Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem.
Gmina Zarzecze
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem oraz jego integrację z istniejącymi systemami Zamawiającego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23 Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę wodomierzy na nowe, wyposażone w urządzenia do zdalnego odczytu. Na przedmiot zamówienia składa się: - dostawa zestawów komunikacyjno-pomiarowych oraz infrastruktury komunikacyjnej do ich odczytu w otwartym standardzie (OMS oraz LoRaWAN), - wdrożenie platformy do zarządzania danymi pomiarowymi, - integrację z systemami Zamawiającego, - uruchomienie systemu.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-09-04. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-31.
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Wodomierze 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-04 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-04 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-04 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Zarzecze
Krajowy numer rejestracyjny:
7941671210
Adres pocztowy: ul. Długa 7
Kod pocztowy: 37-205
Miasto pocztowe: Zarzecze
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje.zarzecze@post.pl 📧
Telefon: 166401529 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/310407/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/310407/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 147-533787 (2026-07-31)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 09:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 09:05:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 533787-2026
Źródło: OJS 2026/S 164-587424 (2026-08-25)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 09:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-02 09:05:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 587424-2026
Źródło: OJS 2026/S 169-605331 (2026-09-01)