Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
1 Regionalna Baza Logistyczna
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Jeleniogórski
- • Lubelskie › Bialski
- • Lubuskie › Gorzowski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Koniński
- • Wielkopolskie › Pilski
- • Zachodniopomorskie › Szczecinecko-pyrzycki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Wyroby konstrukcyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: ZADANIE NR 1 - Dostawa kontenerów mieszkalnych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi: Budynki modułowe i przenośne
📦
Miejscowość: Biała Podlaska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bialski 🏙️
Czas trwania: 25 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: ZADANIE NR 2 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Miejscowość: Gdynia
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: ZADANIE NR 3 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Miejscowość: Wędrzyn
Miejsce wykonania: Gorzowski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: ZADANIE NR 4 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Miejscowość: Powidz
Miejsce wykonania: Koniński 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: ZADANIE NR 5 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Miejscowość: Świętoszów
Piła
Miejsce wykonania:
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: ZADANIE NR 6 - Dostawa Kontenerów sanitarnych z instalacją wodno-kanalizacyjną
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Miejscowość: Strzepcz
Miejsce wykonania: Pilski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 78-600
Miejscowość: Wałcz
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 46 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 09:00:00 📅
Miejsce: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wymagane depozyty i gwarancje: Wymagania określono w SWZ
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Warunki umowy zostały określone w SWZ
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Jednostka wojskowa
Adres pocztowy: ul. Ciasna 7
Kod pocztowy: 78-600
Miasto pocztowe: Wałcz
Region: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: 1rblog.szp@ron.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 47 25 17 📞
Fax: +48 261 47 29 71 📠
URL: https://1rblog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-597973 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Numer referencyjny:
nr sprawy 81/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wyroby konstrukcyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 1
Tytuł: ZADANIE NR 1 - Dostawa kontenerów mieszkalnych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Kontenery mieszkalne - 20 kpl.
2. Kontenery mieszkalne dyżurka salonka - 23 kpl.
Pokaż więcej
1. Dostawa zostanie wykonana w terminie do 25 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, ale nie później niż do 30 listopada 2026 r.
2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r.
3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Miejscowość: Biała Podlaska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bialski 🏙️
Czas trwania: 25 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 2
Tytuł: ZADANIE NR 2 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Kontenery mieszkalne - 38 kpl.
2. Kontener mieszkalne/łącznik korytarzowy - 12 kpl.
3. Kontener sanitarny z kabinami prysznicowymi - 1 kpl.
4. Kontener sanitarny damski - 1 kpl.
5. Kontener sanitarny męski - 2 kpl.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 3
Tytuł: ZADANIE NR 3 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Kontenery mieszkalne - 14 kpl.
2. Kontener mieszkalne/łącznik korytarzowy - 4 kpl.
3. Kontener sanitarny - 2 kpl.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Gorzowski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 4
Tytuł: ZADANIE NR 4 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Kontenery mieszkalne - 60 kpl.
2. Kontener sanitarny - 2 kpl.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Koniński 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 5
Tytuł: ZADANIE NR 5 - Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Kontenery mieszkalne: ilość podstawowa - 171 kpl., ilość w opcji - 160 kpl.
2. Kontener sanitarny: ilość podstawowa - 0 kpl., ilość w opcji - 10 kpl.
Pokaż więcej
1. Dostawa zostanie wykonana w terminie:
- dla zamówienia podstawowego w terminie do 25 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, ale nie później niż do 30 listopada 2026 r.
- dla zamówienia w ramach prawa opcji w terminie do 25 dni kalendarzowych od dnia poinformowania Wykonawcy o realizacji dostaw w tym zakresie, ale nie później niż do 30 listopada 2026 r.
2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r.
3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Piła
Miejsce wykonania:
Pilski
🏙️
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 5 (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zamieszczonej w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie „ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e – mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
1. Kontenery mieszkalne: ilość podstawowa - 171 kpl., ilość w opcji - 160 kpl.
2. Kontener sanitarny: ilość podstawowa - 0 kpl., ilość w opcji - 10 kpl.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 6
Tytuł: ZADANIE NR 6 - Dostawa Kontenerów sanitarnych z instalacją wodno-kanalizacyjną
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów sanitarnych z instalacją wodno-kanalizacyjną, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ
w ilości - 2 szt
Pokaż więcej
1. Dostawa zostanie wykonana w terminie do 25 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, ale nie później niż do 30 listopada 2026 r.
2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r.
3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Pilski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Miejsce wykonania: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zamawiajacy przewiduje możliwość uniewaznienia postępowania o udzielenie zamówienia w całosci lub w zakresie poszczególnych części (zadań) na podstawie art. 257 ustawy Pzp. jesli środki publiczne, które Zamawiajacy zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane.
Pokaż więcej
Miejscowość: Wałcz
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 46 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 09:00:00 📅
Miejsce: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie publiczne zobowiązani są przedłożyć:
1) pełnomocnictwo, w którym Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenia zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
2) kopię umowy regulującej współpracę Wykonawców składających ofertę wspólnie przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego (kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę).
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Warunki umowy zostały określone w SWZ
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp; art. 5k rozporządzenia 833/2014; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa
(t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 514)
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Krajowy numer rejestracyjny:
7651684463
Departament: Jednostka wojskowa
Adres pocztowy: ul. Ciasna 7
Kod pocztowy: 78-600
Miasto pocztowe: Wałcz
Region: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: 1rblog.szp@ron.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 47 25 17 📞
Fax: +48 261 47 29 71 📠
URL: https://1rblog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu niniejszego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy. Środki ochrony
prawnej wobec ogłoszenia o zamówieniu oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 2. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy, 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której
zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp., 3. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazani informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo w terminie 15 dni - jeżeli informacja została przekazana w inny sposób. 4. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia
wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej (platformie zakupowej). 5. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 3 i 4 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 6. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 7. Pozostałe zasady dot. środków ochrony prawnej zostały zawarte w Dziale IX ustawy.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-597973 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕