Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych, w tym przeznaczonych do pracy z materiałami wybuchowymi. Znak sprawy: DZPZ.282.64.2026.EK
Politechnika Śląska
1.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż mebli laboratoryjnych, w tym przeznaczonych do pracy z materiałami wybuchowymi, zgodnie z wymaganiami opisanymi w SWZ oraz w pliku nr 2.6. SWZ 282.64 Zał. nr 6 Tabela nr 1 Specyfikacja zakupu mebli laboratoryjnych i dygestoriów, który stanowi integralną część przedmiotowej SWZ. 2. Kod CPV 39180000 meble laboratoryjne 3. Termin wykonania zamówienia: do 23.12.2026 r., w podziale na dwa etapy, w tym: - Etap I – poz.1, 2, 3, 7, 10, 11, 14, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 z Tabeli nr 1 Specyfikacja zakupu mebli laboratoryjnych i dygestoriów pliku 2.6. SWZ 282.64 Zał. nr 6 (pom.166, p.172, p. 205, p.207)– rozpoczęcie montażu może nastąpić od dnia zawarcia umowy; - Etap II – poz. 4, 5,6,8,9,12,13,16,17,18,19,20,21,22 z Tabeli nr 1 Specyfikacja zakupu mebli laboratoryjnych i dygestoriów pliku 2.6. SWZ 282.64 Zał. nr 6 (pom. 213, p. 215, p. 248a) - od dnia udostępnienia przez Zamawiającego miejsca dostawy/instalacji. Zamawiający przewiduje udostępnienie ww. miejsca nie wcześniej niż 01.12.2026 r. O udostępnieniu miejsca dostawy Zamawiający poinformuje drogą elektroniczną (e-mail). 4. Przedmiot zamówienia jest realizowany zgodnie z dofinansowaniem MNiSW umowa nr 7405/IB/SP/2023, Modernizacja i rozbudowa laboratoriów nowoczesnych materiałów polimerowych i wysokoenergetycznych. 5. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Odbycie przez Wykonawcę wizji lokalnej jest obowiązkowe. Udział w wizji lokalnej zostanie udokumentowany na „liście Wykonawców obecnych na obowiązkowej wizji lokalnej. Koszty udziału w wizji lokalnej ponosi Wykonawca
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Gliwicki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych, w tym przeznaczonych do pracy z materiałami wybuchowymi. Znak sprawy: DZPZ.282.64.2026.EK
Numer referencyjny:
DZPZ.282.64.2026.EK
Krótki opis:
Produkty/usługi: Meble laboratoryjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZPZ.282.64.2026.EK
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Wydział Chemiczny
44-100 Gliwice, ul. Ks. M. Strzody 5-7, (Etap I – pom.166, p.172, p. 205, p.207; Etap II pom. 213, p. 215, p. 248a)
Kod pocztowy: 44-100
Miejscowość: Gliwice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gliwicki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-23 📅
Data końcowa: 2026-12-23 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja G max 30 pkt
Odporność chemiczna, pożarowa i przeciwwybuchowa towarów powyżej wymaganego minimum O max 30 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 09:30:00 📅
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Odpowiednie kwalifikacje edukacyjne i zawodowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Śląska
Krajowy numer rejestracyjny:
Regon 000001637
Departament: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Akademicka 2A
Kod pocztowy: 44-100
Miasto pocztowe: Gliwice
Region: Gliwicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
E-mail: dzpz@polsl.pl 📧
Telefon: +48 322371335 📞
URL: https://www.polsl.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +22 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-569528 (2026-08-17)