Dostawa i instalacja Systemu Telewizji Dozorowej CCTV w Muzeum Wsi Kieleckiej - etap I
Muzeum Wsi Kieleckiej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem kompletnego i funkcjonalnego Systemu CCTV oraz nagłośnienia IP na terenie Parku Etnograficznego. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności dostawę i montaż 32 kamer oraz 9 głośników IP, wykonanie niezbędnego okablowania, zasilania, uziemień i podbudowy słupowej, wykonanie i wyposażenie punktów dystrybucyjnych, stanowiska operatorskiego oraz dostawę serwera, rejestratora NVR, oprogramowania i wymaganych licencji. Zamówienie obejmuje również konfigurację i uruchomienie Systemu, przeprowadzenie testów i pomiarów, przeszkolenie personelu Zamawiającego oraz świadczenie serwisu gwarancyjnego. Szczegółowy zakres, ilości i lokalizacje, wymagania techniczne i funkcjonalne oraz sposób wykonania Przedmiotu Umowy określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Aparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideo › Rejestratory obrazu wideo
- • Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach › Instalacyjne roboty elektrotechniczne
- • Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych › Instalowanie infrastruktury okablowania
- • Monitory wideo › Urządzenia do nadzoru wideo
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą › Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
- • Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą › Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym
- • Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych › Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
- • Tworzywa z włókna optycznego › Kable światłowodowe
- • Urządzenia awaryjne i zabezpieczające › Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
- • Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne › Sprzęt i kable telekomunikacyjne
- • Urządzenia monitorowania ruchu › Urządzenia bezpośredniego monitorowania
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa i instalacja Systemu Telewizji Dozorowej CCTV w Muzeum Wsi Kieleckiej - etap I
Numer referencyjny:
MWK.DIZ.271.13.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
MWK.DIZ.271.13.2026
Tytuł: Dostawa i instalacja Systemu Telewizji Dozorowej CCTV w Muzeum Wsi Kieleckiej – Etap I
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 9
Adres pocztowy: ul. Krakowska 109
Kod pocztowy: 26-060
Miejscowość: Tokarnia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 9
Kod pocztowy: 26-026
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): System teleinformatyczny
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 09:30:00 📅
Miejsce: System teleinformatyczny
Informacje dodatkowe:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Muzeum wsi kieleckiej
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 6571747623
Departament: Dział Inwestycji i Zamówień
Adres pocztowy: ul. ul. Jana Pawła II 6
Kod pocztowy: 25-025
Miasto pocztowe: Kielce
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@mwk.com.pl 📧
Telefon: +48 413449297 📞
URL: www.mwk.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Organizacja wypoczynku, kultura i religia
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de9d9a78-bb9d-47f4-a818-77f5a38b0d07 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de9d9a78-bb9d-47f4-a818-77f5a38b0d07 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Nazwa: Platforma E-zamówienia
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-598724 (2026-08-28)
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny (>20 nowe zamówienia)