczny ciekły - 450 ton
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie 2 - Tlen sprężony medyczny w butlach o pojemności 2 , 10 i 40 litów.
Opis zamówienia:
Zadanie 2 - Tlen sprężony medyczny w butlach o pojemności 2 , 10 i 40 litów. Tlen sprężony med. w ilości: butle 2 litr ciśnienie 150 bar - 1200 szt., butle 2 litr z zaworem zintegrowanym ciśnienie 200 bar - 600 szt., butle 10 litr ciśnienie 150 bar - 120 szt., butle 40 litr ciśnienie 150 bar - 66 szt., Pełna legalizacja wraz z napełnieniem butli 40 litrowych z tlenem medycznym – 66 szt. jest to 422,4 m3 -wymiana zaworu na nowy typ RPV zapobiegający zanieczyszczeniu butli -malowanie butli
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie 3 - Dwutlenku węgla medyczny w butlach 10 litrowych.
Opis zamówienia:
Zadanie 3 - Dwutlenku węgla medyczny w butlach 10 litrowych - 1500 kg . Każda butla napełniona 7,5 kg dwutlenku węgla medycznego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie 4 - Dwutlenku węgla w butlach 10 litrowych z zaworami „syfon”.
Opis zamówienia:
Zadanie 4 - Dwutlenku węgla w butlach 10 litrowych z zaworami „syfon”- 750 kg. Każda butla napełniona 7,5 kg dwutlenku węgla
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie 5 - Nitrogenium oxydulatum medyczny (wziewny).
Opis zamówienia: Zadanie 5 - Nitrogenium oxydulatum medyczny (wziewny) – butla 7 kg – 600 szt.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Opis
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-22 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Krajowy numer rejestracyjny: 922 – 22 – 92 – 491
Kod pocztowy: 22-400
Miasto pocztowe: Zamość
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: a.pys@szpital.zam.pl 📧
Telefon: +48846773281 📞
URL: www.szpitaljp2.zam.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitaljp2.zam.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://szpitaljp2.zam.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-zam.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-zam.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, zaś wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia odwołanie lub wobec treści dokumentów zamówienia odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 096-343231 (2026-05-19)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 464 021 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa dla zadania 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-21 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 026 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta dla zadania 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6770067397
Kod pocztowy: 31-864 Kraków
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 218 691 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta dla zadania 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 52 100 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta dla zadania 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 17 650 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta dla zadania 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 149 580 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta dla zadania 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 169-605831 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕