Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego.
Uniwersytet Warszawski
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł do Sali Kolumnowej Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z montażem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Krzesła 📦
Opis
Tytuł: Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego
Ilość: 148 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Adres pocztowy: Uniwersytet Warszawski Wydział Historii
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy /T/ 20%
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji /G/ 20%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Uniwersytet Warszawski Wydział Historii ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem platformy eZamówienia. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 12:00:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego
E-mail: zamowienia.historia@uw.edu.pl 📧
Telefon: +48 22 55 20 415 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://dzp.uw.edu.pl/ogloszenia-o-zamowieniach-publicznych/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7db9f926-b895-40c1-ab06-fceea16e9a48 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7db9f926-b895-40c1-ab06-fceea16e9a48 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7db9f926-b895-40c1-ab06-fceea16e9a48 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamówienia
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22458 78 01 📞
Fax: +48 22458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579386 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego.
Numer referencyjny:
POUZ-361/219/2026/WH
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł do Sali Kolumnowej Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z montażem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Krzesła 📦
Opis
Tytuł: Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego
Ilość: 148 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
1. Wymagany termin (okres) realizacji zamówienia:
- maksymalnie 30 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.
2. Oferty proponujące dłuższy termin zostaną odrzucone.
3. Wykonawcy mogą zaproponować w ofertach krótszy termin (okres) realizacji zamówienia.
UWAGA: Termin realizacji zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.
Pokaż więcej
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy /T/ 20%
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji /G/ 20%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Uniwersytet Warszawski Wydział Historii ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem platformy eZamówienia. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 12:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Oferty należy składać
elektronicznie, za pośrednictwem platformy eZamówienia. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego, która powoduje brak
możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii.
Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Pokaż więcej
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5250011266
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego
E-mail: zamowienia.historia@uw.edu.pl 📧
Telefon: +48 22 55 20 415 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://dzp.uw.edu.pl/ogloszenia-o-zamowieniach-publicznych/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7db9f926-b895-40c1-ab06-fceea16e9a48 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7db9f926-b895-40c1-ab06-fceea16e9a48 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7db9f926-b895-40c1-ab06-fceea16e9a48 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamówienia
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22458 78 01 📞
Fax: +48 22458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Na niezgodną z przepisami ustawy Pzp czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o
udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienia umowy, lub zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie
zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp, przysługuje odwołanie do Prezesa Krajowej Izby
Odwoławczej (KIO). 2. Na orzeczenie KIO oraz postanowienie Prezesa KIO, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp (zwrot
odwołania) przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych. 3. Szczegółowe regulacje dotyczące
środków ochrony prawnej, w tym terminy na ich wniesienie, zostały ujęte w Dziale IX ustawy Pzp (art. 505-590).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579386 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕