„Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Pracą w Terenie” dla TAURON Ciepło sp. z o.o.
Tauron Ciepło sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje wdrożenie systemu informatycznego, tj. Systemu Zarządzania Pracą w Terenie zwanego dalej: ZPwT, poprzez dostawę, konfigurację, integrację, uruchomienie oraz wsparcie systemu. W ramach zleconego Przedmiotu Zamówienia Wykonawca winien również dostarczyć niezbędne licencje oraz komponenty systemu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Katowicki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Pracą w Terenie” dla TAURON Ciepło sp. z o.o.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 14 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Główne aspekty procedury:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert nastąpi na Platformie Zakupowej Grupy TAURON.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-30 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert nastąpi na Platformie Zakupowej Grupy TAURON.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wymagane depozyty i gwarancje:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Ciepło sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Grażyńskiego 49
Kod pocztowy: 40-126
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Arkadiusz Kur
E-mail: arkadiusz.kur@tauron.pl 📧
Telefon: +48606853103 📞
URL: https://swoz.tauron.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://swoz.tauron.pl 🌏
Główna działalność
Produkcja, transport oraz dystrybucja gazu i energii cieplnej
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swoz.tauron.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swoz.tauron.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-593964 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Pracą w Terenie” dla TAURON Ciepło sp. z o.o.
Numer referencyjny:
PZP/TC/07395/2026
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje wdrożenie systemu informatycznego, tj. Systemu Zarządzania Pracą w Terenie zwanego dalej: ZPwT, poprzez dostawę, konfigurację, integrację, uruchomienie oraz wsparcie systemu. W ramach zleconego Przedmiotu Zamówienia Wykonawca winien również dostarczyć niezbędne licencje oraz komponenty systemu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
PZP/TC/07395/2026
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 14 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Główne aspekty procedury:
Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert nastąpi na Platformie Zakupowej Grupy TAURON.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-30 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert nastąpi na Platformie Zakupowej Grupy TAURON.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia w rozumieniu art. 58 Pzp. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu albo do reprezentowania ich w Postępowaniu i zawarcia Umowy. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (zgodnie z art. 125 ust. 4 Pzp). Dokumenty te potwierdzają spełnianie warunków udziału w Postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w Postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia.
Pokaż więcej
Każdy Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 180 000,00 zł (słownie: sto osiemdziesiąt tysięcy złotych 00/100). Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku formach, określonych w art. 97 ust. 7 Pzp. Szczegółowe wymagania dotyczące wadium zawarte są w punkcie 4.3 SWZ.
Pokaż więcej
1. Wykonawca, którego oferta została wybrana przed terminem zawarcia umowy wnosi zabezpieczenie należytego wykonania Umowy według wyboru Wykonawcy, w jednej lub w kilku formach przewidzianych w art. 450 ust. 1 PZP w wysokości 5% wynagrodzenia brutto należnego Wykonawcy podanego w ofercie.
2. Warunki płatności: Zamawiający przewiduje płatności częściowe. Zasady płatności zostały określone w Projektowanych postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Pokaż więcej
Warunki realizacji zamówienia:
Z Wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana jako oferta najkorzystniejsza zostanie zawarta Umowa zgodnie z Projektowanymi postanowieniami Umowy. Projektowane postanowienia Umowy stanowią Załącznik nr 3 do SWZ. Poza przypadkami zmian Umowy przewidzianymi bezpośrednio w Pzp Zamawiający, na podstawie art. 455 Pzp przewiduje możliwość zmiany Umowy w przypadkach wskazanych w Projektowanych postanowieniach Umowy.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Ciepło sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9542732017
Adres pocztowy: ul. Grażyńskiego 49
Kod pocztowy: 40-126
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Arkadiusz Kur
E-mail: arkadiusz.kur@tauron.pl 📧
Telefon: +48606853103 📞
URL: https://swoz.tauron.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://swoz.tauron.pl 🌏
Główna działalność
Produkcja, transport oraz dystrybucja gazu i energii cieplnej
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swoz.tauron.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swoz.tauron.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Ofertę przygotowuje się i składa zgodnie z SWZ pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej, opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym w języku polskim poprzez platformę zakupową Grupy TAURON za pomocą formularzy elektronicznych na stronie https://swoz.tauron.pl/, dostępnych po zalogowaniu na konto użytkownika i przystąpieniu do postępowania. Wszelkie informacje Zamawiający i Wykonawcy przekazują za pośrednictwem Platformy w zakładce „Korespondencja” w postaci elektronicznej, z zastrzeżeniem pkt 3.8 oraz 4.2.2.2 SWZ. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Wymagania techniczne urządzeń informatycznych dla Wykonawców składających oferty za pośrednictwem Platformy dostępne tutaj: https://swoz.tauron.pl/platform/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList
2. Oferta winna zawierać dokumenty i oświadczenia określone w punkcie 4.2.1 SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
526-223-93-25
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w Dziale IX ustawy Pzp (art. 505–590 ustawy Pzp). Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy Pzp, oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. Terminy wniesienia odwołania określone są w art. 515 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-593964 (2026-08-27)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 593964-2026
Źródło: OJS 2026/S 170-606246 (2026-09-02)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Każdy Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 108 000,00 zł (słownie: sto osiem tysięcy złotych 00/100). Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku formach, określonych w art. 97 ust. 7 Pzp. Szczegółowe wymagania dotyczące wadium zawarte są w punkcie 4.3 SWZ.
Pokaż więcej
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 593964-2026
Źródło: OJS 2026/S 170-606246 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (12)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (11)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (7)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (6)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)